reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

ile moze wyniesc koszt przejechania 60 km?

Candy ja piore nawet te nowe.
Zauwazylas, ze niektore ubranka majace nadruk smierdza "nowoscia" czyli farba?
Chyba nie tyle farbą, co nasączane są jakimś preparatem, żeby się nie mięły, nie elektryzowały itp... Poza tym były dotykane przecież przez wiele rąk. Trzeba wyprać zdecydowanie :tak:.
 
reklama
ja dziś pół dnia na ikea.pl przesiedziałam i nie zła lista się uzbierała:tak::tak::tak: ale M jedzie w czwartek do Gdańska to podjedzie:tak::tak::tak:

DARIA ja już 6 razy w szpitalu leżałam w sumie koło 12tygodni:szok::szok::szok: ale warto teraz bym chciała dopiero na poród się stawić ale zobaczymy:tak::tak::tak:

co do cordafenu ja mam odstawiony i biorę już od miesiąca prawie fenoterol już go ok toleruje

kolorowych snów mamuśki
 
hej dziewczyny,
na początku
ogromne gratulacje dla maborki!
Kochana, jestem z Wami całym sercem i wierzę, że wszystko w końcu się ułoży po Waszej myśli!


przykro czytać i myśleć, jak czasem personel szpitala traktuje kobiety, nie do pomyślenia, że dziewczyny po tragediach i przejściach są umieszczane w jednym pokoju ze szczęśliwymi mamusiami zdrowych dzieci :no: zero wspólczucia i jakiejś logistyki w takich placówkach :no:

Czarnuszka- dobrze, że w domu! to najważniejsze! leż i ani sie waż obiady gotować i ścierac kurze!! :dry:

laski, juz nie pamiętam, co która pisała :zawstydzona/y:
wszystkim podziębionym życzę szybkiego powrotu do zdrowia!

aaaa i mam nadzieję, ze naszej córeczce nie wyrosną jajeczka :szok: ;-)
 
oj ja tez już mam MEGA listę z ikei... może uda mi się tam podjechać w sobotę... :dry:

kurcze dostałam zakwasów z tego spaceru.... jak ja poród zniosę jak to niby trzeba mieć kontyche jak na 40km maraton :-D
 
ja kiedyś czytałam, że 9 miesięcy ciąży to dla organizmu taki wysiłek, jak wspinaczka na Mount Everest :szok: :confused:
patrząc z mojej obecnej perspektywy, jestem skłonna uwierzyć... :zawstydzona/y:

do pracy idę 15 minut dłużej niż zazwyczaj i mam taka zadychę, że szok- a idę naprawdę BARDZO wolno.
zanim przejdę 1/4 dystansu juz mnie mieśnie nachrzaniają...
jak postoję przy zlewie w kuchni w ciąglu paru minut umieram z powodu pleców...
szczerze powiedziawszy jestem tym naprawde zaskoczona! nie sądziłam, że az tak ciąża w kość daje! :szok:
 
ja od tego lezenia to juz wogole sily na nic nie mam... nawet wyjscie do WC mnie meczy

A co do prania nowych ciuszkow, to napewno bede prala, bo jakos nie pasuje mi ten zapach, a fujj sama chemia




 
Tabasia-plej ta durna supervisorkę i idzx na zwolnienie. Po cholere bedziesz jeszcze 2 tyg. się nmęczyć?! Tym bardziej ze przeziebiona jesteś!

Miałam dzisiaj wizyte u gina-mój maluszek został dokładnie obejrzany i pomierzony. Z pomiarów wychodzi nam 34-35 tc!:szok:No i tym sposobem termin przesuwa się na 28 luty-1 marca. A że takie pomiary o kant.... rozbić, pewnie mały urodzi się o czasie ale bedzie większy troszkę. Na dzień dzisiejszy ma 2100g:-).

Bije się z myśłami od powrotu od gina. Bo miałam rodzić w prywatnej klinice ale dzisiaj wstępnie dogadałam się z ginem ze może mi zrobic cc w szpitalu. No i teraz mam zagwostkę. Czy wydawać 1700 zl + wizyty po 150 zl każda ( od tego tygodnia) czy kontynuować prowadzenie ciązy u dotychczasowego ( na NFZ) i rodzić w szpitalu ( oczywiście nie wiadomo jeszcze za ile ale pewnie za mniej). Przy czym przy drugiej opcji większy stres bo nie wiadomo czy będzie akurat miał dyżur jak np. cos zacznie się wczesniej itp. Sama nie wiem..
Ewcia widzisz jak pojde na zwolnienie, to nie dostane kasy :baffled: Bo sprawdzaja moje zatrudnienie w UE juz 8 miechow i czekam na wszystkie zasilki :baffled: A teraz mamy troche wydatkow, wiec musze sie tam jeszcze przemeczyc :-(... Ale jutro na pewno sobie odpuszcze!

Spore to Twoje "Malenstwo" :-)
Z tym szpitalem ciezki orzech do zgryzienia... A czemu bedziesz miec cesarke?

no wlasnie.. jakbym kupowala sam stoliczek to mam juz 24 zł drozej niz w Ikea. Z tym, ze doliczyc dojazd ok 30 km w jedna strone.
Oplacaloby sie kupic kilka rzeczy u jednego sprzedawcy i placic raz za przesylke. Ale kurcze niektorzy sprzedawcy sie wycwanili i licza dodatkowo za kazda kolejna rzecz. Takze sama nie wiem.. :eek:

oo.. lampka juz 5 zł drozsza niz w Ikea..
IKEA LAMPKA / KINKIET NA ŚCIANE 5 WZORÓW FV (868162349) - Aukcje internetowe Allegro
Chyba taki wypad nie jest az tak drogi, a przynajmniej sobie ogladniesz wszystko na zywo :tak:

właśnie wróciłam ze szkoły rodzenia brrr jak zimno taki kawał na piechote okropność :baffled:

zastanawia mnie czy te nowiutkie sklepowe ubranka dla dzieci powinno się prać przed pierwszym założeniem na maluszka ????:confused:
Prac, prac! :tak: Nie wiadomo kto je macal wczesniej :dry: No i na pewno troche smierdza...
 
reklama
Maborka gratuluje synka i wspolczuje utraty drugiego dzidziusia jak i wszystkich trudnych przezyc zwiazanych z Twoja ciaza. Wierze, ze teraz juz wszystko bedzie dobrze. Zycze zdrowka dla Szymonka i Ciebie i zebys szybko mogla go zobaczyc.
 
Do góry