reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Witam sie!Ja jestem wyspana,położyłam sie przed 22 wypiłam sobie soczek z buraczków i marchewek i na kupke mi poszło sie.Wstałam do kibelka o 5 i zasnac do 7 nie mogłam.Krzyze mnie dzisiaj bolały ale przestało.Jak wstałam szłam pisku(sorki ze tak dokładnie)podcierałam sie z dwa razy i zobaczyłam na papierku toaletowym przezroczystą galarete normalnie sie przestraszyłam ze moze mi juz odchodzic Pan Czop do tego miałam bóle krzyza takie promieniujące.
 
reklama
Tak wracajac jeszcze do tematu naciecia krocza to mnie generalnie wkurza to rutynowe nacinanie. Bo polozne nie staraja sie chronic krocza w Polsce tych ciach i nozyczki. Tak latwiej i szybciej. Oczywiscie czasami jest to konieczne bo pekniecie mogloby byc duzo grozniejsze. Ale poczytajcie sobie artykuly o rutynowym nacinaniu krocza, w wielu przypadkach nie ma takiej koniecznosci a lagodne pekniecie mogloby sie zagoic duzo szybciej i latwiej.

mag349 Ty uwazaj na siebie, skurcze , rewolucje zoladkowe i biegunka to niedobre zestawienie.
Jakby Ci te skurcze , twardy brzuch i biegunka nie mijaly to ja bym pojechala do gina albo do szpitala. Sprawdzic co i jak.
 
Hej kochane U nas nocka ok pare razy na siusiu ale jakos sie spalo :)Wstalismy sniadanko ,kawka i tak siedze przed kompem i nagle czuje jak mnie tak jakos mdli i w oczach sie mieni tak dziwnie mi jakos jakbym zakrecona byla tak mnie muli.poszlam usiadlam na kanape ale to samo ,mala sie rusza wiec chyba ok ale ja jakos dziwnie sie czuje tak jak by mi sie w glowie krecilo i oblewa mnie taki goracy pot i za chwile przechodzi ://teraz niby lepiej ale cos z oczami tak jakos dziwnie jak patrze w monitor i nie tylko ://Moze nie dospana jestem czy co :/Chyba ide pod prysznic tak zeby w razie czego byc swiezym :-Dbo to nigdy nic nie wiadomo ,a moze to bulka zaszkodzila bo wedlina byla juz stara :/
w razie czego byc swieza?
no nie mow ze takie sa objawy porodu..
chyba za bardzo sie nakrecasz..
 
Hello !
Ja tylko sie melduje i znikam, dzien z cyklu na wariackich papierach, takze moze jutro uda mi sie zajrzec do was, a jak nie to dopiero w pon takze nie skrobcie za duzo heheh bo \now 2 godz nadrabiania :)) trzymajcie sie w dwupakach, brzuswzki kochane buziaki :***
 
moniSkaBe :-D kiedys ktoras pisala ze przed porodem organizm sie oczyszcza :) nie u mnie juz ok chyba cos sniadanko nie smakowalo :)dalej jestem zakrecona i cosmi na oczy siadlo ale jest ok :)A tak na wszelki wypadek to ostatnimi dniami biore prysznic po 2 razy dziennie rano i wieczorem tak w razie czego :-D ale traktuje to z usmiechem i wcale sie nie nakrecam bo jeszcze 2 tg niech mala tam posiedzi a potem juz moge rodzic :)moja torba jest taka sportowa taka powiedzmy jak bys na fitnes szla nie taka typowo podrozna :) i dodatkowo wzielam jeszcze tore odwozka gdzie mam wszystko dla dziecka :)kosmetyki i rzeczy
 
reklama
Do góry