reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Ja torby jeszcze nie mam spakowanej i nawet jeszcze wszystkich rzeczy nie przygotowałam :zawstydzona/y: więc jestem daleko w tyle jeżeli chodzi oorganizacje. Troche boje sie tego pakowania bo nawet jak jade gdzies na kilka dni to zabieram w trzy du.... rzeczy :-D ale tu postanowiłam ograniczyc się do tego co konieczne i nie wiem jak to zrobic bo zamierzam spakować się do jednej średniej torby :confused:
 
reklama
Dziewczyny, radzę Wam nie brać wielkich walizek do szpitala, bo niestety, ale salowe,pielęgniarki czy położne szału dostają jak widzą te wielkie torbiszony:baffled: Jeżeli macie możliwość to bierzcie to co najpotrzebniejsze, a potem niech mąż/czy ktokolwiek Wam doniesie co uznacie za stosowne;-) A i żeby nie było, że to personel taki wredny, to z tego co wiem, to w znacznej części szpitali wymogi sanitarne nie pozwalają trzymać rzeczy na podłodze przy łóżku:dry: wiec trza sie do szafki zmieścić. Ja co prawda jeszcze nie jestem spakowana, ale wezme tylko najpotrzebniejsze rzeczy, a drugą torbę zostawie w domu i M mi przywiezie jakby co:tak:


Zgadza się, o tych wymogach sanitarnych mówili nam na szkole rodzenia....wszystko ma się zmieścić do szafki, a torba nie ma prawa stać na podłodze...dlatego to co mam w swojej torbie zamierzam popakować w reklamówki...a w samą torbę oddać mężowi ubranie wierzchnie :tak::tak: torby na razie stoją....nie zaczęłam się jeszcze pakować;-)

co robicie dzisiaj na obiad?
ja myslalam nad plackami ziemniaczanymi i sosem pieczarkowym.

U mnie naleśniki z truskawkami i serkiem homo;-);-):tak::tak:
 
zjadlam w szkoel pomidorowa, a w domu 2 miski jaryznowej :-D

Torbe mam ta TORBA NA ZAKUPY NA KÓŁKACH, IKEA UPPTACKA (894586802) - Aukcje internetowe Allegro - mam nadzieje ze sie zmieszcze do niej. Chce na kolkach zeb yw razie czego samej sobei poradzic (jakby tam M nie zdazyl na porod).

co do mezow to wspolczuje - niektore chlopy to niestety chamy... :no:

ja dzis poszalalam z dziecmi z zabawa ruchowa z jakimis podskokami itp - az jedna dziewcyznak patrzac na mnei mowila co chwile "niech pani tego nie robi" :-D Ale sie rozochocilam :-D Zoabczymy jakei beda efekty :blink:

chyba pojde sie polozyc - Jasiek lezy (choc jeszcze nie spi) a mi sie nie chce robci nic pozytecznego :-p
 
reklama
Facet to świnia...:-D
ehh właśnie się pokłuciłam z moim M o bzdury- nie mógł znalezć swoich spodni dresowych...a co to ja jestem strażniczka jego ciuchów czy jak:confused: Ledwo przyszedł z pracy i już pretensje ma. Na szczęcie poszedł sobie grzebać przy aucie i pewnie przed nocą nie wróci, ale wcześniej musiał mi podnieć ciśnienie,bo by było nie ważne:wściekła/y:
e tam... idę sobie zrobić kąpiel, to się zrelaksuje:tak:
Pomału się przyzwyczajam do tego, że siedzę sama w domu, nawet mi się to podoba, przynajmniej mam spokój:-D
 
Do góry