reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

ja nie bliźniakowa mama (tzn. oby nie :-p) ale wydaje mi się, że taka podwójna ciąża traktowana jest na specjalnych zasadach :tak: pewnie dlatego wcześniej.

dostałam list ze szpitala i mam się stawić na PIERWSZE USG w połowie września!! :szok: toż to już 14 tydzień będzie!! :szok:

hej dlaczego "oby nie" :-p wiesz ionka na początku jak się dowiedziałam, to zapowietrzyłam się, a potem już tylko śmiałam się. teraz jak sobie wszystko podwójnie wyobrażam, to oczy mi się coraz większe robią. jak to będzie?

a skąd w szpitalu wiedzieli, o twojej ciąży? jesteś tam zapisana do poradni?czy to normalna procedura, że dostaje sie list?

no i ponawiam pytanie do bliźniakowych mam - macie wcześniej to usg genetyczne?
 
reklama
Dzieńdoberek!
U mnie nocka też nie zafajnie:-( Wczoraj wzięłam dwie nospy i nadal pobolewał mnie brzuch więc nie mogłam zasnąć, bo nie dość że to dyskomfort to jeszcze ciągle się tym stresuję. No i od rana tak samo. A sen miałam z tego wszystkiego okropny, że byłam na wizycie u gin i mi powiedział, że właśnie ronię:-(
Chciałabym pójść do lekarza, żeby wiedzieć czy wszystko jest ok. ale nie chcę wyjść na jakąś przewrażliwioną histeryczkę. Zresztą dostać się do mojego gin to też przynajmniej ze 2 tyg się czeka masakra..
Mirosia, mnie w poprzedniej ciąży bardzo bolał brzuch. Na dodatek pracowałam w szkole - praca przeważnie stojąca, kilka godzin, dyżury na korytarzu, imprezy szkolne. Macica boli, ponieważ zaczyna się rozciągać. Najważniejsze, aby bólom nie towarzyszyły plamienia.
 
Witam nowe mamusie :) Czuję się fatalnie :sorry2: myślę, że może to po wczorajszym objadaniu śliwkami, bo co mi mogło zaszkodzić:baffled:

moniSkaBe również jest u mnie problem z żyłami, ale już przyzwyczaiłam się, że wkłuwają po kilka razy, w końcu pobierają z palca albo nadgarstka wrrr i to igłą jakąś dla małych dzieci :-D
 
Wczoraj byłam na USG - widziałam fasolinkę i bijące serduszko:-D Położna założyła mi kartę ciąży i teraz czuję się jak 100%- owa ciężarówa:-D Duphaston odstawiłam, w zamian dostałam Luteinę dopochwowo 2 x 3-4 tabletki. Mam nadzieję, że pomoże. Wątroba nie boli:-) Mojemu mężowi też się wczoraj udzielił nastrój i wybieraliśmy imionka dla naszego maluszka - ale o tym na innym wątku;-)
 
Witajcie:-)
Ja na wizytę wybieram się jutro, mam nadzieję, że ludek fajnie urósł i będę go mogła sobie pooglądać:-) No i też okaże się, czy wyjeżdżamy, czy nie;-)na razie nie robię żadnych przygotowań, czekam, co powie pan doktor:tak:


pozdrawiam Was serdecznie i witam nowe marcowe mamusie:-)
 
również jest u mnie problem z żyłami, ale już przyzwyczaiłam się, że wkłuwają po kilka razy, w końcu pobierają z palca albo nadgarstka wrrr i to igłą jakąś dla małych dzieci :-D
Kiedyś przy pobieraniu krwi robiło mi się słabo. Nie wiem, co było przyczyną - zapach unoszący się w laboratorium, jakiś podświadomy strach przed kłuciem:confused: Teraz już tak nie jest. Może dlatego, że od 5 lat robię bardzo często badania (co 2-3 m-ce). Żyły mam ok, nawet nie robią mi się siniaki. Ale w grudniu przeżyłam horror - po pobraniu krwi pojawiła się sina pręga - od łokcia do pachy. Prawdopodobnie igła, mimo iż jednorazowa, musiała być zanieczyszczona. 10 dni na antybiotyku. Od tamtej chwili proszę o solidne odkażenie miejsca kłucia i dosłownie patrzę na ręce pielęgniarki, która pobiera krew.
 
Witajcie:-)
Ja na wizytę wybieram się jutro, mam nadzieję, że ludek fajnie urósł i będę go mogła sobie pooglądać:-) No i też okaże się, czy wyjeżdżamy, czy nie;-)na razie nie robię żadnych przygotowań, czekam, co powie pan doktor:tak:


pozdrawiam Was serdecznie i witam nowe marcowe mamusie:-)

Witam :-)

Za bardzo naoglądać się to nie bardzo, jak ja poszłam na USG to byłam 7 tygodniu i dali mi zdjęcie brzuszka z taką kropeczką w środku ;-):-D

Wzajemnie pozdrawiam :-)
 
Za bardzo naoglądać się to nie bardzo, jak ja poszłam na USG to byłam 7 tygodniu i dali mi zdjęcie brzuszka z taką kropeczką w środku

Ja byłam dwa tygodnie temu, też w siódmym tygodniu i widziałam ludka, miał 7,5 mm długości i biło mu już serducho, więc jutro mam nadzieję pooglądać jak urósł:-)
 
reklama
Nikole wez Ty mnie nie strasz :baffled::baffled:
bo bede mdlala w laboratorium..

Karolinko czy ta liczba 1991 w Twoim nicku to rok urodzenia? ;-)

jeeej.. dziewczyny jak ja Wam zazdroszcze tych USG :)
ja mam dopiero na poczatku wrzesnia skierowanie, ale chyba nie wytrzymam i pojde w polowie sierpnia prywatnie gdzies.... :-)
 
Do góry