reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
hej
wy sie zegnacie a ja sie witam
chciałam tylko napisać ze slub bedziemy mieli 24 kwietnia :tak: bo na luty sie nie dalo sali przeniesc.... i w sumie sie bardzo cieszymy... mam nadzieje ze juz chociaz kropeczka wtedy bedzie w moim brzuszku ;-) dobrej nocy brzuszki papa
 
Cześć dziewczyny...
byłam wczoraj u lekarza. Mój był akurat na urlopie więc poszłam do innej Pani doktor. Chciałam aby zrobiła mi USG by poznać płeć dziecka (mój gin 2 razy mnie odesłał z kwitem mówiąc, że dowiem się po porodzie:no:).

no nie rozumiem co mu szkodzi powiedzieć?? jakiś ważniejszy się czuje, jak ma tajemnicę, czy co?? :baffled:

U mnie w sumie też tylko było jedno usg, gdzie widac było płeć... No ale jak było widać wyraźnie siusiaczka, a pępowina była tak jakby u góry, no to chyba się on nie wchłonie co nie??:-p;-)

ja dla odmiany mam nadzieję, że nagle siusiak nie wyrośnie hehehe :rofl2:

Dziewczyny, wiecie cos moze nt. otwartej szyjki?
Podczas badania lekarka mi powiedziala, ze mam prawdopodobnie otwrta szyjke, ale ona nie moze tego stwierdzic na 100% i wyslala mnie na usg. Ale usg dopiero we wt a ja oczywiscie juz sie zamartwiam.
Jesli szyjke mam rzeczywiscie otwarta to wytrzymam do wt?

Wg mnie jest dluga (na dlugosc palca wskazujacego), ale lekarki z tego wszystkiego zapomnialam zapytac :zawstydzona/y:

otwarta szyjka brzmi niepokojąco :eek: szkoda, że tak długo musisz czekać na wizytę :eek:


ja jutro idę na usg i przy okazji zapytam o tą szyjkę u siebie. mam nadzieję, że wszystko ok :eek:

co do ruchów dziecięcia to czuję je niemal ciągle jednego dnia, ale innego tylko czasami. wydaje mi się, że to normalne :tak: mi kazali sprawdzać od 34 tygodnia i wpisywać w tabelę.

ubrań ciążowych mam kilka: dżinsy (już za małe w tyłku :baffled:), jedne czarne spodnie i jedne bojówki (te kupiłam 70% taniej). dwie bluzki bawełniane cieplejsze, dwie cienkie i jedną piękną bluzkę, taką lejącą się z połyskiem (50% taniej;-)). po domu chodzę w dresiku ;-)


wiem, że późno na temat obiadu, ale mąż dziś zrobił swoją zapiekankę rybną i po prostu bya przepyszna :happy:
a teraz wcinamy sałatkę owocową :-)
 
ja po czytaniu was mialam wizje otwartej albo skroconej szyjki - lekarz mnei wysmial ze czytam forum :-D no i zbadal - z szyjka wszystko ok - stoi w miejscu (nie powiedzial mi ile ma ale jest ok, a to mi wystarcza).
Moge na Swieta jechac pociagiem na drugi koneic Polski spokojnie i nic nie powinno sie dziac (radzil tylko miec no-spe ze soba).

Dobrej i spokojnej nocy zycze :tak::tak::tak:


Aha - przypomnialo m isie ze ktoras z Was pisala o tescie na glukoze z obciazeniem ze jeszcze nie miala jako jedyna - ja tez nie mialam i nie bede miala - zarown ow tej jak i w poprzedniej ciazy poziom cukru mialam w dolnych granicach normy wiec lekarz uznal ze bezsensem byloby niepotrzebnie robic z tym piciem glukozy.
 
hej
wy sie zegnacie a ja sie witam
chciałam tylko napisać ze slub bedziemy mieli 24 kwietnia :tak: bo na luty sie nie dalo sali przeniesc.... i w sumie sie bardzo cieszymy... mam nadzieje ze juz chociaz kropeczka wtedy bedzie w moim brzuszku ;-) dobrej nocy brzuszki papa

Super wiadomość :) życzę aby fasolinka już była w Twoim brzuszku :)

Dawidek dziś zrobił pobudkę o 7, tak więc jestem nie wyspana :p Zaraz lecę robić śniadanko, a później sprzątanie i obiadek, dzisiaj dietetycznie, bo roladka z piersi kurczaka :) na parze.

Miłej soboty życzę!
 
Witajcie.....
Ja podobnie jak Ccaroline nie wyspana i pobudka przez malucha....ehh..na dodatek boli mnie głowa koszmarnie..ale apap juz wzielam.Ide robic jakies sniadanko , wczoraj sprzątałam więc dzisiaj spokój na szczęscie. Dzisiaj znowu jazdy...kurde ostatnio mi jakoś koszmarnie idzie,.....a w czwartek egzamin....moze trafie na wyrozumialego egzaminatora....

Miłego Dnia Kochane :*


hej
wy sie zegnacie a ja sie witam
chciałam tylko napisać ze slub bedziemy mieli 24 kwietnia :tak: bo na luty sie nie dalo sali przeniesc.... i w sumie sie bardzo cieszymy... mam nadzieje ze juz chociaz kropeczka wtedy bedzie w moim brzuszku ;-) dobrej nocy brzuszki papa
- kochana to super!!!!!!!!!!!!!!! bardzo sie ciesze!!!!!!!!!!!!!a jak Twoja mama na to zareagowala??
 
reklama
witajcie
ja również nie wyspana przez pomysły mojego męża rodzinki przyjechali do jego siostry i zadzwonili 1.20 w nocy zapytać jak się czuję i czy jutro razem balujemy, myślałam,że po pierwsze coś się stalo, bo kto dzwoni do kogoś w nocy od tak, myślałam,że zabiję i nie zasnęlam do rana, zresztą Pola chyba miała wczoraj dzień ADHD normalnie szalała non stop,Mateusz raz w czas a ta jak szalona, ciekawe jak będzie w życiu
moniskabe fajnie,że u Pawełka wszystko ok., że napewno jest Pawełkiem hi hi...

ja dziś sprzątam robię gulasz na obiad, sałatkę jarzynową i ciasto domek, także podejrzewam,że uda mi się zajrzeć dopiero wieczorem

buziaki miłego i spokojnego dnia
 
Do góry