reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Ja już po wizycie. Następna będzie 01.02 . USG miałam takie BARDZO szybciutkie. Także nie nacieszyłam się dziewuchami. Ale wiem, że z nimi jest wszystko ok, że mają około 1500g, a na następnej wizycie lekarz sądzi, że będzie już ponad 2 kg. Wgl. dowiedziałam się, że będę rodziła SN:szok:. Poprostu się załamałam. Jak ja mam dwójkę dzieci rodzic normalnie. Bo dziewczynki są ułożone podłużnie - główkowo. I to już się na 99% nie zmieni i cesarki nie będzie. Podobno poród normalny jest dla dzieci bezpieczniejszy, ale ja się boję jak cholera. :baffled:

maborka gratuluję synka. Trzymajcie się zdrowo i cieplutko ;-). Wszystko będzie OK.

Kochana dasz radę!! Znam dziewczynę, która rodziła bliźniaki sn i udało się bez pęknięć i nacinania!! Także będzie dobrze!!


Już ciężko mi wytrzymać z moim synkiem, nie usiedzi w miejscu!! Ale lepsze to niż miałby być "anemikiem" hehe niedawno znalazłam go na parapecie, później spadł ze swojego samochodu, na który wstawał!! Co będzie jak Natalka się urodzi to nie wiem!!
 
reklama
Kochana dasz radę!! Znam dziewczynę, która rodziła bliźniaki sn i udało się bez pęknięć i nacinania!! Także będzie dobrze!!


Już ciężko mi wytrzymać z moim synkiem, nie usiedzi w miejscu!! Ale lepsze to niż miałby być "anemikiem" hehe niedawno znalazłam go na parapecie, później spadł ze swojego samochodu, na który wstawał!! Co będzie jak Natalka się urodzi to nie wiem!!
-skads to znam....:dry:
moj mlody tez jest taki nieznosny....zaczyna sie "ten wiek " :-D
 
hej mamuśki

widzę że dziś lepsze wieści niż wczoraj

AGA daj znać po wizycie

BLIŹNIAKI dacie radę się sn rozpakować jak nic:tak::tak::tak:

u nas powoli się toczymy dziś rano znów mnie po fenoterolu trzepało:szok::szok::szok: nie wiem dlaczego
nocka spokojna więc ok

dziś zaczynamy 33 tydzień jeszcze z 2 i będzie sukces:tak::tak::tak: a jeszcze tak z 4 i bomba:tak::tak::tak:
 
Ja już po wizycie. Następna będzie 01.02 . USG miałam takie BARDZO szybciutkie. Także nie nacieszyłam się dziewuchami. Ale wiem, że z nimi jest wszystko ok, że mają około 1500g, a na następnej wizycie lekarz sądzi, że będzie już ponad 2 kg. Wgl. dowiedziałam się, że będę rodziła SN:szok:. Poprostu się załamałam. Jak ja mam dwójkę dzieci rodzic normalnie. Bo dziewczynki są ułożone podłużnie - główkowo. I to już się na 99% nie zmieni i cesarki nie będzie. Podobno poród normalny jest dla dzieci bezpieczniejszy, ale ja się boję jak cholera. :baffled:

maborka gratuluję synka. Trzymajcie się zdrowo i cieplutko ;-). Wszystko będzie OK.
Moim zdaniem lepiej rodzic naturalnie:tak:Szybciej dochodzi się do siebie po porodzie. Nosisz już w sobie 3kg słodkiego ciężaru :tak:
 
Witam kochane brzuszki!!!
Nie było mnie z wami parę dni, ale miałam ciężki okres, ciagle miałam doła i nic mi się nie chciało.
Próbowałam Was nadrobić, ale nie wiem czy wszystko pamiętam.
Najważniejsze WIELKIE GRATULACJE DLA MABORKI!!! TRZYMAM KCIUKASY ZA SZYMONKA ŻEBY SZYBKO WYSZEDŁ DO DOMKU. Kochana nie przemęczaj się musisz teraz zbierać siły dla swojego synka, on Cię bardzo potrzebuje, twojej siły, napewno będzie wszystko dobrze i niedługo bedziesz mogła w pełni cieszyć się synkiem.

