reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Wróciłam , kurcze zaczynam miec takie dolegliwosci jak niektore dziewczyny tutaj, jak za długo chodze to mi brzuch twardnieje i boli, i wogole mam jakies parcie dziwne...:eek:musialam sobie trosze polezec i przeszło, ale nie jest to przyjemne...
Robie teraz zupkę gulaszową, ciekawe jak wyjdzie :)
\Ja tez uwielbiam swieta, tylko strasznie nie cierpie tego tłumu w sklepach, tej całej gorączki przedswiatecznej:eek:ogłupiec mozna....ja sie staram duzo wcxesniej kupic prezenty zeby uniknac tego tłumu. Wtym roku wigilia u tesciowej, 1 dzien swiat u moich rodziców a 2 dnia swiat wyjezdzamy z M na romatyczny weekend jako ze 27 grudnia mamy 1 rocznice slubu :)) juz nie moge sie doczekac:tak:
 
reklama
Dziewczyny nie straszcie mnie tym ZUSem bo mam zamiar wybrać się jutro do mojej mamy do Ostrołeki a teraz mam cykora że mnie nawiedzą w domu:-(

Moja malutka jakoś mniej ukatywnia się :( nie pamiętam kiedy taki popis dała z falującym brzusiem:crazy: A kopy czuje jakby dawła od środka a nie na zewnątrz..aż zaczynam się martwić:-(

A jeszcze pytanko o tokso do was:-D Już wiem że z krwi się robi ją, ale chyba nie muszę być naczczo jak nie mam badania krwi:sorry:
 
i dlatego prezenty kupuję w tym roku przez neta, a spożywcze zakupy zrobimy w jakiś dzień po południu (byle nie w weekend, bo wtedy jest najazd ludzi:-D)

u mnie w Wigilię: barszczyk z uszkami, ryba po grecku, karp smażony, karp w galarecie, pierogi z kapusta i grzybami, śledź, postne gołąbki (z kaszy gryczanej), kompot z suszu, pierogi ziemniakami, kutia, makowce, serniki, pączki - słowem OBŻERANIE SIĘ!:-D:-D:-D
 
Nie wiem czy do toksoplazmozy trzeba być na czczo ale położna mi ostatnio powiedziała, że najlepiej do wszystkich badań krwi być na czczo, tak więc skoro ona mówi, że lepiej to chyba tak jest :)
 
a ja mam teraz wielki problem.. bo nie wiem komu kupowac prezenty na gwiazdke.
Dzieciaki wiadomo.. ale jakbysmy mieli obdarowac cala Karola rodzine i moja to chyba nie starczyloby nam pensji z dwoch miesiecy.. hmm..:eek:
 
Hej Marcóweczki. Ja jestem z lutego, ale wpadłam, żeby Wam coś powiedzieć o badaniu z glukozą (bo jeszcze Was to czeka;-)). Weźcie na badanie cytrynę i (jak Wam pielęgniara pozwoli) wyciśnijcie całą do tej szklanki z glukozą. Wtedy da się to wypić bez odruchów wymiotnych (tylko małymi łyczkami, bo jak wszystko na raz, to paw gwarantowany;-), bo żołądek nie wytrzyma).

Mi pozwolili z tą cytryną:-) A ten patent sprzedał mi mój własny gin;-)
 
a ja mam teraz wielki problem.. bo nie wiem komu kupowac prezenty na gwiazdke.
Dzieciaki wiadomo.. ale jakbysmy mieli obdarowac cala Karola rodzine i moja to chyba nie starczyloby nam pensji z dwoch miesiecy.. hmm..:eek:

To odwieczny świąteczny problem:eek: Uszczęśliwianie na siłe...qrcze a potem preznet na strychu ląduje. U nas w rodzinie nie mozna wyjść z jakiegoś przescigania się prezentami...paranoja ale potem głupio ze ty kupisz drobnostkę a reszta się wykosztowała.:crazy: Ale przynajmniej niech będzie to parktyczny preznet :-)Uwieliam atmoferę świąt ale gorzej z prezentami:eek:
 
reklama
kurcze.. tylko jak mamy obdarowac prababcie Karola, jego 3 wujków z rodzinami i dziecmi, Karola dwie babcie, rodzenstwo cioteczne z dziecmi..itd. uff..
chyba kupimy prezenty tylko dzieciom ! :-D
 
Do góry