reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Rany, nadrobilam, 30 stron :szok:

MABORKA swieczki mi w oczach staly czytajac Twoje posty!!! :-(
Wierze, ze jestes silna kobieta i wraz z Mezem dacie rade, a czas uleczy rany!
Ciesze sie, ze Szymonek dzielnie sobie radzi i jego stan sie poprawia :happy2:
A co to znaczy, ze jest obciazony? Jakie moga byc powiklania?
To co przeszlas w ciazy i szpitalu musialo byc koszmarnym przezyciem. Nie umiem sobie wyobrazic jak sie teraz czujesz i nie dziwie sie, ze robisz wszystko, zeby nie myslec... Ale nie przemeczaj sie prosze!!! Zbieraj sily dla swojego Synka :tak:
Bedzie dobrze, bo musi byc!
Przytulam mocno :blink:


Dziendoberek brzuszki !:*
Co do golenia depilatorem, to ja tez wszedzie go uzywam, tzn małą golę ale nie tą wyrywającą koncówka, tylko tą strzyżącą, taką jakie mają maszynki do włosów, nie wyobrazam sobie depilowac ta wyrywającą, nie pamietam która z Was to pisala, ale mysle ze tez jak ja depiluje ta koncówką strzyzącą.:confused:

Co do ruchów dzidzi, to któras pisala o przekrecaniu sie dzidziolk,a, mam to samo, czasem az boli, szczegolnie na wysokosci pepka :) ale cieszy mnie to ze jest ruchliwa, bo jak ma gorszy dzien to ja od raxu panikuje.
Agus to ja taki terminator jestem z tym depilatorem :-D
Gole sie tam na dole ta wyrywajaca (pachy i nogi tez), ale okolice bikini, no moze troszke wiecej. Reszte albo maszyka, albo ta druga nakladka.
I z tymi ruchami dzidziolka tez pisalam. Boli czasem porzadnie, ale co tam, najwazniejsze, ze sie rusza :tak: A rusza sie prawie nonstop :szok::-D
:-D I miałam zapytać??? Jak jest u was ze sprawami łózkowymi??? Bo ja to jakoś sie boje już "przytulać" z moim Mężem...
Ja to sporadycznie (pieszczotki zamiast sexu), bo mi jakos libido spadlo i tez jakos sie boje :-D

Czarnuszka dobrze, ze lepiej z szyja :tak:

Witam nowe mamuski :-)

A ja w pracy dzis bylam, jutro dzwonie, ze jestem chora i niech mnie pocaluja :dry:
Supervisorka znowu do mnie dymila, przywalila sie, ze za dlugo o 10min. bylam na przerwie, to jej powiedzialam, ze siedzialam w kiblu :wściekła/y::-D Niech spada lesba jedna :baffled: Mam nadzieje, ze tam nie wroce po porodzie. Mialam sie jej jeszcze zlosliwie zapytac co z moim szkoleniem na inspektora, bo mi w styczniu obiecali, ale nie chce mi sie nawet do niej geby otwierac :no:
Okazalo sie, ze mam 4 dni urlopu z zeszlego roku, wiec jeszcze 2 tyg. i wooooolne :-)
Nie ide do pracy, biore dzien wolnego, niech mnie cmokna :shocked2: Zreszta gardlo mnie boli :-( Pije herbatke z miodem, cytryna, sokiem malinowym, mleko z miodem i nic...
Zagladne jeszcze pozniej ;-)
 
reklama
Kochana powiem Ci tak...ja też miałam usuwaną zmianę na onkologii w Gliwicach..brrr okropne miejsce. Po badaniu jak przyszlam po karte z rozpoznaniem itd miałam napisane ROZPOZNANIE: NOWOTWÓR NIEZŁOŚLIWY. I siadlam w tym gabinecie jakbym ducha zobaczyła. Lekarz wyjaśnil że każdą nową zmianę tak nazywaja. Więc jeśli u Ciebie też będzie tak pisać to SPOKOJNIE ;-);-) Daj znać jak już będziesz po:tak: Powodzenia!!

