reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
bajeczka-czemu to drugie to ostatnie?przecież w ciąży, bez żadnych komplikacji robi się 3 albo 4 USG, ale na pewno nie 2:szok:
Ja już mam za sobą z 6 USG już, no ale dla tego że mam ciąże wysokiego ryzyka:-(
Ano bo ja mieszkam w UK, no i tutaj jesli ciaza przebiega prawidlowo to sa tylko 2 usg. Jak narazie u mnie wszystko w porzadku wiec mi wiecej niz 2 nie zrobia. W 20 tygodniu bede miala to ostatnie.
Zastanawiam sie czy nie pojsc pozniej tutaj na te usg 3D ale to juz prywatnie.
 
Ano bo ja mieszkam w UK, no i tutaj jesli ciaza przebiega prawidlowo to sa tylko 2 usg. Jak narazie u mnie wszystko w porzadku wiec mi wiecej niz 2 nie zrobia. W 20 tygodniu bede miala to ostatnie.
Zastanawiam sie czy nie pojsc pozniej tutaj na te usg 3D ale to juz prywatnie.
Współczuję.. tylko 2 usg.. ja bym nie wytrzymała..
 
Na poczatku tez mi bylo ciezko czekac, ale juz teraz jest ok. Musze sie dostosowac. Dobrze ze chociaz u poloznej moge serduszka posluchac.
 
:-) Ja nie wiem czy od 18 tygodnia ale pamiętam, że tu dziewczyny wklejały jak się liczy te tygodnie ciąży:tak: Może jeszcze raz któras wklei:zawstydzona/y::-)
Ło matko.. 5 miesięcy.. toc to już połowa ciąży;-) Pochwal się brzuszkiem;-):-)
 
Ja moze zaczne od troche nieprzyjemnej sprawy.
Macie jakies pomysly na pozbycie sie zaparc?
Jem duzo owocow, pije kefir, nie jem czekolady czy nawet ciast typu murzynek i nadal mnie to meczy. Juz nie wiem co robic.
kochana ja to jestem specjalistka od zaparć w ciąży z Julcia miałam to samo, nie żaliłam sie jeszcze na forum ale bardzo bardzo mnie to meczy potrafie 7 dni sie nie załatwiac :( wiec tak, czopki nie działaja a stotuje po kilka dziennie, czasami coś pójdzie w 1 ciązy siostra robiła mi lewatywe i uwaga tez nie poszlo, ostatnio mialam miec skierowanie na lewatywe pod cisnienie ale uwaga coś mi pomogło, zaczełam brać zdesperowana lactuloze ( delikatnie przeczyszczajacy nawet dla niemowlat) oczywiscie nie poszlo, bałam sie brać cos mocniejszego bo w ciązy niby nie wolno ale bylam tak zdesperowana ze kupilam parafine ciekla i tak 2 łyżki wzielam na noc i 2 łyzki rano plus wieczorem 4 lactulozy i dopiero nastepnego dnia rano z czopkami sie odetkało :), przez pare dni brałam juz systematycznie lactuloze ale kiepsko szlo, i dzisiaj byłam i ginekologa i powiedziała mi ze spokojnie moge brać regularnie te parafine jak mam az takie problemy, takze od dzisiaj zaczne po troszku brac reguralnie, a potem najwyżej jak sie poprawi to przejde na lactuloze, ja mam takie zaparcia ze przez 2 dni nic nie jem tylko rosolek na przykład, i czuje sie jak na kacu tak mam organizm zatruty, wiec od dzisiaj parafinka idzie regularnie :) Ty zacznij od lactulozy, to taki syropek pomaranczowy po 8 zl za buteleczke bez recepty no i czopki glicerolowe, dopiero jak bedzie tak tragicznie jak u mnie to siegnij po parafine
pozdrawiam :)
 
:-) Ja nie wiem czy od 18 tygodnia ale pamiętam, że tu dziewczyny wklejały jak się liczy te tygodnie ciąży:tak: Może jeszcze raz któras wklei:zawstydzona/y::-)
Ło matko.. 5 miesięcy.. toc to już połowa ciąży;-) Pochwal się brzuszkiem;-):-)

No, do 18 tygodnia jeszcze mi brakuje trochę, ale leci ten czas strasznie szybko :-D
A co do brzuszka to nie mam się czym chwalić za bardzo. Co prawda przytyłam ostatnio, ale raczej tak równomiernie po całym ciele i wcale jakoś brzuszek się nie wyróznia. Chyba, że się najem akurat :-D
 
reklama
Do góry