reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
witam
wczoraj dopatrzyłam się śladowej ilości krwi w śluzie, dosłownie taka niteczka, może dwie od tego czasu nic się nie dzieje wzięłam nospę i duphaston dalej biorę ale w ulotce doczytałam, że na początku leczenia może być plamienie myślicie, że faktycznie to może być od tego?
ja Ci nie pomogę Kochana ale wydaje mi się, że tak. Najlepiej zapytaj lekarza:tak:

Ja mam termin na 28 marca
Witaj;-) Uuu końcóweczka marca:-)
Wstaw sobie suwaczek żebyśmy mogły zobaczyc w którym tyg ciąży jesteś:tak: Na BabyBoomie są:tak:
 
A mnie dzisiaj cały czas ćmi brzuszek (jak przy @), kręgosłup mnie pobolewa i w biodrach coś ciągnie i siedzę taka pokurczona w robocie :eek:

Gosiaczek, to by wychodziło, że jesteś zaledwie tydzień po owulacji. Jesteś pewna tego terminu?
 
Czesć dziewczynki! Ja byłam dziś na becie i wyszła 867. Ona chyba liczy według tego ile ma dzidziuś dni, a nie od ostatniej miesiączki? Jak myślicie?
 
reklama
Do góry