reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

to która następna?...:-D
Jak tak piszecie o tych swoich dolegliwościach, skróconych szyjkach...to ja chyba przenoszę ciążę :-):-):-) bo jakoś nic mi sie nie dzieje (w sumie dobrze ale wolałabym szybciej urodzić ;-))
 
reklama
Maborka gratuluje i trzymam kciuki za Ciebie i Synka.
Silna kobietka z Ciebie. Trzymaj sie kochana.

a ja wlasnie wstawiam kolejne ciuszki, tym razem blekitne :-)

a ja jak wypralam to moje ciuszki nie pachna.. Czyzbym za malo proszku sypala?
 
ja póki co mam wszystko poprane a poprasowane to co do szpitala plus mały zapas

resztę mężuś poprasuje jak już meble przywiozą i je poustawiamy i pokoik zrobimy ostatecznie:tak::tak::tak:
 
to która następna?...:-D
Jak tak piszecie o tych swoich dolegliwościach, skróconych szyjkach...to ja chyba przenoszę ciążę :-):-):-) bo jakoś nic mi sie nie dzieje (w sumie dobrze ale wolałabym szybciej urodzić ;-))
Nie kracz kochana bo nie wiadomo, co się może zdarzyć:tak::tak: Ja mogłabym rodzić już nawet teraz.. :-):-D
 
Mnie tez sié wydawalo ,ze bédziemy cierpiec z powodu przenoszenia a tu dzieciaczki sie juz pchajá na ten swiat :szok:
 
to która następna?...:-D
Jak tak piszecie o tych swoich dolegliwościach, skróconych szyjkach...to ja chyba przenoszę ciążę :-):-):-) bo jakoś nic mi sie nie dzieje (w sumie dobrze ale wolałabym szybciej urodzić ;-))

mcgosia83 No to się ciesz Kochana. Ja na szczescie lezec nie musze ale za to jak pochodze to pozniej jest tragedia wszystko boli tak jakbym miala mocne zakwasy oczywiscie od pasa w doł:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Miałam was zapytać o jaiś specyfik zeby troche zbladly te rostępy bo mi takie powyskakiwaly i to niewiadomo kiedy:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: a nie widzialam ich bo sa pod brzuchem dopiero jak stanelam z lusterkiem to sie przerazilam:no::no::no: i robią mi sie coraz wieksze jak można temu zapobiec POMÓŻCIE:szok:

 
reklama
Czytam Czytam i Konca nie widac , konca nie widac, nie widac, nie widac :-D

Sluchajcie dziołszki sukces!!!!!!!!!!!!!!!
Nie musze lezec w szpitalu...szyja sie wydlużyła o 4 mm, ale leżec mam nadal!!! no ale to juz sukces !!!
Kazała mi jeszcze jechac na badanie do szpitala...na posiew z pochwy z szyjki z cala bakteriologią i wiecie co...kosztuje to 115 zł :baffled: jedno badanie i tyle musialam zaplacic....powiedziala zebym zrobila to badanie bo przy skracającej sie szyjce to zemym infekcji nie załapała....
Ale tak sie ciesze ze nie musze zostawiac mojego syneczka!!!!
Poleze jeszcze z 4 tygodnie... i bedzie ok...
No ale co tydzien musze jeżdzic i sprawdzac czy nic sie nie dzieje :))

Nie bylo mnie raptem 4 godzinki a tu takie wydarzenia!!!



A ja muszę się wam pochwalic. ; )).
O 18:00 mam wizyte u gina z USG:-D. Dowiem się jakie duże są niuńki. I czy wszystko jest ok.
- kochana trzymam kciukasy za dziewuszki :)
właśnie zobaczyłam że juz jest wrzesień 2010
ale one nam zazdroszczą co???:tak::tak::tak::tak::tak:
-NOoooooo pewnie zazdroszcza :) ja zazdroscilam hehe:-D

Witajcie Dziewczyny :)
Jestem już w domku.
Szymon Piotr urodził się 5 stycznia o 11.31. Jest cudnym wcześniaczkiem. Jego stan się poprawia. Niestety nie mogę go widywać - wyskoczyła mi opryszczka na ustach i muszę się wyleczyć - bo to groźne dla niego.
Kuruję się po cesarce...
- Kochana ogromne gratulacje!!!! Złota medalistka!!!!!! Jestes bardzo dzielna mamusia!! i bardzo silna i naprawde Cie podziwiam!!!!!
Trzymam kciuki za Szymusia, jest duzym chłopcem wszystko będzie dobrze!!!!!
no też byłiśmy w szoku :-) Na szczęście nie kupowalam dużo różowych ubranek tylko raczej takie neutralne bo jednak cos mi podpowiadalo w środku żeby sie ograniczać do różowych.
- Ojjjjjjj to jednak jajeczkaaaa górą!!!!!! hehe ale przygoda swoja drogą:-D

Witam! Termin mam na 6 marca:) Mogę się dołączyć tak na końcówce? Teraz mam więzej czasu więc mogę się poudzielać na forum bo muszę niestety leżeć:(
- witaj witaj... jak widac u nas bardzo wesoło :))
 
Do góry