reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Nie wiem co sie ze mna dzis dzieje... Praktycznie caly dzien przespalam. Czasem tylko wpadlam na forum poczytac. Ale po 15 jak leglam to sie obudzilam dopiero po 20. Wydaje mi sie, ze po tym Cordafenie mam takie jazdy. Glowa strasznie mnie bolala,oddychac nie moglam, zasnac nie moglam ale znowu oczu otworzyc tez nie moglam. Dopiero po godzinie meczarni jak juz lepiej oddychalam to zasnelam. Porazka jakas:wściekła/y: Na kolejna ciaze nie dam sie tak latwo namowic....

Jeszcze poczytam co pisalyscie w innych tematach i dalej ide lulu. Dobranoc zycze wszystkim:-)

No dziewczynki, już, spokój;-):-) Wyluzowac prosze;-):-)
Możecie mi polecic jakąś dobrą mascarę, która wydłuża i pogrubi i nie skleja rzęs?:-p:-) Teraz mam jakąś Loreala czy jak to tam się pisze... taka, że z jednej strony ma biały tusz, smaruje się tym, odczekuje iles tam sekund i poprawia czarnym tuszem który jest z drugiej strony.. ale już mi przyschła i chcę sobie zafundowac coś dobrego;-)

ja uzywam tuszu RIMMEL SEXY CURVES jest naprawde fantastyczna i kosztuje jakies 25zl


O kurde!!! to lipa koszmarna!! :(( no i co tu zrobic...mi tez by serce peklo jakbym miala isc do pracy i zostawic dzidziolka :((



Wiecie co !!:wściekła/y: moj mezunio odebral mi wyniki z tego posiewu i mam bakterie jakas napisalam gin sms-ka z wynikami i maz teraz pojechal do niej do gabinetu prywatnego bo akurat dzisiaj przyjmuje po antybiotyki , przeczytalam w internecie ze ta bakteria powoduje poronienia albo przedwczesne pekniecie pecherza plodowego!!:szok::szok::szok: prawie dostalam zawalu jak to przeczytałam..:szok::szok::szok: teraz to dopiero sie boje!! ciekawe ile bedzie trwalo leczenie:-( potem pewnie zas ten posiew za 115 zł :( zbakrutuje...ale najbardziej mnie martwi moj maluszek :(

Kochana wezmiesz antybiotyki, bedziesz ladnie lezec i sie oszczedzac to wszystko bedzie ok:-) Trzymam kciuki;-)
To posiew tyle kosztuje?? Ja zawsze skierowanie dostaje na badania to nawet nie wiem jakie sa ceny. Ostatnio tylko cukier na czczo sama sobie robilam to kosztowalo mnie to zaledwie 4zl. Myslalam ze reszta badan tez w takich niewielkich cenach.


Hej kochane :) Napędziłam Wam i sobie stracha. Ale zadzwoniłam do mojego gina i kazał mi wziąść no-spe i poleżec i jak by nie przeszło w ciagu 2 godzin to miałam jechać na IP. Ale na szczęście wszystko ustało. Teraz czuję się dobrze :) Uff, a już myślałam że Olivcia się już zaczyna pchać na świat.

Uff, to dobrze ze przeszlo. Najwazniejsze to nie panikowac i kontrolowac. Ale ja pewnie o tak bym pojechala na IP, bo chyba troche histeryczka jestem:zawstydzona/y:
Duzo spokoju zycze Tobie i malenstwu.:-)

Dzis jeszcze ktoras rano pytala co moze znaczyc swedzenie skory w okolicach kostek. Wiem, ze przy cholestazie ciazowej sa takie objawy, tylko ze wtedy swedziec moze nawet cale cialo. A cholestaza moze pojawiac sie od drugiej polowy ciazy i polega to na tym, ze macica uciska na watrobe, wtedy jest zastoj zolci w watrobie co wlasnie objawia sie swedzeniem skory. Nie nalezy tego bagatelizowac, bo moze doprowadzic do tragedii.
 
reklama
Dziewczyny jak to jest z usg, bo mi kazała po 30 tyg zrobić, miałam jechać w 32 tyg ale nie wiem co robić bo okazało się że M nie może , czy coś się stanie jak zrobię w 34 tyg a dokładnie w 2 dniu 34 tyg? Czy jest jakaś różnica ? Bo chciałabym żeby był ze mną M, ale jak muszę np. zrobić wcześniej to wolę już sama. Nie wiem czy jest jakiś termin - że np. od 30 tyg do 33, bo pamiętam że np. pierwsze trzeba było zrobić przed którymś tyg. - chyba 14 . A to ma być moje ostatnie usg a ja i tak za niego płacę więc fajnie być razem. Kurcze co robić? Wydaje mi się że nie będzie żadnego problemu ale może Wy bardziej doinformowane.

