reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

w dniu spodziewanej @ wieczorem w łazience odkryłam, że mój biust w końcu nabrał słusznych rozmiarów :-) no, ale myślałam, że to na @.
przez kolejne dni nic się nie działo, ale ja po prostu uparłam się na test!
od razu wyszedł wielki i wyraźny +
szczerze powiedziawszy byliśmy w WIELKIM szoku, no ale pomału się przyzwyczajamy ;-)
 
reklama
Umówilam się na jutro, zobaczymy... Iga usg nie miałam robionego bo jak byłam przedwczoraj to mi lekarka powiedziala, że za wczesniej i żebym za trzy tygodnie przyszła!! I jak się u ciebie z tymi plamieniami skończyło? brałaś jakieś leki?
 
Gosiagro....u mnie skończyło się źle..w 9 tygodniu ciązy mialam zabieg usunięcia, bo się okazało, że pęcherzyk płodowy jest pusty, a plamienia takie brązowe miałam własciwie od początku do końca tamtej ciąży i jeszcze ciągle pobolewania w dole brzucha:-(Ale u Ciebie na pewno będzie dobrze!:tak:
Widzę z Twojego suwaczka ze to dopiero 4 tydzień ciąży i wtedy dochodzi do zagnieżdzenia, a przy zagnieżdzeniu jajeczka mogą pojawić sie takie plamienia.
Trzymam mocno kciuki!! Może lekarz da ci jakiś duphaston albo luteinę...albo poprostu samo przejdzie..

Ja teraz też jestem pełna obaw i strasznie boję się pierwszego usg....:baffled:
 
Witam ! to i jak dolączam!!!!!1
Zrobiłam dzisiaj test i wyszły dwie I I !!!! obliuczyłam w internecie ze termin mam na 28 marca!!!!!!!! mam starszego synusia który ma 9 miesięcy więc bedzie 1.5 roku roznicy i takiej wlasnie chciałam.....tylko sie boje strasznie hihi ale moj maz uspokaja nerwy :)))))))
Narazie moimi objawami jest brak okresu bolące piersi i czeste bsiku koloru pomaranczowego wrecz :):):):)
Gratuluje wszystkim przyszłym mamusiom :)

Czarnuszka88 gratuluje fasolki :-)
 
Gosiagro ja tez miałam wczoraj takie plamienie, od razu pobiegłam do ginka i wszystko jest w porządku, stwierdził, ze jak to jest ciemna wydzielina to ok, zrobił mi usg i zwykłe badanie i powiedział, ze coś tam nie wiem co jakieś endometrium się zluszcza i stąd to plamienie. Dał na wszelki wypadek witamine E 2kapsułki dziennie i 4razy dziennie duphaston. Fasolinka od 1 USG, ktore miałam rowny tydzień temu urosła dwukrotnie. Nie martw się napewno wszystko będzie ok;-)
 
Moje pierwsze objawy ciązy pojawiły się już tydzień przed terminem @. Może to brzydko zabrzmi ale czułam się tego dnia jak...kupa:sorry: Jakoś tak dziwnie głowa mnie bolała i muliło mnie i byłam słaba jak mucha. Nie wytrzymałam i wieczorem zrobiłam test i wyszły II krechy:-). Spanie po południu, bolące i szybko powiększające się piersi no i taki bol w podbrzuszu ale inny niz na @ i ochota na pomidory i zupę pomidorową, mniam
 
Moje objawy również zaczeły się przed spodziewanym okresem a było to:
- bóle piersi
- bóle w podbrzuszu
- zmęczenie, senność
 
Co do roznicy miedzy dziecmi to sie nie macie co martwic.Miedzy moimi starszymi jest 21 miesiecy roznicy i nawet nie poczulam,a juz sa podchowane.Teraz sa jak blizniaki i bez siebie nie potrafia zyc. Z soba zreszta tez:-D.

Co do plamienia ,to ja mialam na poczatku 6 tygodnia krwawienie i teraz juz przestalo,lekarz mowil ze to moze byc implatacyjne.Druga opcja to moze byc tez plamienie w terminie miesiaczki.
Pomimo wszystko wzial mi probke bo podobno jest bakteria odpowiedzialna za poronienia. Ale to bylo juz 2 tygodnie temu to jakby co to juz by dzwonil.
tutaj jest fajnie bo wszystkie badania robi lekarz w gabinecie.
 
reklama
hej
wpadłam na chwilkę żle się czuję jakoś -idę jeszcze poczytać co pisałyście.

ufffffffff-przebrnęłam ale napisałyście......

chciałam powitać nowe marcóweczki ciężaróweczki ;)
Gosia-Czernuszka-Gratulacje!!!!!!-spokojnych 9 miesięcy Wam życzę.

mada-zjedz sobie ziarnka słonecznika albo pestki dyni-one przeczyszczają a i dla dzidziusia będą dobre dostarczą właściwości odżywczych.
Gosiagro-idz do lekarza.ja w pierwszej ciąży zaczęłam plamić w 6 tyg.wylądowałam w szpitalu na oddziale jak robili mi USG wszystko było ok-dzidzia miała 2 cm.ja musiałam sie oszczędzać i dostałam luteinę-najpierw pod język potem dopochwową (tylko że wtedy nie była refundowana i płaciłam 30 zł za opakowanie.
teraz dzięki Bogu ktoś wpadł na super pomysł i zrefundowali i za 3 op.zapłaciłam 9 zł.
może Tobie też będzie potrzebna liteina.......-trzymam kciuki żeby było ok!!!!!! i daj znać koniecznie!!!!

co tam jeszcze
spokojnej nocki mamuśki.
idę i ja spać.
pa.
 
Do góry