reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
Witam.
To ja M od Patinka_1985 niestety Pati miała skurcze, brzuch twardy jak deska pojechalismy do szpitala i ja zostawili, dali kroplowke bedzie kapac do jutra jakies tabletki i maja jej włozyc jakas kule do podtrzymania, ja sie tak nie znam. wybaczie ze to ja pisze ale Pati nie ma jak. Pozdrawiam

ojoj, spieszą się nasze maluchy! oby jeszcze siedziały do marca!!
zaciskaj kolana! będzie dobrze!
 
Witam.
To ja M od Patinka_1985 niestety Pati miała skurcze, brzuch twardy jak deska pojechalismy do szpitala i ja zostawili, dali kroplowke bedzie kapac do jutra jakies tabletki i maja jej włozyc jakas kule do podtrzymania, ja sie tak nie znam. wybaczie ze to ja pisze ale Pati nie ma jak. Pozdrawiam
- ojojjjj trzymam kciuki!!!!!! daj znac czasem co u Was :-(

Dziewczyny a co z Koza dawno sie nie odzywala
- wlasnie mialam pisac to dzisiaj!!! zobacze czy ma numer telefonu na zamknietym i napisze jej sms to dam wam znac




Kochane moje szczesliwego nowego roku, milej zabawy. Pamietajcie to bedzie jeden z najpiekniejszych roków naszego zycia. Przyjdą na swiat nasze malenstwa!!! nasze serduszka ukochane, wyczekane.
 
Patinka trzymaj sie dziewczyno:tak: bedzie dobrze..polezakujesz w szpitalu i szczesliwie wrocicie do domku zeby odczekac do marca:)

A całej reszcie życzymy miłego wieczorku no i SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!!!!:tak::tak::tak::tak:

Juz niedługo:) godzina zero coraz blizej:)

A my dzisiaj sami siedzimy w domku z nachosami i dipem serowym:-D o dwunastej jak dotrzymam obejrze sobie fajerwerki, zmocze lekko usta szampanem i do spanka:cool2: co za szaleństwo, nie ma co:cool2:
 
Patinka1985 Trzymam kciuki aby wszystko było dobrze z Tobą i Frankiem!! Musi być!!

Dostałam niedawno od Patinki smsa
"Hej. Z tej strony Patinka1985. Jestem na patologi ciąży. Rano miałam nieregularne skurcze. Szyjka skrócona do 1 cm. Franek skacze w moim brzuchu hehe Dostaje dożylny Fenoterol. Ręce trzęsą mi się jak u alkoholiczki. Pozdrawiam Was serdecznie! buziaki"

Trzymamy mocno kciuki!!

Kochane życzę Wam Szczęśliwego Nowego Roku!!
 
my tez szalejemy w tą sylwestrową noc :cool2:
zastanawiam się czy się z dresu przebierać hahahah :-D

dziewczynki, wszystkiego najlepszego w Nowym Roku! :-)
 
Hej dziewczynki ja dzisiaj byłam na usg mała dalej ma poszerzoną miedniczke prawej nerki i moczowód ale naszczęście nie powiększyło sie to przez 5 tyg a miedniczka minimalnie zmalała, druga nereczka i cała reszta oki. Za kilka tyg mam jeszcze jedno usg kontrolne w szpitalu i konsultacje z chirurgiem dziecięcym, który powie jakie badania będzie trzeba zrobić po porodzie.
Mała rośnie wyprzedza o tydzień :tak: waży 1476g :-) spora dziewczynka, dzisiaj nie chciała pokazać buźki tylko pipke pokazywała.

Dziewczynki życze Wam Szampańskiej zabawy, szalonych chwil,
udanego Sylwestra i Szczęśliwego Nowego Roku 2010 :-)
 
reklama
Patinka trzymaj sie w dwupaku!!! Najwazniejsze, ze jestes pod opieka, a wszystko bedzie dobrze, bo byc musi :tak::tak::tak:

My tez szalejemy, M popija winko, ja soczek, zaopatrzylismy sie w bezalkoholowego szampana :-p i jest super :-) I pieke makowce :-D
Jednak kupilismy dzisiaj lozeczko :-) Tak sie ciesze :-) Takie normalne, drewniane :happy2: Jeszcze tylko materacyk i posciel dokupie, ale to juz na spokojnie.
Alexik spokojny dzis bardzo, to do niego nie podobne :-D

Do sklikania pozniej Kochane, ucalujcie Brzuszki ;-)
 
Do góry