reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

A kierunek listopadowego wypadu już wybrany, jeśli można zapytać?;-)
Tunezja. W tym roku chciałam ale jechalismy na 2 tygodnie wiec tyle czasu tam nie byłoby co robic- wolelismy do kraju gdzie mozna sobie auto wynajac i pojezdzic troche dlatego na Krecie bylismy. A Tunezja jest taka w sam raz na tydzien zeby sie wygrzac i nie zanudzic no i ceny sa bardzo przyzwoite :-)

mag007 zjezdzalnie sobie daruje bo chyba bym za duzych predkosci nabrała hehe A co do działek to szkoda gadac- jak dawniej babcie powtarzały ze ziemie trzeba kupowac bo to jedyna wartosc to człowiek sie smiał a teraz to babci racje przyznaje hehe No tylko my pod innym katem na ta ziemie patrzymy bo przecie ziemniakow na niej sadzic nie bede.

rybka24 to faktycznie kiepsko, tez bym z dwójka nie miała odwagi bo by sie człowiek bardziej umeczył niz odpoczał. No i do tego zostaja wam wakacje w lipcu/sierpniu a wtedy wszedzie za goraco jak dla mnie a w Polsce znowu za zimno heh
 
reklama
mi teraz samo z siebie nie leci jak nacisnę to mam
a przy córci mi lało się od dwudziestego któregoś tygodnia czasami się całą zalana budziłam:tak::tak:
 
Witajcie brzuszki:-)
Jutro mam wizytę u gin. Mam nadzieje, że mi przedłuży L4 bo ostatnio jakieś fochy stroiła, że powinnam sobie zmienić pracę, skoro ciąże planowałam i już w 7 miesiącu jest mi ciężko pracować. Wkurzyłam się wtedy strasznie:wściekła/y:. Myślałam, że ją dobrze znam, bo chodzę już do niej od 8 lat a tu zonk. Gdy z lekarzem ma się często do czynienia, to dopiero wtedy można ocenić jaki w rzeczywistości z niego człowiek:dry:. Na szczęście jeszcze tylko dwa miesiace.

K_aralajna- Ja też pochodzę z Katowic. Od trzech lat mieszkam w Świętochłowicach a rodzę na Raciborskiej.
 
a ja jeszcze nigdy w szpitalu nie bylam tak zeby zostawac tam na noc, no poza tym jak sie urodzilam, ale tego to nie pamiętam, teraz jak chodzilam to tylko z rana robili mi badania i do poludnia juz w domku bylam
 
Tunezja. W tym roku chciałam ale jechalismy na 2 tygodnie wiec tyle czasu tam nie byłoby co robic- wolelismy do kraju gdzie mozna sobie auto wynajac i pojezdzic troche dlatego na Krecie bylismy. A Tunezja jest taka w sam raz na tydzien zeby sie wygrzac i nie zanudzic no i ceny sa bardzo przyzwoite :-)

mag007 zjezdzalnie sobie daruje bo chyba bym za duzych predkosci nabrała hehe A co do działek to szkoda gadac- jak dawniej babcie powtarzały ze ziemie trzeba kupowac bo to jedyna wartosc to człowiek sie smiał a teraz to babci racje przyznaje hehe No tylko my pod innym katem na ta ziemie patrzymy bo przecie ziemniakow na niej sadzic nie bede.

rybka24 to faktycznie kiepsko, tez bym z dwójka nie miała odwagi bo by sie człowiek bardziej umeczył niz odpoczał. No i do tego zostaja wam wakacje w lipcu/sierpniu a wtedy wszedzie za goraco jak dla mnie a w Polsce znowu za zimno heh


Tunezja fajna sprawa, byłam tam parę lat temu. Na tydzień spoko, na dwa moim zdaniem trzeba się decydować na wycieczki, żeby z nudów nie paść...a tam wycieczki fajne, na pustynię - na wielbłądzie można pojeździć...tylko wiadomo - nie z maluszkiem:-D:-D:-D

moniat84 trzymam kciuki za zwolnienie. Moja gin nie robi z tym problemów, tylko pyta, do kiedy było wystawione ostatnie:-D:-D:-D:-D
 
reklama
koza my tez chcemy gdzieś koło listopada wyskoczyć do Tunezji lub może Egipt, byle ciepło:) Wtedy będą promocje no i za dzidzie nic nie płacimy:)
Ja tez bym poszłą na basen, no ale nie umiem płuwać, a mój M chronicznie nie lubi basenów, a żeby z taką mała dzidzią na basen iść to chyba trzeb aumieć pływać
Wczoraj i dziś zobaczyłam na podkoszulce parę kropli siary, fee
 
Do góry