Nie no chyba wielkiej roznicy nie ma, bo to tylko usg kontrolne jest.
 
A ja po usg dzisiaj, mały waży 1620g, większy o 10 dni niż z OM.
Jak zobaczyłam wiadomości z porodówki, w szoku, myślałam, że któraś się rozpakowała. Młoda mamusia1 dobrze, że się zajęli Wami. Wracaj szybko do domku w dwupaku.
Jeśli chodzi o tusze, to ja też najbardziej kocham MF masterpiece , teraz mam akurat 2000 calorie, bo były w promocji razem z master za 50zł.
Aneczka ja przez ostatnie dni szukam info na temat materacy. I tak, niby lateks najleszy, na all za ok 200zł dostaniesz. Wczoraj z kolei byłam w dużym sklepie z akcesoriami dla dzieci i tam lateksu nie maja, bo podobno uczula. Oni preferują matrace sprężynowe, z jednej strony jest chyba kokos, w srodku sprężyny, koszt 210zł. Sprzedają je od 10 lat i podobno klienci zadowoleni.Co do gryki - kokos różne opinie czytałam także sama jeszcze nie podjęłam decyzji jaki kupię.
A wogóle,to dzis kumpela urodziła, miała termin na 31 stycznia, jakoś wszytkie się teraz szybciej rozpakowują!
Miłej nocki kochane.
 
mloda mamusia trzymaj sie i szybko do domku wracaj .
Mnie tak dziwnie zaczol bolec brzuch jakna @ ale mala kopie jak szalona wiec chyba nie bede panikowac a jak cos to szpital za rogiem
uciekam sie polozyc

Spijcie spokojnie
 
Witam z rana :-)
znowu jakies głupie sny miałam, ech...
dziś znowu idę na zakupy...J dostał wczoraj pieniądze z odszkodowania 440zł i powiedział zebym mu te 40zł zostawiła a resztę wydała :-D i tak zrobię zanim on przepije tą kase :-p

Witam Kochane wieczorną porą....
Mam do was pytanko. Jaki jest najlepszy materac do łóżeczka tzn z jakim wypełnieniem, żeby Dzidziolkowi było wygodnie i żeby się nie ugniatał, bo ja to kompletnie sie na tym nie znam:cool:

ja mam kokos-gryka...polecany, moja siostra dla swojej córy też taki kupowała i się sprawdził, także polecam :-D

dziewczyny...ja znowu z jakims wynalazkiem...otórz zauważyłam że w ciąży na szyi wyskoczyły mi jakieś narośla, takie malutkie ale sporo tego i zaczyna mi sie to na dekolcie robić.....macie może coś podobnego? tak sie zastanawiam czy to właśnie nie od wątroby :dry: (doczytałam że to chyba włókniaki??)
 
Czesc Dziewczyny!
Nocka super, ale poranek nie bardzo, mam jakjiegos strasznego doła, ryczę jak głupia, nie wiem czemu, chyba mam jakis kryzys...

Patinka nieciekawa sytuacja..ale nie martw sie, napewno dacie sobie rade, najwazniejsze zeby synus byl zdrowy i Wy oczywiscie, a rezta sama sie ulozy!:tak:

Młoda mamusia trzymaj sie dzielnie, i zdrowiej nam szybciutko :***

Izulka uff..dobrze ze przeszło, ale nastepnym razem nie zwlekaj tak długo, naprawde nie ma co lekcewazyc takjich objawów.

Co do tuszy do rzęs, to ja od daaaawna uzywam tylko firmy Maybeline, a moje ostatnie odkrycie to Maybeline Lash Stiletto polecam :tak:

Dobrze ze mam obiad zrobiony, bo dzien mam totalnie do d....i nic mi sie nie chce...wiecie co bym zrobila chetnie..? upiłabym sie heheh chyba serio mam jakis kryzs dzisiaj....
 
Hejka!
Ja juz na nogach. Teściowa przyszła po nocnej zmianie do nas bo dziadkowi kroplówkę będzie podłączac. Własnie siedzą z M u dziadka za ścianą:tak:
Jestem juz po śniadanku.
Młoda mamusia trzymaj się Kochana!!Dobrze, że zajeli się Tobą... tak to jest, że jak człowiek sam sobie nie wychodzi, uprosi to się nim nie zajmą, eh.:shocked2:Dobrze, że pojechałaś do szpitala. Czekamy na Ciebie!:tak:
Ja to chyba dziś po południu sie zdrzemnę bo do rannego wstawania nie jestem przyzwyczajona:-D

Aguś:-) Może dziś akurat taki dzień, że takie samopoczucie masz;-)




 
reklama
Do góry