reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Jestem zalamana :-(
W niedziele mialam isc do gina i okazalo sie, ze gosciu zrezygnowal z przyjmowania w Galway :-(
Przyjmuje taka babka, opinie o niej rozne, bylam raz, nienajgorzej. Ale ten lekarz byl wspanialy, a przerobilam juz ich tutaj wielu... No i ten jako jeden mi najbardziej spasowal.
Ale jestem zla :wściekła/y: W tej przychodni zmieniaja sie lekarze co 2 miesiace :no:
Nie wiem o co chodzi...
Ale lipa :-(
 
reklama
Qrcze dla mnie też jest to dziwne,że można nie wiedzieć,że jest się w ciąży :szok:
jak można nie czuć ruchów lub nie zauważyć braku okresu :cool2: nie mówiąc o przybywających kg i rosnącym brzuszku...
ktoś się pytał do którego tygodnia dzidzia ma czas przewrócić się w główką w dół, teoretycznie do 36tc ale zdarza się,że tuż przed porodem się dziecko obraca więc nie stresujcie się dziewczynki:-)

Ja porodu się nie boje jakoś....mam nadzieje,że tak zostanie do końca:-)
Dziewczynka tutaj się też pytała o bóle brzucha i twardnienia....Nie jest to nic groźnego jeżeli z szyjką jest oki gorzej jak szyjkę się mam krótką to mogą te skurcze ją jeszcze bardziej skrócić:-(
 
a ja jednak chyba z moim si e rozstaje całe urodziny dziś przepłakałam z rodzicami wojna , bo przez D byłam cała zapłakana aż obiad przypaliłam i do śmieci sie nadawał , a jak chciałam sie przytulić cała we łazach to kur... mać powiedział że jak przytuli to co nagle mi się zrobi kolorowo wiec nie przytulił i poszedł grać a ja obok siedziałam zdesperowana i zdołowana , potem dodał ze moze mnie nie kocha !!!!!!! Śmieć jeden nienawidze i już żyć mi się niechce , na bankczeka mnie depresja poporodowa o ile juz nie mam:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Co za życie!
- kochana nie wiem co powiedziec...:-( co za szmaciarz (Przepraszam ):-( jak mogl Cie tak potraktowac..!!! kobiete w ciazy!!! i wlasne nienarodzone dziecko!!!....poprostu koszmar jakis!!! ale MYszko pamietaj ze nosisz pod sercem cząstke siebie i ze to dzidzia jest teraz najwazniejsza!!! jeżeli tak Ci cięzko to pomyśl nad jakimś psychologiem...moze poczujesz sie lepiej i nie przytrafi Ci sie depresja poporodowa...bo maluszek nie moze cierpiec przez takiego durnia :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Jestem zalamana :-(
W niedziele mialam isc do gina i okazalo sie, ze gosciu zrezygnowal z przyjmowania w Galway :-(
Przyjmuje taka babka, opinie o niej rozne, bylam raz, nienajgorzej. Ale ten lekarz byl wspanialy, a przerobilam juz ich tutaj wielu... No i ten jako jeden mi najbardziej spasowal.
Ale jestem zla :wściekła/y: W tej przychodni zmieniaja sie lekarze co 2 miesiace :no:
Nie wiem o co chodzi...
Ale lipa :-(
- ojejj...to taka lipa tam u Was...??:confused: Mycha dobrze ze juz końcówka wsumie wiec pratem 2 wizyty...buc moze juz tylko jedna :);-)



A wlasnie mozna brac Manti na zgage?? K mi kupil bo w sklepie nie bylo Rennie i niewie czy mozna :confused: no i napisalam sms-ka do mojej gin ale mi nie odpisała jeszcze:confused:
 
Cholera przez pół dnia tyle naprodukowałyscie- widac, że już wiekszosć w domu siedzi hehe do tego jakieś straszności porodowe :dry:
Ja byłam sie troche poawanturować z serwisie narciarskim a poźniej na zakupach.
Jeszcze pare rzeczy pościelowych, chusta, termometry, pieluchy i finito :tak: Zawsze wiedziałam że dziecko to skarbonka bez dna ale że aż tak :szok:

Ja jestem na jutro umówiona z połozna z która chce rodzić- wszystkiego sie dowiem i obejrzę szpital. Mam nadzieje, że nie będę chciała zatrzymać Hanki w środku juz na zawsze heh Bo jak na razie wcale mi sie do porodu nie spieszy, a pewnie jak się napatrze na szpital to juz całkowicie zrezygnuje ;-)

Dziewczyny tak widze ze wszystkie prasujecie ubranka, czy to naprawde konieczne? Bo ja ogólnie mam uczulenie na żelazko i jesli tylko cos nie jest koszula to nie prasuje ;-) Chodzi mi czy ma to jakies uzasadnienie czy tylko kwestie estetyczne? Bo to da sie rozwiazać dobrym rozwieszeniem do suszenia...
 
