reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
witajcie

u nas wczoraj zanotowaliśmy spadek formy psycho-fizycznej:no::no::no:
ale dziś jest ok

my już po wizycie i same dobre wieści:-D:-D:-D

szyjka się trzyma
mały waży 2300g:tak::tak::tak:
leki utrzymujemy
dysproporcje między główką nóżkami a wiekiem ciążowym są ale wszystko może się pozmieniać:tak::tak::tak:
jestem znów pozytywnie naładowana


i dostałam pozwolenie na kąpiel w wannie:-D:-D:-D:-D

trochę was nadrobię
do później
 
no i sie zesrało..
wlasnie dostalam telefon. Wczoraj samochod, ktory wiozl nasz wozek ulegl wypadkowi i wozek sie poobijal.
Pan , ktory dzwonil pytal czy chcemy pomaranczowy czy zwrot kasy, bo akurat blekitne sie juz skonczyly :wściekła/y::wściekła/y:

no .. a Karol nie chce pomaranczowego..
a dodatkowo juz na zadnej aukcji nie ma innego niz pomaranczowy.. i klops.. nie wiem co teraz zrobic.. :wściekła/y::dry:
A nie ma takiego wozia u innego sprzedawcy?

Witam:)
Ja też dołączam do dziewczyn które nie mają spakowanej torby ani upranych ubranek. A prałyście pieluszki tetrowe czy kocyki?
Ja zamierzam wyprac wszystko :tak:
 
powiem Tobie,że mi pomarańczowy to bardziej się podoba niż niebieski;-) Wogóle jeśli chodzi o takie rzeczy jak wózek, pościel do łóżeczka, wanienka itp. to preferuje uniwersalne kolory tak abym miała pożytek przy następnym dziecku:tak: Chociaż dziewczynka w niebieskim pasuje ale chłopiec w różowym to już nie bardzo:confused:
 
Witam! Ja tylko na chwileczke. I zmykam do lekarza. Już dzwoniłam i dzisiaj nie odwoływał więc dowiemy sie co i jak. Troszke jestem podenerwowana. Mały sie strasznie wierci hihi ale mimo tego że czasem zaboli to takie niesamowite uczucie!! Będzie mi tego brakowalo. Widze ze niektóre z was już prawie spakowane. Eh a ja jeszcze podkładów nie mam ani nic. Tzn u mnie akurat podkładów nie trzeba, tylko te wielkie podpaski i majteczki. No i koszule nocne. aaaaaaa
Dobra ja lece bo czas leci. Buziaki. Miłego dnia. :-)

aa jeszcze Mississ wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!! Dużo zdrówka i miłości!! I pięknego dzidziusia w brzuszku!!:-)
 
witajcie

u nas wczoraj zanotowaliśmy spadek formy psycho-fizycznej:no::no::no:
ale dziś jest ok

my już po wizycie i same dobre wieści:-D:-D:-D

szyjka się trzyma
mały waży 2300g:tak::tak::tak:
leki utrzymujemy
dysproporcje między główką nóżkami a wiekiem ciążowym są ale wszystko może się pozmieniać:tak::tak::tak:
jestem znów pozytywnie naładowana


i dostałam pozwolenie na kąpiel w wannie:-D:-D:-D:-D

trochę was nadrobię
do później

Swietnie Rybcia. Jeszcze kurcze nas przenosisz :-D

A nie ma takiego wozia u innego sprzedawcy?

no wlasnie wszyscy maja tylko pomaranczowy.. szlag by to trafil..
zreszta zobaczymy.. jeszcze pogadam z Karolem :-D
moze da sie przekonac, ze pomaranczowy to nie jest damski kolor :-D
 
witajcie

u nas wczoraj zanotowaliśmy spadek formy psycho-fizycznej:no::no::no:
ale dziś jest ok

my już po wizycie i same dobre wieści:-D:-D:-D

szyjka się trzyma
mały waży 2300g:tak::tak::tak:
leki utrzymujemy
dysproporcje między główką nóżkami a wiekiem ciążowym są ale wszystko może się pozmieniać:tak::tak::tak:
jestem znów pozytywnie naładowana


i dostałam pozwolenie na kąpiel w wannie:-D:-D:-D:-D

trochę was nadrobię
do później

O jak fajnie bardzo sie ciesze za wszystko oki.:-):-):-)
To Twoj dzidziol 100g mniej waży niż mój, a ja myslałam ze to wygórowana waga jak na ten wiek ciąży, ale powiedzial mi ze o porodu podrośnie do jakichś 3800g zastanawiam sie jak ja go wystękam :-p;-)
 
reklama
troszke blady ten kolor ale fakt, bedzie pasowal i dla chlopca i dla dziewczynki. Pogadaj z tym facetem, moze uda mu sie zalatwic dla was wozek taki jaki chcecie. W koncu niech tez sie poczuwa do odpowiedzialnosci




no wlasnie dzwonilismy i pytalismy, czy moga miec w najblizszym czasie na magazynie. niestety nie bo to byla wyprzedaz z tamtego roku. I poprostu juz nie maja.
 
Do góry