reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Nic nie mówcie o przenoszeniu. Moja teściowa miała rodzić mojego M bodajże 25 kwietnia, a w końcu urodził się 18 maja. Kroplówki z oksytocyną nic nie dawały.
A w końcu noszę jej wnuka, to może też będzie chciał sobie dłużej posiedzieć:no:
Ale położna kazała się 5 dni po terminie zgłosić na "indukcję porodu".
 
reklama
Ja tez mam zamiar rodzic bez ZZO , twardzielka ze mnie, zobacvzymy co z tego wyjdzie :) i nie z powodu kasy czy cos, po prostu chce bez :-p:-)
Dobra lece bo mam kupe rzeczy do zrobienia, weekend mam zajety wiec wpadne pewnie w poniedzialek jak zwykle :) cjhociaz moze zajrze tylko popatrzec czy ktoras znow nie zaszalała i sie nie rozpakowala :)))
Miłego weekendu dziewcvzynki :*** do poniedziałku papap :*
 
heh mam nadzieje że nie tylko ja od nas idę bez zniczulenia :zawstydzona/y:

A ja urodziłam Dawida bez znieczulenia, chociaż o nie poprosiłam 400 zł płatne, powiedzieli, że teraz to już za późno i jeszcze 5 h się męczyłam, teraz zamierzam rodzić również bez, zobaczymy co z tego wyjdzie, w końcu pierwszym razem dałam radę to i teraz muszę!!
 
Tylko do ZZO najlepiej porządnie się przygotować!!! Bo potem jeśli to pierwszy poród to różnie to się może skończyć. Moja siora totalnie nieprzygotowana była i jej dziecko wypchnęli:sorry:

A jeszcze czasemjest tak że specjelnie nie znieczulają porządnie żeby te końcowe skurcze czući przeć:wściekła/y:
a jak sie przygotowac do tego?
ja pewnie bede robila to co powie mi polozna. Bede parla jak mi powie.
No tu masz rację, powinno być darmowe... Ale co zrobić? Nasze państwo oszczędza.
Może im się wydaje, że jak dostaniemy becikowe, to nam na wszystko wystarczy:angry:
moze kiedys bedzie..
chociaz ja wybralam szpital, w ktorym to znieczulenie jest darmowe.
ja też bez znieczulenia...i nie wiem czemu się temu dziwicie:-D:-D:-D
ja uwazam, ze skoro mozna sobie pomoc to dlaczego nie ?
 
Nie zdziwię się te które bez znieczulenia twardzielki będą rodzić :D jak w czasie porodu będą błagać o JAKIEKOLWIEK znieczulenie hyhy ...
no, ale nie musi być tak źle nie ;) może to szybko jakoś pójdzie - wszystkim Wam życzę szybkich porodów :))
 
McGosia Co do kolegów i alkoholu to moim zdaniem,kazdy ma swoj rozum i nie ma co zwalac ,ze to koledzy niszczą związek.Przeciez do pyska mu nie nalewają.Proponują mu wyjscie on sie na to godzi,dla mnie wina jest jednoznaczna po stronie faceta który zamiast wybrac rodzinę wybiera kolsiów więc ja tu ich winy nie widze....
Ja sie z tym do konca nie zgodze. Wiadomo, ze kazdy sam podejmuje decyzje, ale jest tez cos takiego jak presja towarzystwa. Sama wiem po sobie, jak nie raz nie mialam ochoty nigdzie wychodzic, a za namowa kolezanek dalam sie wyciagnac. Wplyw takich ludzi jest niejednokrotnie bardzo silny niestety :eek:
 
reklama
a jak sie przygotowac do tego?
ja pewnie bede robila to co powie mi polozna. Bede parla jak mi powie.

moze kiedys bedzie..
chociaz ja wybralam szpital, w ktorym to znieczulenie jest darmowe.

ja uwazam, ze skoro mozna sobie pomoc to dlaczego nie ?

Tak ale trzeba nauczyć sie oddychania i parcia. Dlatego najlepiej z położna przed porodem się spotkać i wszystko obgadac.
 
Do góry