reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
Chyba jednak będę marcówką ;)
niby dzisiaj termin z OM mija...
ale z USG mam na 1 marca;)
ale na razie po za bólem podbrzusza nic się nie dzieje...
a małej ruchy czuję bardziej już na dole, na górze w ogóle prawie wcale...
chociaż mi w żebra się nie wbija jak kiedyś :D
 
co do zwolnienia to misia już wyjaśniła wszystko, ja też mam do niedzieli - 21 . 03 :-), a co dalej to nie wiem :-(, ale ja mam jeszcze jedną wizytę 9 marca wiec zapytam.

No fajnie z tymi zmianami:szok:- mi jakoś trudno się na nowości przestawić - jakaś staroświecka jestem chyba, ale jak widzę np na NK zmiany to mnie denerwują i wcale nie ułatwiają komunikacji. Ciekawe czy sobie poradzę i załapię o co biega :-D:-D:-D

Wawejka- gratulacje i dużo zdrówka dla córeczki :-):-):-)

heheh...ja mam do 22 marca, a 9 marca też mam ostatnią wizytę:tak:
no mam nadzieję, że te zmiany nie wyjdą nam bokiem;-)
 
Czesc dziewczyny, ja już domu...

Moja córka Laura urodziła sie 24 lutegto o godzinie 08.25 przez CC, 4160g i 58 cm w 39 tc

Niestety widziałam ją tylko przez chwilkę...tego samego dnia została przewieziona na OIOM do Zabrza, ggtdzie przebywa do dnia dzisiejszego i tak przez kilkanaście kolejnych dni..
Będac w ciąży miałam stan zapalny pochwy.. córka zaraziła sie w brzuszku.. konsekwencja?
bakteria na płuckach, dostaje tlen i podają jej antybiotyk.. od dzisiaj wszystko zaczelo wracac do normy , antybiotyk działa a tlenu dostaje juz mala ilosc, za ok 10 dni moze będzie juz z nami

Ja po cc... po pierwszym czułam sie idealnie, teraz dużo gorzej..
Mam silne bóle głowy, oraz strasznie wysokie ciśnienie

Do dziewczyn które będa rodzic na Łubinowej w Katowicach.. naprawdę warto !

Gratuluje córeczki! I życzę wiele wiele zdrówka dla tej małej istotki i dużo siły dla Ciebie. Pozdrawiam! :*
 
Ja mam zwolnienie do dzisiaj:-)ale w poniedziałek mam wizytę więc mi gin pewnie wypisze do 6 czyli do dnia domniemanego porodu:-Da co pózniej to nie wiem,ale wydaje mi się że jak urodzę po terminie to powinien wypisać do dnia rzeczywistego porodu,no ale zobaczymy jak to będzie...
 
ja również przyłączam się do gratulacji z narodzin córeczki i życzę szybkiego powrotu do zdrowia.

a co do zwolnienia ja mam do 25 marca i lekarz po tym terminie kazał przyjść po kolejne, mam nadzieję, że tego nie dotrwam :) a najdziwniejsze, że dopiero wtedy by przypadła moje kolejna wizyta, no ale mam położną do której do szpitala jadę ok 10 marca na badania.
 
Czesc dziewczyny, ja już domu...

Moja córka Laura urodziła sie 24 lutegto o godzinie 08.25 przez CC, 4160g i 58 cm w 39 tc

Niestety widziałam ją tylko przez chwilkę...tego samego dnia została przewieziona na OIOM do Zabrza, ggtdzie przebywa do dnia dzisiejszego i tak przez kilkanaście kolejnych dni..
Będac w ciąży miałam stan zapalny pochwy.. córka zaraziła sie w brzuszku.. konsekwencja?
bakteria na płuckach, dostaje tlen i podają jej antybiotyk.. od dzisiaj wszystko zaczelo wracac do normy , antybiotyk działa a tlenu dostaje juz mala ilosc, za ok 10 dni moze będzie juz z nami

Ja po cc... po pierwszym czułam sie idealnie, teraz dużo gorzej..
Mam silne bóle głowy, oraz strasznie wysokie ciśnienie

Do dziewczyn które będa rodzic na Łubinowej w Katowicach.. naprawdę warto !

wavejka Ogromne GRATULACJE!! Niech mała szybko wraca do zdrówka...Dużo sił wam życzę :tak:

Ja mam zwolnienie do dzisiaj:-)ale w poniedziałek mam wizytę więc mi gin pewnie wypisze do 6 czyli do dnia domniemanego porodu:-Da co pózniej to nie wiem,ale wydaje mi się że jak urodzę po terminie to powinien wypisać do dnia rzeczywistego porodu,no ale zobaczymy jak to będzie...

ja już mam wypisane zwolnienie do dnia porodu...ciekawa jestem co będzie jak przenoszę...czy wtedy szpital mi wypisze, czy do gina iść? :eek:
 
Zgadzam się z Tobą:tak::tak::tak::tak::tak:.....może nie znaczy musi....tylko weź to wytłumacz tym w szpitalu...bo Ci powiedzą, że oni zawsze tak robią i nic ich to nie obchodzi:angry::angry::angry: tak zgaduję, bo podobną gadkę z wyliczeniem wynagrodzenia usłyszałam u siebie w kadrach....po 3 godzinach dopiero przyznali mi rację:crazy::crazy::crazy:
Więc szpital robi to niezgodnie z prawem!!!! Bo tak się przyzywczaili. Ten proceder wymaga zgody pacjentki!! Radzę skontaktować sie z ZUSem i walczy o swoje. Ja już trochę wywalczyłam. Np.bezpłatny poród rodzinny i ZZO. Tylko trzeba konkretnie się zawziąść i bez nerwów.:tak:
 
reklama
wavejka gratulacje i zdrowka dla ciebie i corci:tak:

co do tego zwolnienia to w przyszlym tyg zadzw do mojej gin i sie zapytam bo rzeczywiscie nie przyszlo mi to w ogole do glowy...
 
Do góry