reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

witajcie

u nas wczoraj zanotowaliśmy spadek formy psycho-fizycznej:no::no::no:
ale dziś jest ok

my już po wizycie i same dobre wieści:-D:-D:-D

szyjka się trzyma
mały waży 2300g:tak::tak::tak:
leki utrzymujemy
dysproporcje między główką nóżkami a wiekiem ciążowym są ale wszystko może się pozmieniać:tak::tak::tak:
jestem znów pozytywnie naładowana


i dostałam pozwolenie na kąpiel w wannie:-D:-D:-D:-D

trochę was nadrobię
do później

Wiadomości super cieszę się:tak:
Ja też często mam załamanie ze względu na to leżenie ale jeszcze trochę... Weekend to prawie cały przeryczałam,że nie donoszę itd...alecjuż jest bliżej niż dalej:-D I dzięki forum jakoś też mi czas szybciej leci i mam nowe zajęcie:-)
 
reklama
O jak fajnie bardzo sie ciesze za wszystko oki.:-):-):-)
To Twoj dzidziol 100g mniej waży niż mój, a ja myslałam ze to wygórowana waga jak na ten wiek ciąży, ale powiedzial mi ze o porodu podrośnie do jakichś 3800g zastanawiam sie jak ja go wystękam :-p;-)


a na kiedy masz termin???
bo twoj suwaczek jest nie do rozczytania:-:)-:)-(
 
Rybka bardzo sie ciesze :-):-):-)
Mississ spelnienia marzen zycze! :happy2:
Moniskabe bardzo mi sie podoba ten wozek, a pomaranczowy tez jest fajny :tak: No i cena :szok: Wow!
 
Wiadomości super cieszę się:tak:
Ja też często mam załamanie ze względu na to leżenie ale jeszcze trochę... Weekend to prawie cały przeryczałam,że nie donoszę itd...alecjuż jest bliżej niż dalej:-D I dzięki forum jakoś też mi czas szybciej leci i mam nowe zajęcie:-)


ja wczoraj załapałam doła brak cierpliwości do Natalki ogólne zmęczenie bóle brak chęci i nadziei ale przeszło

a dziś kąpiel:tak::tak::tak: od czerwca nie siedziałam we wannie:-D:-D:-D:-D
 
no wlasnie dzwonilismy i pytalismy, czy moga miec w najblizszym czasie na magazynie. niestety nie bo to byla wyprzedaz z tamtego roku. I poprostu juz nie maja.

hmmm a mocno poobijany?? Bo jesli nie, to moglibyscie go sobie wziac pod warunkiem zwrotu czesci gotowki??

My tak zrobilismy z komoda, miala byc z litego drewna a sie okazalo ze jest z plyty. Poszlismy pogadac i dostalismy fotelik Coneco:-)



 
Hej dziewczyny :-)

Nic mi się dziś nie chce, nie wiem jak pójdę na ten basen. Ale może do 15 trochę ożyję:baffled:

missiiss1301,trzymam kciuki i też składam najserdeczniejsze życzenia

Ja jeszcze nic nie prałam i nic nie prasowałam i nie zamierzam do połowy lutego.
Najwyżej zrobi to za mnie mąż albo mama.
A poza tym wcale nie dopuszczam do siebie myśli, że miałabym potrzebować tych rzeczy wcześniej, niż po 28 marca:-p

Idę poczytać "Sagę o Ludziach Lodu" - już przedostatni tom;-)
 
hmmm a mocno poobijany?? Bo jesli nie, to moglibyscie go sobie wziac pod warunkiem zwrotu czesci gotowki??

My tak zrobilismy z komoda, miala byc z litego drewna a sie okazalo ze jest z plyty. Poszlismy pogadac i dostalismy fotelik Coneco:-)




Super rozwiazanie :happy2:
Moze faktycznie ten wozek sie nie poobijal bardzo, no przeciez musial byc zapakowany....
 
MISSI sto lat i oby wszystko się po waszej myśli poukładało:tak::tak::tak:

co do leżenia to ja mam tez już dość i biodra mi czasami pękają ale spoko dajemy rade ja za bardzo ie mogę siedzieć więc jak już wymiękam to na pleckach leżę:tak::tak::tak:

PATINKA tobie też samych dobrych wieści życzymy
 
reklama
Do góry