reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Matko !!! co ten moj syn wyprawia !!!!
siedzial grzecznie obok mnie na sofie i ogladal bajki - matka wkoncu musi z kompem na kolanach na forum siedziec :sorry2:i w pewnym momencie sie przekrecil i chcial skoczyl na glowe za oparcie sofy!!!! w ostatniej chwili go za noge zlapalam ! padne z nim chyba, ostatnio przechodzi sam siebie z tymi akrobacjami:baffled:
 
reklama
Matko !!! co ten moj syn wyprawia !!!!
siedzial grzecznie obok mnie na sofie i ogladal bajki - matka wkoncu musi z kompem na kolanach na forum siedziec :sorry2:i w pewnym momencie sie przekrecil i chcial skoczyl na glowe za oparcie sofy!!!! w ostatniej chwili go za noge zlapalam ! padne z nim chyba, ostatnio przechodzi sam siebie z tymi akrobacjami:baffled:
haha dzieci to nie maja za grosz instynktu samozachowawczego :baffled:
 
No wlasnie tak apropo a wiecie do kiedy dziecko zazwyczaj moze sie przekrecic ?
Bo moja nadal tez miednicowo ulozona, ja licze caly czas ze sie przekreci bo ja nie chce cesarki miec
 
dziewczyny jeśli mogę się wtrącic w temat o szczepionkach, to powiem Wam, że te podstawowe są okey( "w pakietach")ale te na pneumokoki itp, co są podawane w pakietach to już średni wybór, ja na pewno szczepić na nie nie będę, mój M tak jak już wiecie jest pediatra i generalnie nie ufa im
dobrze poznac opinie lekarza na temat tych szczepionek, ja sie jakos boje tych lekow i szczepionek nowych w dodatku nadmiernie reklamowanych, bo troche mi sie wydaje ze firmy farmaceutyczne probuja sobie nabic kieszenie i dlatego rozgłaśniają zagrozenie tymi bakteriami

wczoraj zamowilam sobie zelazko :) bylismy w rtv agd i juz prawie kupilam zelazko za 369, ale wczesniej sprawdzalam ze najtaniej w sklepie internetowym mozna kupic za 257+ plus przesylka okolo 20 zł, i gdyby w tym euro agd byl zapakowany kartonik taki sklejony albo w takich sznureczkach zalakowanych to pewno bym tam kupila, ale w konuc stwierdzilam ze jednak zamowimy i juz dzisiaj napisali ze wysłali :) tak wiec najpozniej w poniedzialek powinnam dostac no to po weekendzie wezme sie za pranie ubranek dla dzidziusia chyba ze mi sie nie bedzie chcialo to odloze to na jeszcze kolejny tydzien :)
 
a propos naszej wagi to od 1,5 tygodnia jestem na diecie cukrzycowej i wyobrazcie sobie zaczelam chudnąć :) w moim przypadku to akurat nic strasznego bo swich zapasow mam sporo :)
 
Czarnuszka88 spokojnie weźmiesz leki i po bakteri nie będzie śladu :tak: niestety w ciąży jesteśmy bardziej narażone na te świństwa. Ja wczoraj jak byłam u gina to też pytałam o posiew stwierdziła że robi się go w 36 tyg ale jak mocz mam oki to szkoda kasy no chyba że się upre. Ja chyba wolałabym ten posiew zrobić bo słyszałam że niektóre bakterie nie daja żadnych objawów.

aneczka2405 ja kupiłam materacyk gryka - kokos :tak: taki mi pani poleciła za 79 zł

Młoda mamusia trzymaj się dzielnie na pewno wszystko będzie dobrze :tak: trzymam kciuki

mirosia współczuje problemów finansowych, u nas tez nie jest łatwo ale naszczęście jak coś zawsze rodzice pomagają i zwracać nie trzeba. Mirosia tak trzymaj trzeba byc dobrej myśli, napewno wszystko sie ułoży :tak:

xXxIzuLQaxXx to bardzo przykre że mama tak Ciebie potraktowała no ale cóż czasami ludzie maja jakies takie odbicia :-( mimo że mieszkamy sami i sama gotuje to moi rodzice nam pomagają jak mogą, nawet teściowa na która psiocze :tak: jak ugotuje gołągki albo fasolke czy pierogi to zawsze nam przywiezie.

moniSkaBe gratuluje syneczka, szykuje sie spory chłopczyk :-)
 
moniat, moniSkaBe dobrze że z waszymi dzidziusiami wszystko ok. Cieszą mnie takie wieści :tak:
moniSkaBe duży ten Twój dzidziuś. Chyba do 4 kg dociągnie:-)
 
reklama
Do góry