a ja jednak chyba z moim si e rozstaje całe urodziny dziś przepłakałam z rodzicami wojna , bo przez D byłam cała zapłakana aż obiad przypaliłam i do śmieci sie nadawał , a jak chciałam sie przytulić cała we łazach to kur... mać powiedział że jak przytuli to co nagle mi się zrobi kolorowo wiec nie przytulił i poszedł grać a ja obok siedziałam zdesperowana i zdołowana , potem dodał ze moze mnie nie kocha !!!!!!! Śmieć jeden nienawidze i już żyć mi się niechce , na bankczeka mnie depresja poporodowa o ile juz nie mam:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Co za życie!
Kochana tak mi przykro... co za kretyn!!:wściekła/y: ALe główka do góry.. Może jeszcze sie poukłada... albo go sobie daruj.. zasługujesz na kogoś lepszego Kochana! trzymam kciuki by sie Ci jakoś w życiu poukładało.:tak:
 
a ja jednak chyba z moim si e rozstaje całe urodziny dziś przepłakałam z rodzicami wojna , bo przez D byłam cała zapłakana aż obiad przypaliłam i do śmieci sie nadawał , a jak chciałam sie przytulić cała we łazach to kur... mać powiedział że jak przytuli to co nagle mi się zrobi kolorowo wiec nie przytulił i poszedł grać a ja obok siedziałam zdesperowana i zdołowana , potem dodał ze moze mnie nie kocha !!!!!!! Śmieć jeden nienawidze i już żyć mi się niechce , na bankczeka mnie depresja poporodowa o ile juz nie mam:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Co za życie!


Jeśli masz się tak mordować z nim to lepiej już być samą ale, przynjamniej spokój mieć i czuś się szanowaną a nie poniewieraną!!!
Nieodpowiedzialny i niedojrzały za przeproszeniem gnojek ,w niczym ci nie pomoże a jedynie stresów dostarcza.
Będziecie się tak szarpać przez życie i nidgy nie będziesz wiedziała na czym stoisz.

Przepraszam że tak ostro ale zbulwersowałam się:wściekła/y::wściekła/y:

Dasz radę sama i żyć masz dla kogo!!!!
 
candy6 glowa do gory, nie zalamuj sie kochana, nie wiem czy dobrze zrozumialam ale dzis Twoje urodziny? jesli tak to wszystkiego najlepszego kochana. Co do facetow, to pewnie juz wiesz, ale oni sie nie zmieniaja i duzo lepiej juz raczej u was nie bedzie (chyba ze cud sie stanie), wiec czasami lepiej zamknac jeden rozdzial zycia wczesniej niz za pozno, bo na dobra sprawe po co wasz dzidzius ma sluchac jak tatus odzywa sie do mamusi? Ja wiem ze nie jest latwo, ale patrzac na przyklad z Izulqa, jednak i takie cuda czasem sie zdarzaja. Nie doluj sie, bo nasze rozne emocje powoduja ze produkujemy rozne hormony, ktore niestety docieraja do naszych maluszkow, a one sa teraz najwazniejsze.


dziewczyny w USA jest wogole caly program o kobietac ktore nie wiedzialy ze sa wciazy, w sumie sa dwa, drugi jest o kobietach ktore byly raczej mocno otyle i dlatego nie wiedzialy, ale ten pierwszy to o roznych przypadkach.
About the Show : I Didn't Know I Was Pregnant : TLC
Mozna obejrzec kilka klipow.
 
Kochane jestem!!
Juz po wizycie..:tak: Dziubasek lezy główką w dół i wszystko jest bardzo dobrze:tak: Dostałam skierowanie na ostatnie badania w ciąży no i czekamy na poród:-) No i będe rodzic SN:tak: Kurka teraz to mam pietra przed porodem...:-)



Super, że wszystko jest dobrze. Teraz tylko czekać na poród i oby był o czasie.;-)
 
reklama
a ja jednak chyba z moim si e rozstaje całe urodziny dziś przepłakałam z rodzicami wojna , bo przez D byłam cała zapłakana aż obiad przypaliłam i do śmieci sie nadawał , a jak chciałam sie przytulić cała we łazach to kur... mać powiedział że jak przytuli to co nagle mi się zrobi kolorowo wiec nie przytulił i poszedł grać a ja obok siedziałam zdesperowana i zdołowana , potem dodał ze moze mnie nie kocha !!!!!!! Śmieć jeden nienawidze i już żyć mi się niechce , na bankczeka mnie depresja poporodowa o ile juz nie mam:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Co za życie!

Kochana masz dziś urodziny ???

Wszystkiego naj naj naj naj naj naj naj naj naj lepszego!! Spełnienia marzeń! Oby wszystko się ułożyło!!

W Twoje urodziny Cię tak traktuje, to na prawdę jest nieodpowiedzialny i wiem, żę ciężko podjąć decyzję o rozstaniu, sama nie byłam w takiej sytuacji, ale być może takie rozwiązanie będzie najlepsze dla Ciebie i dziecka, za jakiś czas poznasz osobę, która będzie Ciebie warta. Czytam co piszesz o swojej rodzinie o partnerze i jego rodzicach i ciarki przechodzą jak można tak traktować kobietę, do tego jeszcze w ciąży. Na prawdę współczuję i życzę abyś podjęła najlepszą dla was decyzję!!
 
Do góry