Troche mnie uspokoilas ale nadal mam cykora ogromnego, nie wiem jak dam rade wytrzymac do 18.30
. Znowu bede miala jakies koszmary

daria a jak po cordafenie się czujesz i ile bierzesz??? bo mi ciśnienie na łeb na szyje leciało 70/30 i 150tętno
co do szyjki to moja też sie po 25 tygodniu wydłużyła ale teraz jej nie ma:no::no::no:

Po cordafenie to mam niezle jazdy, dusznosci, bóle głowy i duzo spie. Teraz to juz na bezsennosc narzekac nie moge;-) No ja mam zamiar lezec ile bedzie trzeba, bo czwarty raz w szpitalu nie chce wyladowac.



 
O nie! Czytse szaleństwo z Wami babeczki. Tyle stron?! Nie nadrobię! Nie mam siły na czytanie wszystkiego, wybaczcie.

Maborka- mimo, że sie nie znamy, przytulam cię mocno. Jesteś silna kobietą, a teraz musisz mieć 2 razy więcej sił dla swego drugiego synka. Miłoszek sobie poradzi, zobaczysz! Juz teraz wykazał ze jest silnym, walczącym z przeszkodami chłopczykiem. Oby teraz rósł zdrowo i dał Wam wiele radości. Będę trzymać kciuki za zdrówko twojego maleństwa.

Tabasia-plej ta durna supervisorkę i idzx na zwolnienie. Po cholere bedziesz jeszcze 2 tyg. się nmęczyć?! Tym bardziej ze przeziebiona jesteś!

Marela-gratuluje szybkiej decyzji.

Miałam dzisiaj wizyte u gina-mój maluszek został dokładnie obejrzany i pomierzony. Z pomiarów wychodzi nam 34-35 tc!:szok:No i tym sposobem termin przesuwa się na 28 luty-1 marca. A że takie pomiary o kant.... rozbić, pewnie mały urodzi się o czasie ale bedzie większy troszkę. Na dzień dzisiejszy ma 2100g:-).

Bije się z myśłami od powrotu od gina. Bo miałam rodzić w prywatnej klinice ale dzisiaj wstępnie dogadałam się z ginem ze może mi zrobic cc w szpitalu. No i teraz mam zagwostkę. Czy wydawać 1700 zl + wizyty po 150 zl każda ( od tego tygodnia) czy kontynuować prowadzenie ciązy u dotychczasowego ( na NFZ) i rodzić w szpitalu ( oczywiście nie wiadomo jeszcze za ile ale pewnie za mniej). Przy czym przy drugiej opcji większy stres bo nie wiadomo czy będzie akurat miał dyżur jak np. cos zacznie się wczesniej itp. Sama nie wiem..
 
kurcze.. musze pare rzeczy z ikea kupic.. tylko zastanawiam sie czy oplaca mi sie jechac czy lepiej zamowic na allegro. :baffled:

stolik Lack -> Stolik Lack IKEA 8 kolorów, Fakt. VAT, KURIER 24h (873750331) - Aukcje internetowe Allegro
niby 2 zł drozszy na allegro niz w katalogu, ale przesylka 22 :eek:

Ja na Twoim miejscu to chyba bym osobiscie pojechala, bo moze akurat wybralabym cos jeszcze albo cas fajniejszego.
No a na allegro to czasem mozna sie ladnie naciac. Niby to tylko 32 zl ale zawsze szkoda




 
Ja na Twoim miejscu to chyba bym osobiscie pojechala, bo moze akurat wybralabym cos jeszcze albo cas fajniejszego.
No a na allegro to czasem mozna sie ladnie naciac. Niby to tylko 32 zl ale zawsze szkoda





no wlasnie.. jakbym kupowala sam stoliczek to mam juz 24 zł drozej niz w Ikea. Z tym, ze doliczyc dojazd ok 30 km w jedna strone.
Oplacaloby sie kupic kilka rzeczy u jednego sprzedawcy i placic raz za przesylke. Ale kurcze niektorzy sprzedawcy sie wycwanili i licza dodatkowo za kazda kolejna rzecz. Takze sama nie wiem.. :eek:

oo.. lampka juz 5 zł drozsza niz w Ikea..
http://www.allegro.pl/item868162349_ikea_lampka_kinkiet_na_sciane_5_wzorow_fv.html
 
właśnie wróciłam ze szkoły rodzenia brrr jak zimno taki kawał na piechote okropność :baffled:

zastanawia mnie czy te nowiutkie sklepowe ubranka dla dzieci powinno się prać przed pierwszym założeniem na maluszka ????:confused:
 
reklama
Do góry