reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Ja również życzę wszystkim w Nowym Roku 2010 szczęśliwego rozwiązania, dużo spokoju, zdrowia i miłości, niech ten rok przyniesie wiele szczęścia i nie zapomnianych chwil zwłaszcza z maleństwami :-):-D:-D:-D
 
reklama
Witam.
To ja M od Patinka_1985 niestety Pati miała skurcze, brzuch twardy jak deska pojechalismy do szpitala i ja zostawili, dali kroplowke bedzie kapac do jutra jakies tabletki i maja jej włozyc jakas kule do podtrzymania, ja sie tak nie znam. wybaczie ze to ja pisze ale Pati nie ma jak. Pozdrawiam
 
Witam.
To ja M od Patinka_1985 niestety Pati miała skurcze, brzuch twardy jak deska pojechalismy do szpitala i ja zostawili, dali kroplowke bedzie kapac do jutra jakies tabletki i maja jej włozyc jakas kule do podtrzymania, ja sie tak nie znam. wybaczie ze to ja pisze ale Pati nie ma jak. Pozdrawiam
dzięki za info :tak:
trzymamy kciuki za Waszą Trójkę, aby wszystko się uspokoiło i dobrze skończyło
zachciało się Waszemu małemu poskakać w sylwestra? :-D
niech jeszcze posiedzi u mamy :tak:
czekamy na wieści
przekaż nasze pozdrowienia Patrycji :tak:
 
Bardzo dużo miłości,
mało w życiu trudności,
dużo bąbelków w szampanie,
kogoś kto zrobi śniadanie,
a na każdym kroku
szczęścia w Nowym Roku.


Chciałabym Wam życzy wszystkiego dobrego w Nowym Roku, samych pogodnych dni, oczywiście szczęśliwego, lekkiego rozwiązania.
 
Witam.
To ja M od Patinka_1985 niestety Pati miała skurcze, brzuch twardy jak deska pojechalismy do szpitala i ja zostawili, dali kroplowke bedzie kapac do jutra jakies tabletki i maja jej włozyc jakas kule do podtrzymania, ja sie tak nie znam. wybaczie ze to ja pisze ale Pati nie ma jak. Pozdrawiam

Dziekujemy za informacje.Caly czas myslimy o Patrycji bo wczoraj pisala ze sie zle czuje i gdy dzis nie pisala juz martwilam sie.Przekaz jej prosze ze wszystkie tu trzymamy kciuki i ze musi byc dobrze.A malemu nagadaj ze mial byc marcowym dzidziusiem i zeby sie nie spieszyl
 
Oj patinka, 3maj się kochana, na pewno wszystko się uspokoii i mały jeszcze pomieszka w brzusiu:tak:pewnie będzie rozrywkowy chłopak, skoro w sylwestra zachciało mu się wychodzić, ale niech jeszcze siedzi...
ucałuj patinke, i dużo dużo sił życzę
 
Wszystkiego dobrego w Nowym Roku!
Oby nam się wszystkim zdrowe i śliczne dzieci urodziły i żebyśmy miały z nich pociechę.
Trzymajcie się ciepło i zdrowo, brzuchatki :)
 
reklama
Witam.
To ja M od Patinka_1985 niestety Pati miała skurcze, brzuch twardy jak deska pojechalismy do szpitala i ja zostawili, dali kroplowke bedzie kapac do jutra jakies tabletki i maja jej włozyc jakas kule do podtrzymania, ja sie tak nie znam. wybaczie ze to ja pisze ale Pati nie ma jak. Pozdrawiam

Kochana trzymamy kciuki żeby wszystko było dobrze,zaciskaj nóżki.Buziaki w brzuszek.Dziękujemy za informacje,prosze pozdrów Patinke.
 
Do góry