Czarnuszka dobrze,że nie musiałas położyć się w szpiyalu, mam nadzieję że jednak w domu troszkę odpoczniesz.
Mirosia ja myślę że jeśli kupiłas pojemnik w aptecy i otworzyłaś dopiero przed użyciem to wyparzanie nie ma sensu, bo to nie ma wpływu na wynik badania, przynajmniej jesli chodzi o białko. Powtórz kochana badanie i przed podmyj się i pobierz mocz ze srodkowego strumienia.
madzia84 mnie tez się brzuszek obniżył, przyanjmnije tak twierdza moi rodzice. Ale myślę że nie ma powodu do panikowania.
marela super że już macie mieszkanko zaklepane, teraz tylko pomału wykończycie. Nie ma to jak swoje:tak:
nadia witam nową marcóweczke:tak:

Kochane już nie pamietam co jeszcze miałam napisać, jak sobie przypomne to napiszę. Teraz spadam się położyć bo strasznie mnie nawala kręgosłup.
Do potem.
 
hej mamuśki

widzę że dziś lepsze wieści niż wczoraj

AGA daj znać po wizycie

BLIŹNIAKI dacie radę się sn rozpakować jak nic:tak::tak::tak:

u nas powoli się toczymy dziś rano znów mnie po fenoterolu trzepało:szok::szok::szok: nie wiem dlaczego
nocka spokojna więc ok

dziś zaczynamy 33 tydzień jeszcze z 2 i będzie sukces:tak::tak::tak: a jeszcze tak z 4 i bomba:tak::tak::tak:
Wytrzymasz do 37tc i tyle nie może być inaczej;-);-);-)
 
JESTEM I MAM MOJEGO STAREGO KOMPA :))))))jupiiiiiiii
Moge pisac z domku gdzie cieplo i wygodnie .
moja klawiatura jest wychustana i spacja cos nie chodzi jak powinna ale najwazniejsze ze dziala :))
Mial 20 wirusow dlategonic nie szlo ,a teraz ma wszystko nowe i jedzie jak trzeba :))

Dobra zabieram sie za nadrabianie zaleglosci itak do wieczora zleci tyle rzescie napisaly :))

Napisze tylko ze u mnie dzisiaj tak sobie nocka do niczego nie moglam wogule spac i jakos dziwnie rano brzuszek pobolewal ,wypilam cherbatke i przeszlo jakby .mala sie rusza wiec chyba wszystko ok :))

buziaki
 
Witajcie:-)

Ja znów kiepsko spałam, w ogóle nie mogę zasnąć:-(

Agus - trzymam kciuki za wizytę, czekamy na dobre wieści:-)
Gosia - na pewno dasz radę, będzie dobrze.


Ja tak szczerze to z jednej strony mam nadzieję na cc- 26 mam konsultację okulistyczną jak się ma moja siatkówka. Ale tak naprawdę to i cc i sn mnie przeraża. Ale co ma być to będzie:-) damy radę!
 
reklama
hej mamuśki

widzę że dziś lepsze wieści niż wczoraj

AGA daj znać po wizycie

BLIŹNIAKI dacie radę się sn rozpakować jak nic:tak::tak::tak:

u nas powoli się toczymy dziś rano znów mnie po fenoterolu trzepało:szok::szok::szok: nie wiem dlaczego
nocka spokojna więc ok

dziś zaczynamy 33 tydzień jeszcze z 2 i będzie sukces:tak::tak::tak: a jeszcze tak z 4 i bomba:tak::tak::tak:


o Ja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TY masz juz sukces kochana!!!!!! juz niedlugo mozesz miec matusia przy sobieeeeee!!!!!!!
jejciu..daj mu buziaka za to ze taki dzielny :))
 
Do góry