reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
Adelina gratulacje, ja wlasnie mialam bardzo podobny slub 26 sierpnia, co prawda nie moglam sie napic szampana, ale to nadrobie po porodzie i jak skoncze karmic :). Sam cywilny potem fajna restauracja i po stresie, najblizsza rodzinka i bylo bardzo przyjamnie. Ja chyba poczekalabym na po porodzie :) ale to tylko moja opinia.
 
w Irlandii też zaczęli szczepić.
ja nie szczepię się, mowy nie ma!! :no:
po pierwsze nie przetestowali tych szczepionek na kobietach w ciąży, a ja nie zamierzam robić za królika :dry:
po drugie była sprawa opisana w gazecie, że jedna ciężarna się zaszczepiła i leży na intensywnej terapii :eek:
po trzecie w szczepionce podane sa uśpione/nieaktywne wirusy grypy, nie wiadomo, jak na nie zareaguję :confused:
po czwarte- uprzedzając prognozy, że jak się nie zaszczepię, to MOGĘ zachorować, nikt nie powiedział, że w ogóle mnie dopadnie :sorry2:
po piate- koleżanka z pracy zaszczepiła się tydzień temu (nie jest w ciąży) i teraz leży chora w domu :szok:
po szóste- wydaje mi się, że żadnej szczepionki nie można podać osobie, której organizm jest osłabiony, a w ciązy wiadomo jak to jest :sorry2:
po siódme- nie wiem, jak w polskich szczepionkach, ale w irlandzkich jest rtęć- nie zamierzam się truć dodatkowo :no:
jak znajdę po ósme i dziesiąte, to dopiszę :-)
 
Milkshake to wózek firmy Adbor. Polska firma i ładne wózki maja. Pojezdziłam nim po sklepie i całkiem fajny. Znależlismy juz na allegro taniej ;) hehe
 
witam wieczorem po kilkudniowej nieobecnosci ;-) ale wlasnie wrociismy z kielc od tesciowej :tak:

izulqa juz wyzdrowialas?? ja mam miedzy 37-37,5 temperatury okropny katar i nasakra ogolnie bbrrr jutro na rano ide do doktorka.... niech mnie zbada i da cos na chorobsko obym nie zaczela chrumkać:no::-p
 
witam dawno mnie nie było ale nadrobiłam chyba większą część :-)
juustyna
pisała niedawno że przestała uzywać jakiegos antyperspirantu bo jest w ciąży, ja juz od dłuzszego czasu używam etiaxil-u mam nadzieje ze nie jest jakis niebezpieczny?
 
reklama
Do góry