reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Zapomniałam napisać, że dzisiaj odebrałam wyniki. Morfologia wyszła mi ok., nawet mi się poprawiła, wszystko w zasadzie jest w normach, ale w moczu wyszło mi białko (30 mg/dl). Czy któraś z was może orientuje się, czy to coś poważnego jak jest to białko?????
 
reklama
Maborka gratuluje i trzymam kciuki za Was oboje, wiem ze wiele jeszcze przed Wami ale zycze Ci sily. Buziole trzymaj sie cieplutko

Dzis o 15 mialam wizyte u gina. Okazalo sie ze szyjka jest nadal miekka ale troszke sie wydluzyla, wiec to moje lezenie plackiem w lozku jednak pomoglo :-) Lekki opier**** dostalam, bo slaba morfologie mam:-( i lekarz stwierdzil ze nie jem, bo nic nie przytylam od ostatniej wizyty i nawet pobyt w szpitalu mi nie pomogl. No ale przepisal mi jakies dodatkowe leki i moj M dostal nakaz wpychania we mnie wszystkiego co zielone;-)
Ale co tam morfologia, najwazniejsze ze szyjka mi sie wydluzyla, ogromnie sie z tego ciesze:-)

A dzis w nocy napewno spac nie bede.... Jutro o 18.30 mam zabieg... Jakis czas temu na twarzy wyskoczyla mi taka czerwona kuleczka. Gin kazal mi isc z tym do onkologa, no i tydzien temu poszlam. Jutro bedzie mi to wycinal i sie od razu dowiem co to jest. Jak na jego oko to naczyniak albo jakis ziarniniak. Stracha mam ogromnego, zoladek mnie boli, mam koszmary. Martwie sie strasznie.

Jak sie okaze ze to jakis nowotwor to ja nie wiem co zrobie...





Qrcze to szyjka może się wydłużyć:confused:?
Myślałam,że nie mam takiej możliwości i można tylko zatrzymać poprzez leżenie:confused: Dałaś mi w takim razie nadzieje:tak: Ile ma Twoja szyjka długości? Jak leżysz to wychodzisz do Wc tylko czy na jedzenie też? Ja jedzenie też sobie robie bo mąż w pracy a jeść trzeba przez dzień:-D Trzymam kciuki za zabieg ! wswzystko bedzie dobrze.
 
białko w moczu może świadczyć o schorzeniach nerek lub układu moczowego, jest też jednym z objawów zatrucia ciażowego-lepiej to sprawdzić
kiedy masz do gina mirosia?
 
Witam! Termin mam na 6 marca:) Mogę się dołączyć tak na końcówce? Teraz mam więzej czasu więc mogę się poudzielać na forum bo muszę niestety leżeć:(

Witamy Cię z nami bedzie Ci wesoło;-)

Wielkie dzięki Dziewczyny!
Trzymajcie swoje gumisie w brzuchu - to nie czas na rozwiązania!
Za wcześnie!



Z tym "dobrze" to nie do końca - Szymek jest "biorcą" z TTTS (twin to twin transfer syndrom), więc jest obciążony... Ale nie mam siły o tym teraz.
Ważył 1240
Mierzył: 39cm

Przed nami długa droga, żeby wyrównał szanse...
Jak się czuję?
...
40 dni w 3 szpitalach (Wawa, Gdańsk, Wawa), ogromna ilość proszków, którymi mnie faszerowano, ręce pokłute jak u narkomanki od wenflonów wymienianych co 2 dni z uwagi na stany zapalne żył, amnioredukcja, obumarcie Jasia we mnie.... i dalsze noszenie ciąży, groźna infekcja, zakażenie nią Szymka, antybiotyk z grupy C, brak snu przez tydzień, bo pod ciągłym zapisem KTG, a Szymek ucieka, operacja brzucha, którą ładnie nazywa się "cesarskim cięciem" wykonana z konieczności, bo akcja porodowa w toku, po 40 dniach leżenia plackiem (nawet przy jedzeniu) omdlenia, bo serce nie wytrzymuje obciążenia, gdy siadałam, zaniki mięśni nóg i grzbietu, zatwardzenie, o którym nie sądziłam, że takie może istnieć...wiem narzekam...ale tak wlaśnie teraz pamietam swoją ciążę...
Czuję się zmęczona, stara i uszkodzona.

Oj Kochana dużo przeszłaś,ale juz niedługo bedzie mam nadzieje lepiej,dzielna kobitka z Ciebie:tak:

Jak Marcówki, może tak wyglądać lista?

Jak najbardziej mi sie podoba:tak:
 
Dziewczyny normalnie brzuch ze smiechu mnie boli.
Moj synek raczej do spokojnych nie nalezy,ale to co teraz wyprawia to szok.
Normalnie co kilkanascie sekund dostaje na prawy bok serie takich kopniakow jakby stepowal.Nie wiem czego sie najadl ze taki przyplyw energii w niego wstapil.
 
daria_b525 myśl pozytywnie to naprawdę nie musi być od razu najgorsze:tak:

trzymam za ciebie kciuki

mirosia - białka to chyba w moczu być nie powinno, ale ja tam ekspertem nie jestem
zadzwoń lepiej do gina:sorry2:

kobity - kupiłam gazetę Dobra mama (nr 1 z zielonym tłem na okładce) - zarąbiste artykułu, plus lista co zabrać do szpitala dla malucha, siebie i męża (tak!)

czytam sobie właśnie i czekam, aż pralka skończy ;-)
 
Zapomniałam napisać, że dzisiaj odebrałam wyniki. Morfologia wyszła mi ok., nawet mi się poprawiła, wszystko w zasadzie jest w normach, ale w moczu wyszło mi białko (30 mg/dl). Czy któraś z was może orientuje się, czy to coś poważnego jak jest to białko?????

to znalazlam w internecie
"Białko: Pojawienie się białka w moczu oznacza uszkodzenie nerek, które może być spowodowane zakażeniem, nowotworem, wysokim ciśnieniem krwi, cukrzycą, toczniem rumieniowatym (SLE). Obecność białka w moczu może oznaczać także: niewydolność serca, białaczkę, szpiczaka mnogiego, zatrucie (np. miedzią lub ołowiem), stan przedrzucawkowy (powikłanie w ciąży)"

"Pojawienie się białka w moczu (jednym z objawów jest duża „pienistość” moczu) może świadczyć o schorzeniach nerek lub dróg moczowych. W przypadku tych chorób obserwuje się znaczną utratę białka z moczem. Białko w moczu jest również wykładnikiem jednego z powikłań ciąży, jakim jest EPH-gestoza (zatrucie ciążowe). Niewielkie ilości białka mogą pojawić się w moczu w czasie wysokiej gorączki, pod wpływem nadmiernego wysiłku fizycznego lub przemarznięcia"

Na Twoim miejscu bieglabym do lekarza albo chociaz zadzwonila do niego lub jakiejs znajomej pielegniarki. W prawidlowym moczu nie powinno wykryc bialka



 
reklama
Zapomniałam napisać, że dzisiaj odebrałam wyniki. Morfologia wyszła mi ok., nawet mi się poprawiła, wszystko w zasadzie jest w normach, ale w moczu wyszło mi białko (30 mg/dl). Czy któraś z was może orientuje się, czy to coś poważnego jak jest to białko?????

Białka w moczu nie powinno być:no: A ciśnienie w normie masz? Jeśli za wysokie to może lepiej skontaktuj się z lekarzem;-)Obrzęki?
 
Do góry