reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

wymienimy sie ty mi chalke kawalek :) ja tobie spagetti :)
wczoraj wieczorem tak mnie dziwnie gilgotalo :) jakby motyl mi tam w brzuchu latal nie do opisania :) i teraz tez zaczyna myslalam ze to kiszki marsza graja ale teraz wiem ze to niunia mnie tam tak delikatnie SMYRA :) piekne uczucie chce wiecej :-D


kochana, właśnie robię spagetti, bo coś ciągle mam na nie ochotę:-):-):-)
ale chałka się dzielę - myślami wprawdzie tylko, ale cóż, nie da się przez neta:tak:
 
reklama
jejciu a ja kompletnie nie mam zielonego pojecia co mam zrobic na obiad w ogole masakra :no: nigdy nie robilam placka po wegiersku i chyba jutro go zrobie bo juz glupieje co do garow wsadzic ehhh az mnie to wkurza no :wściekła/y:
 
jejciu a ja kompletnie nie mam zielonego pojecia co mam zrobic na obiad w ogole masakra :no: nigdy nie robilam placka po wegiersku i chyba jutro go zrobie bo juz glupieje co do garow wsadzic ehhh az mnie to wkurza no :wściekła/y:
zrob tez spagetti i masz z glowy ;-) ja tez nie wiem co jutro :no:chyba kazda z nas ma ten problem echhhhhh takie zycie kobiety
Ja mam o tyle dobrze ze moj jada w pracy ale tez nie zawsze i trzeba pichcic a wiadomo w niedziele tym bardziej :)
Jutro bedzie zupa warzywowa :) a na 2 gie cos sie wymysli juz w sklepie :) zaraz idziemy na zakupy :) i po czekolade bo mi sie chce slodkiego
 
witajcie ponownie
właśnie jem obiado-kolację (kasza gryczana z warzywami i mięskiem) i że jestem sama to jem w kompem, czyli z Wami :-D
już nadrobiłam zaległe wpisy, zawsze jest co przeczytać :-)

dzisiaj byłam na zakupach, kupiłam Feminatal 400 i magnez bo brakuje mi witamin i jestem cholernie zmęczona.. już powoli jestem sfrustrowana tym
pojawiły mi się tez zajady :baffled:
wcinam bez przerwy warzywa i stosy owoców, a tu coś takiego
Maleństwo mnie objada a ja nie nadążam jeść
a jem prawie bez przerwy :-D szok
wczoraj późno jedliśmy z Darkiem bo na 20.oo byliśmy na usg
wracając byłam ZŁA jak osa - bo byłam strasznie głodna, rzuciłabym się na każde jedzenie, straszne :-D
no i zmęczona chyba również z tego głodu
tak więc ciągle: głodna, zmęczona ...no i niewysikana:baffled:
ileż można!!!
 
reklama
Do góry