reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Qrcze to szyjka może się wydłużyć:confused:?
Myślałam,że nie mam takiej możliwości i można tylko zatrzymać poprzez leżenie:confused: Dałaś mi w takim razie nadzieje:tak: Ile ma Twoja szyjka długości? Jak leżysz to wychodzisz do Wc tylko czy na jedzenie też? Ja jedzenie też sobie robie bo mąż w pracy a jeść trzeba przez dzień:-D Trzymam kciuki za zabieg ! wswzystko bedzie dobrze.

Ja tez myslalam ze to niemozliwe a jednak sie udalo:-) Cordafen, lezenie i tylko do WC wstawalam. Moja szyjka miala 1cm a teraz juz 1,5cm:-) Moj Krzys to sie tak przestraszyl tego, ze moge przedwczesnie urodzic, ze sniadanie robil mi przed wyjsciem do pracy:-) No i w domu mam mame, wiec o obiad sie nie musze martwic:tak: A na stoliku mam owoce, sok i wode wiec nie mam potrzeby wstawania. Cale szczescie ze mam laptopa, bo inaczej z nudow nie wyrobilabym, no bo ile mozna czytac i ogladac tv?



 
reklama
Ja tez myslalam ze to niemozliwe a jednak sie udalo:-) Cordafen, lezenie i tylko do WC wstawalam. Moja szyjka miala 1cm a teraz juz 1,5cm:-) Moj Krzys to sie tak przestraszyl tego, ze moge przedwczesnie urodzic, ze sniadanie robil mi przed wyjsciem do pracy:-) No i w domu mam mame, wiec o obiad sie nie musze martwic:tak: A na stoliku mam owoce, sok i wode wiec nie mam potrzeby wstawania. Cale szczescie ze mam laptopa, bo inaczej z nudow nie wyrobilabym, no bo ile mozna czytac i ogladac tv?




owoce wodę książke pilot i laptop też mam koło łóżka więc nie jest tak źle:blink: Ale obiad to niestety nikt mi nie zrobi bo mąż to jest lewa ręka w kuchni...gotuje sobie teraz szybkie dania typu kasza z warzywami a kotlety to mama i dowiezie w tym tygodniu;-) A mogę wiedzieć po jakim czasie wydłużyła się Tobie szyjka? ja miałam 3cm ale po ostatniej wizycie powiedział mi gin,że mam skróconą tylko niewiem ile:confused:Głupia się nie zapytałam...ale za tydzień kontrola więc się dowiem:szok:
 
owoce wodę książke pilot i laptop też mam koło łóżka więc nie jest tak źle:blink: Ale obiad to niestety nikt mi nie zrobi bo mąż to jest lewa ręka w kuchni...gotuje sobie teraz szybkie dania typu kasza z warzywami a kotlety to mama i dowiezie w tym tygodniu;-) A mogę wiedzieć po jakim czasie wydłużyła się Tobie szyjka? ja miałam 3cm ale po ostatniej wizycie powiedział mi gin,że mam skróconą tylko niewiem ile:confused:Głupia się nie zapytałam...ale za tydzień kontrola więc się dowiem:szok:

Szyjka wydluzyla mi sie po niecalych 2 tygodniach. Ale najpierw lezalam w szpitalu pod pompa 2 dnia i pozniej 2 na Cordafenie i dopiero wtedy mnie wypuscili. Ale mam absolutny zakaz chodzenia. Koniecznie dowiedz sie ile masz tej szyjki, moze to bardziej zmotywuje Cie do lezenia:-p Tylko sie nie obraz;-) Ja wiem po sobie, ze w domu to lazilam ile wlezie,bo wysiedziec nie moglam. Dopiero jak mnie lekarz nastraszyl to "leze z nogami do gory":tak: Nadal nie jest super, bo nadal jest miekka ale juz sie tak nie boje. Skoro sa rezultaty to lezec bede ile wlezie:-)


Hahhaha i zapomnialam napisac, ze moje kochanie to na kawalerskim wieczorze byl w Bydgoszczy u kolegi. Cala sobote i pol niedzieli mialam spokoj w brzuszku, tylko czasem takie lekkie dotkniecie az sie juz zaczelam niepokoic o mojego bejbusia. Ale ale... w niedziele popoludniu wchodzi Krzysiek i zaczyna opowiadac a dzidzia tak zaczyna kopac ze szok :shocked2: az caly brzuch mi skakal. Chyba z tatusiem chciala sie przywitac:-)

Siedze i szukam o naczyniakach, ziarniakach czy tam ziarniniakach, glupia blondynka strasze sie sama, i po co:confused:



 
Dzieki dziewczyny za odpowiedź. Tyle co ja wyczytałam w necie, to że ta ilość co u mnie, to nie jest nic groźnego. Żadnych objawów, jak nadciśnienie czy obrzęki nie mam. Do gina mam jutro, także zobaczymy co powie. Ale się zastanawiam teraz czy to że się nie podmyłam i nie wyparzyłam pojemnika przed oddaniem moczu może mieć wpływ na to, że się białko pojawiło?? Czy to raczej wtedy bakterie się mogą pojawić??
 
mirosia białko to nieciekawie :baffled: pewnie lekarz każe ci posiew zrobić. Bo to od nerek wychodzi białko. I właśnie jak nadia pisze, masz wyższe ciśnienie i opuchnięte nogi?

a ja właśnie wróciłam ze spotkania z położną... :tak: i się umówiłyśmy na poród hehe:-D szłam pieszo do swojego szitala 15 minut to jak się zaczenie godzina zero to mogę nawet piechty mam się zakulać, gorzej z torbą...:cool2:

mi się chyba zaczyna syndrom wicia gniazda... posprzątałam pokój Olka by wstawić tam nową szafkę dla dzidziusia :-)
 
reklama
Do góry