reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
Pytam o coś do zbijania temperatury aby mieć w razie czego...
no mój to waży juz 6 kilo o ile nie więcej ...i chyba jest tu najcięższym dzieckiem hihi :-D
 
no to masz co nosić :) moj 4,5 i mnie reka juz czasem boli i krzyż a dziadkowie nauczyli malego noszenia i ciagle tylko apa by chcial :)
wszystko pieknie ładnie ale tak jakos mi smutnawo troszke bo nie mam czasu zeby sie do mojego Ł przytulic :(

fajne te chusty ale znajac zycie u mnie egzaminu to nie zda. kupie pare razy ponosze i walne w kat poza tym ja lubie nosic maluszka na rekach :)
 
ja właśnie koniecznie chcę chustę bo z małą codziennie robię tak długie spacery, że nie mam ochoty pchać ciągle tego ciężkiego wózka. wolę pomęczyć się z 5kg dzieckiem i móc patrzeć jej prosto w oczy niż widzieć ją " z daleka " . wózek jest dobry na krótkie spacery po mieście a nie na długie spacery po lesie czy szybki wypad z dzieckiem do sklepu czy koleżanki mieszkającej na 4 piętrze
 
moj tez ma naczyniaki jeden malenki za uszkiem a drugi troszke wiekszy na raczce, pediatra powiedziala ze do 12 miesięcy powinny sie wchłonąc

a ja dzisiaj mojemu lobuziakowi zaczelam czytac kodeks cywilny :) ale spał przy tym, zreszta jak taka pogoda to on ma dobrą nute do spania
 
kurcze wiecie co pomimo przystawiania odciągnęłam tylko 10ml mleka!!! nic dziwnego że mały się nie najadał i krzywił na widok piersi, ale dlaczego ? .... dziwne :((

Kochana czasami mamy maja tak ze pokarm im zanika tak o poprostu. Mojej kolezance wlasnie po roznych 2 miesiacach zanikł pokarm. Nie wiem na czym to polega. Jedna dupa w szpitalu tez tak miała ze jej zanikl tylko że zaraz po wyjsciu ze szpitala. A Tobie tez moze zanika przez nerwy !! to jeden najwiekszy zabojca mleka. A chybe nerwów masz nie mało??
 
moja normalnie ma w ciągu dnia 2 drzemki po pół godziny i jedno porządne spanie- szczególnie na spacerze- 2-3 godziny. a poza tym jest aktywna, bawimy się, śpiewamy, gadamy, robimy obiad itp ;) nasze dzieci już są w takim wieku, że nie będą spać całymi dniami z przerwami na mleko :)
ja tam nie narzekam :)
ręce jemy az po łokcie, hehe ;)
mój tak śpi przewaznie ok 20 godzin
 
Moj Jasiek ma fajny rytm dnia:
Zasypia mniej wiecej o 20,pobudka na cyca (ok 20-30 min) ok 1-2 w nocy.

Druga pobudka ok 4-5.

Ok 6 budzi sie i zaczyna kwęka,skrzypiec,jeczec itp wiec zabiera go do nas do lozka i przystawiam do cyca i tak spimy mniej wiecej do 9.

Pozniej z godzinka aktywnosci i mlody idzie spac ,spi roznie czasem do 12 czasem do 13,

budzi się gdzies na 30 min i spi do ok 16.Jak jest ladnie to spi w ogródku.Badz idziemy na spacerek

Ok 16 budzi sie na dobre,jak jest pogoda sprzyjajaca wychodzimy na spacerek badz do ogrodu.

No i znów zasypia ok 20.

I tak dzien w dzien.Jest karmiony tylko cycem.
 
reklama
Ja jestem po cc i nadal krwawie.A to juz w poniedzialek bedzie 6tyg.Co dziwne krawiwie znaczy w sumie plamie caly czas na krwisto czerwono nie mialam tego brazowego plamienia.Mialam dzisiaj isc do lekarza ale maz ma w pracy zajob i musial wczesniej isc wiec nie mial kto z malym zostac.

A co do dzieci ja nastepne planuje najwczesniej za 5-7 lat.
 
Do góry