reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Cholera przez pół dnia tyle naprodukowałyscie- widac, że już wiekszosć w domu siedzi hehe do tego jakieś straszności porodowe :dry:
Ja byłam sie troche poawanturować z serwisie narciarskim a poźniej na zakupach.
Jeszcze pare rzeczy pościelowych, chusta, termometry, pieluchy i finito :tak: Zawsze wiedziałam że dziecko to skarbonka bez dna ale że aż tak :szok:

Ja jestem na jutro umówiona z połozna z która chce rodzić- wszystkiego sie dowiem i obejrzę szpital. Mam nadzieje, że nie będę chciała zatrzymać Hanki w środku juz na zawsze heh Bo jak na razie wcale mi sie do porodu nie spieszy, a pewnie jak się napatrze na szpital to juz całkowicie zrezygnuje ;-)

Dziewczyny tak widze ze wszystkie prasujecie ubranka, czy to naprawde konieczne? Bo ja ogólnie mam uczulenie na żelazko i jesli tylko cos nie jest koszula to nie prasuje ;-) Chodzi mi czy ma to jakies uzasadnienie czy tylko kwestie estetyczne? Bo to da sie rozwiazać dobrym rozwieszeniem do suszenia...


mam to samo.....zelazko to az mnie parzy w rece:-D ( a trzymam za rączke ) hehe nie no zart :D
tez nie lubie ale podobno trzeba wyprasowac ciuszki pieluszki posciel w wysokiej temperaturze bo wtedy sie wyżerają bakterie i sa bardziej takie mniej nasączone proszkiem itp... bo sie to wszystko wypali jakby ( nie chodzi mi o dziure:-D )
ciup ale sie mnie zarty trzymaja hehe

ja prasowalam tylko jakis czas po porodzie a teraz juz nie prasuje sebkowi nic tylko to co trza zeby bylo ladne
 
reklama
a ja jednak chyba z moim si e rozstaje całe urodziny dziś przepłakałam z rodzicami wojna , bo przez D byłam cała zapłakana aż obiad przypaliłam i do śmieci sie nadawał , a jak chciałam sie przytulić cała we łazach to kur... mać powiedział że jak przytuli to co nagle mi się zrobi kolorowo wiec nie przytulił i poszedł grać a ja obok siedziałam zdesperowana i zdołowana , potem dodał ze moze mnie nie kocha !!!!!!! Śmieć jeden nienawidze i już żyć mi się niechce , na bankczeka mnie depresja poporodowa o ile juz nie mam:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Co za życie!
Mycha nie płakusiaj.... :-( niektórzy faceci to śmierdzące trampki... nie dorosną nigdy to tego by być dobrym partenrem życiowym. Co to wogole za hasło "może cie nie kocham"!!!:wściekła/y::wściekła/y: może... :wściekła/y: jeb jescze kobiecie w ciązy, w dniu urodzin (STO LAT) to robić!!!!:wściekła/y:

lepiej żyć osobno w miare dobrych relacjach niż razem w wiecznej wojnie. Wiem łatwo mówić.... ehh ja też będe mieć depreche - TO JESTEŚMY RAZEM :sorry2: bo my z M to żyjemy razem ale chyba każde osobno...
 
Candy6 wszystkiego naj kochana!!!!!!!!!!!!! dużo cierpliwosci!!! wiem ze to nie latwe jak sie ma takie zycie ale pamietaj ze masz swoją kruszynke!!!! zdrówka dla dzidzi Ci zycze i duuuuuuuuzo siły dla Ciebie Myszko


najlepszym na to przykładem jest Izulqa :))
 
a ja jednak chyba z moim si e rozstaje całe urodziny dziś przepłakałam z rodzicami wojna , bo przez D byłam cała zapłakana aż obiad przypaliłam i do śmieci sie nadawał , a jak chciałam sie przytulić cała we łazach to kur... mać powiedział że jak przytuli to co nagle mi się zrobi kolorowo wiec nie przytulił i poszedł grać a ja obok siedziałam zdesperowana i zdołowana , potem dodał ze moze mnie nie kocha !!!!!!! Śmieć jeden nienawidze i już żyć mi się niechce , na bankczeka mnie depresja poporodowa o ile juz nie mam:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Co za życie!

Kochana bardzo Ci współczuje, nie denerwuj się, wytłumacz sobie że nie warto przez faceta płakać on napewno przez Ciebie by nie płakał. Ty jesteś najważniejsza i Twój dzidziuś. I wybacz, że to napisze ale powinnaś po takich słowach odwrócić się na pięcie i więcej się z nim nie widywać. On jest jakiś k........... mać niepoważny i chyba jeszcze do wielu spraw nie dorósł.:wściekła/y: Trzymaj się kochana mocno. Ściskam Cię
 
Ja słyszałam, że prasuje się tez po to by bakterie jakieś jeszcze "wybic":-D Nie wiem czy to ma sens to co napisałam:-D

Candy- STO LAT KOCHANA!! Nie przejmuj się tym draniem, nie jest tego wart
 
reklama
Do góry