reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
A i zapomniałam powiedzieć że jednak chyba będe musiała zmienić szpital :-( bo tam gdzie pracuje mój gin nie ma radiologa dziecięcego stąd nie ma możliwości zrobienia usg maluszkowi po urodzeniu. Kurcze wychodzi na to że będe rodziła w szpitalu gdzie nikogo nie znam i nie mam tak lekarza prowadzącego ale trudno chyba dam rade :-( a do tego szpital ten ma nie ciekawe opinie za to specyjalistyczny sprzęt hmmmm
Wszystko okaże się 1 bo jade na kontrole z niuńkom.
 
Cześć dziewczynki:)
Ja już też wstałam:D zrobiłam śniadanko mężusiowi, bo nie poszedł do pracy, trochę się przeziębił:( ja też dziś ciuszki popiorę i poprasuję, mężuś składa łóżeczko, bo wczoraj kupiliśmy:) a po południu do ginekologa, trochę się martwię, bo te wyniki, które robiłam ostatnio nie są dobre, ale przez telefon lekarz nas uspokajał, więc może jak je zobaczy to nie będzie źle.
Pozdrawiam
 
No to chociaż jedna ma łóżeczko:tak:.
A ja mam stare- i może zabrzmi to dziwnie bo to po mnie czyli ma już 30 latek - ale jest ładne - niby takie normalne i mieliśmy kupować nowe, a koleżanki mi odradziły że te łóżeczka są najlepsze i nie ma sensu bo są trwałe Musimy go tylko wyczyścić. A i ma 4 poziomy - nie sądziłam że ten bajer był już tak dawno wynaleziony :-).
A na życzenie to może mi tata bieguny jeszcze dorobić - ale chyba zrezygnuje ;-)
 
Witam Kobietki!
Dawno nie udzielałam sie na forum ale nieustannie was podczytuje.:tak::tak::tak: U nas całkiem dobrze dalej w dwupaku jesteśmy tylko zastanawia mnie ten ciągły ból krocza a jak juz sie dotkne do szyjki to lepiej nie mowić:-( To już trwa miesiąc. Nie chce latać do lekarza bo pomyśli ze jakaś przewrażliwiona jestem a na ostatniej wizycie powiedział, że to bóle przepowiadające no ale dziwi mnie to że ciągle nieustannie boli czasem z łóżka nie moge wstać. Na szczęscie wizyta w środe wieć powiem żeby dokładnie mnie obejrzał. Poza tym dziś postanowiłam ze spakuje torbę no i czeka mnie pakowanie wszystkich moich rzeczy z szafek bo po porodzie czeka nas przeprowadza. Tak mi sie nie chce...

aaaa i zapomnialam dodac ze w koncu dostalam lozeczko!!!! :-):-):-)
No i mi w końcu przyszło w poniedziałek łóżeczko :-):-):-) Niesamowita radość teraz czekamy tylko na Kubusia:-):-):-)
 
Witajcie!!
Dawno się nie odzywałam i nie czytałam was z barku czasu a tu tyle nowych wątków i wieści:szok:

Wczoraj zaszalam na zakupach...są mega wyprzedaze w Cubusie!! ale juz wiekszosc male rozmiary ale te ceny z 69,90 na 10 zł - SZOK!! No i jeszcze Smyk wiec moje dziecko bedzie wygladalo jak mały rózowy cukiereczek!!! :sorry2:
ALe inne ciuszki juz nie byly takie ładne albo nie przecenione:-(


Od przyszlego tygodnia zaczynam parnie!! ale przypatruje sie wam i coraz bardziej mam stracha bo dalko jestem w lesie:baffled: Mam pytanko czy prałyście np kocyki akrylowe? w jakiej temp? no i slyszalam ze nowe ubranka nie trzeba prac tylko wypłukac i powieścic!! a jak wy robiłyście??:confused:


No i ogólnie od paru dni moja mała mało sie rusza...nawet nie wypycha sięjak kiedyś :-(Tylko wieczorem sie uaktywnia ale te ruchy sa tez słabe:/ Wkrecam sobie ze tych 10 ruchow w ciagu dnia nie nalicze...mam nadzieje ze z niej śpich jak jej Tatuś i przestala się gliździć w brzuchu..oby do wt mam nadzieje ze wszytko z nia ok;-)
 
Hej hej:-)

Ja już chyba wolę -20 stopni i słońce, niż -10 i śnieżycę z wiatrem...:baffled:
Dobrze, że w sumie nigdzie nie muszę wychodzić, tylko na jakieś małe zakupy.
A wieczorem na szkołę rodzenia, ale tym razem M ma się wyrwać z pracy godzinę wcześniej i idziemy razem:-)
Zdziwiłam się, bo szef mu poszedł na rękę i zgodził się, żeby co czwartek kończył o 16 a nie o 17:szok::-)

Trzymajcie się cieplutko, brzucholki:-)
 
reklama
Witam się i ja ;-) Nocka super. Wc tylko raz rano. Dzisiaj kurcze o 6:00 miałam kolejna dawke Fenka i nastawilam budzik i M miał mnie obudzić bo w pracy juz był o tej godzinie. I budze sie przed 9 i patrze budzik wyłaczaony, odpuściłam sygnał na kom mojemu M i tabletke zjadłam a ja nic nie pamietam :-D:-D wazne ze tabl w brzuszku sie znalazla hehe
Kurcze powiem wam że jak wchodze do pokoju, w którym będzie nasze maleństwo łezki mam w oczach. Wszystko już tak fajnie wygląda dzisiaj prasowanko musze zrobić naszych ciuchów i jeszcze troche Frankowych mi zostalo ;-) No i uczyć sie musze bo w sobote będzie cięzko. hehe
U mnie też wieje i to strasznie i sypie okropnie!! Ja tam nigdzie nie wychodze hehehehe Dzisiaj wstałam wyjątkowo wcześnie bo troche mam roboty ale na szczęście siedzącej hehe
koza gratuluje prawie skończonej pracy mgr!!!! Ja mam oobrone czerwiec/lipiec/wrzesien i chciałam ja skonczyć przed porodem ale to były tylko marzenia hehehehehe

mag007 myśle że te Twoje dolegliwości to ucisk dzieciaczka na kręgosłup w końcu to już duży bobasek ;-)
u mnie nie ma ich w rossmanie. Ale mam taki duży sklep dziedzięcy KAJA i tam są.... może w tych dzieciaczkowych sklepach poszuklajcie. Są fajne te kosmetyki bo na naturalnych składnikach. Aaaai kupujcie "Baby" a nie "Kinder" bo ja tak Olka urzadziłam szamponem i wyłysiał :baffled: wyglądał jak ten wokalista z "the prodigy" - łysy na środku a po bokach mu włosy do góry sterczały :shocked2:
wybacz mi prosze ale się naśmiałam.:zawstydzona/y::zawstydzona/y:..:-D:-D:-D chociaż wiem że dla Ciebie to musiało być straszne.
 
Do góry