reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

ojej dronka dobre pytanie.....ja poprostu zaniosłam zwolnienie na ciąże i porozmawialam z przełożona....nawet mi przez myśl nie przeszło, że trzeba donieść zaświadczenie od lekarza, że się jest w ciąży....:baffled: Ale spróbuję podpytać się dzisiaj mojej kadrowej to dam ci znaka:tak:

A ja się zapomniałam wczoraj pochwalić, ale bylam w H&M i kupiłam sobie super legginsy ciążowe! Są boskie!! Wreszcie na mnie długie(mam 80 cm wzrostu) mają super bawełnę i są bardzo wygodne! Polecam Wam bardzo!!

Zmykam, bo mi sie coś dziecko rozchrowało chyba i musze jeszcze z babcią do lekaza jechac....

Milego dnia!
 
reklama
Dziewczyny mam pytanie: orientujecię do kiedy trzeba zanieść zaświadczenie o ciąży do kadr??:baffled:

Zaświadczenie jest potrzebne dla szefostwa ponieważ oni je dają bodajże do zusu abyś otrzymała 100 % pensji tak jest przy ciąży, tak mi się wydaje, ja przy pierwszej ciąży zaniosłam od razu.

Jak tam samopoczucie?? U mnie wszystko w porządku, tylko coś przeziebienie mnie chyba łapie, mam nadzieję, że mnie nie dopadnie. Pozdrawiam i miłego dnia życzę!
 
ionka tez mam tę książkę - naprawdę można sie pośmiać:-)

missiiss leukocyty w ciąży zwykle sa podwyższone więc się nie martw

kaala współczuję z nerami, ja walczę z notorycznym zpaleniem pęcherza, ale mam sposób - zakwaszam się: sok s cytryny z miodem i ciepla wodą, sok z zurawiny, z grejpfruta i pomarańczy no i witamina c - na pewno to wypłukuje bakterie i niszczy je, ale nie wiem czy na twoje dolegliwości pomoże

pozdrawiam ciepło:-)
 
tzn no zaswiadczeni enapewno trzeba przyniesc samo to zeby potwierdzic na papierze stan. a co do wynikow lekarz powiedzial ze ok wszystko wiec sie nie martwilam w ogole snilo mi sie dzisiaj jak pisalyscie o tych ciuszkach cieplych ze w marcu bedzie zimno jeszcze to mis ie snilo ze szukalam po sklepach sfeterkow i kurteczek dla dzidzi na wiosne :-) i to w kolorze rozowym :-D moze to jakis znak ;-)haha :-D

dzisiaj mam duzo zalatwiania ide do szkoly stypendiu na studia zalatwic potem na ekg i do kardiologa z wynikami bbbrrr no i moze mi juz powie czy moge rodzic naturalnie czy czeka mnie cc...
 
A ja troche nie na temat jak pozwolicie ;-)
Mam pytanie do mam 2-latkow i starszakow. Do kiedy Wasze dzieci spaly w lozeczkach z szczebelkami ?
Mój po drugich urodzinach dostał "dorosłe" łózeczko. Mamy takie z Ikei z barierką.

Zaświadczenie jest potrzebne dla szefostwa ponieważ oni je dają bodajże do zusu abyś otrzymała 100 % pensji tak jest przy ciąży, tak mi się wydaje, ja przy pierwszej ciąży zaniosłam od razu.
Ja nie dawałam żadnego zaświadczenia ani w poprzedniej ciąży, ani w tej i nigdy nie miałam żadnych problemów z kasą :baffled:
 
Książka Ciężarówką przez 9 miesięcy-jest naprawdę super, właśnie wczoraj kupił mi ją M, a dziś czytam że własnie o niej pisałyście:tak:
Wczoraj mnie strasznieeeeee głowa bolała, ale to masakrycznie, wiem że można brać paracetamol, ale ja już biorę tyle leków że nie chcę dodatkowo jeszcze brać, wczoraj podłożyłam sobie gruby wałek pod nogi, i położyłam się na prosto, troche pomogło, przynajmniej na tyle że udało mi się zasnąć...znacie jeszcze jakieś metody nie farmakologiczne na zwalczanie bólu głowy?
 
reklama
neska11, dasz radę.:tak:
Ja ci zazdroszczę tej daty, bo mnie matka męczy i juz pakuje do szpitala. :baffled:
:-D:-D:-D:-DDobre;-):-):-):-)

jeszcze co do palenia to przynajmniej przez te papierochy moj M ma nawyk mycia zebow kilka razy dziennie - po kazdym papierosie :-D
Jak sie nasz Jas urodzil to mu zapowiedzialam ze smierdzacy ma sie do dziecka nie zblizac i do mnie zreszta tez; no to myje te zeby :-D
Mój tez myje zęby po kazdym papierosie:tak: i ręce też:tak:Bo nawet jemu przeszkadza:tak:

Aha, i zapomniałam napisać. W naszym bloku popsuła sie winda i wyobraźcie sobie że ja musiałam się tachać aż na 12 od parteru... Poszłam do tego faceta ze współnoty a on na że dopiero pod koniec września zaczną naprawiać. I ja mam się tu tachać az na 12?! :angry:
Pół godziny szłam na 10 piętro. Skandal normalnie. :no::crazy:
O :szok: na 12 piętro.. współczuję Ci..

hej jestem mamą majową jeśli możecie dziewczynki oddajcie głos na moją Maję :biggrin2:
BoboVita - Galeria konkursowa
mozna codziennie oddawac jeden głos będę wdzięczna buziaczki
Głos oddany:tak:;-)
 
Do góry