reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

A mam takie pytanko do Was dziewczynki: czy Wy też macie problemy z cerą? Bi u mnie jest dosłownie MASAKRA! Nigdy w życiu tak nie wyglądałam :eek:
 
reklama
Ja w poprzedniej ciąży miałam wysypaną całą twarz i dekold w przyszczach...teraz na razie nic......
Ale tak to podobno jest, ze jedne pięknieją w ciąży, a drugie mają problemy z cerą....

Maborka, myślę, ze paracetamol możesz spokojnie wziąć...poczujesz się lepiej:tak:Ale wizyta u internisty nie zaszkodzi:tak:
 
Dziś moja koleżanka, która jest w 5tc była u ginka i ta nie zrobiła jej usg i powiedziała, ze na usg coś konkretnego widać dopiero wtedy, gdy beta przekroczy 10000
 
U mnie tez się prychole pojawiły:baffled: i wydaje mi się, że od Duphastonu mam jeszcze więcej, no i włosy się nie układają, podobno to przepowiada dziewczynkę:-D
 
U mnie tez się prychole pojawiły:baffled: i wydaje mi się, że od Duphastonu mam jeszcze więcej, no i włosy się nie układają, podobno to przepowiada dziewczynkę:-D

Oby choć raz takie przepowiednie się spawdziły :-D Strasznie bym chciała, bo w mojej rodzinie same chłopy sie rodzą. I w tym wyzszym pokoleniu też: jestem tylko ja z siostrą i sami faceci. Czas na dziewuszkę w końcu :-)
 
Mag349 ja wizyte mam 6 sierpnia.

Co do cery to u mnie bylo na odwrot. Gdy chodzilam z synem to wiele sie nie zmienilo(zawsze mialam problemy z cera-tradzik),natomiast z corcia to tak mi sie wszystko wygladzilo,ze wszyscy sie dziwili.Niestety po wszystko wrocilo. Teraz na poczatku strasznie mnie zsypalo ale teraz ok.

Pozdrawiam wszystkie ciezarowki.
 
pozwolę sobie się wtrącić ;-)
z żalem :-(
ja miałam USG w 5t1d i żadnego serduszka nie było widać :-(
myslicie, że wszystko ok? następne badanie za miesiąc. albo kiedykolwiek mi zaproszenie przyślą ze szpitala...
Kochana nic się nie martw:tak:ja byłam na pierwszym usg w 5 tyg i byl tylko pęcherzyk 6mm:tak: A poszłam teraz we wtorek i dzidzia ma juz ok 1cm:tak::-DM się śmieje, ze na usg to wyglada jakby piłke kopał (choc jeszcze nie za bardzo widac tam co i jak, no ale my widzimy i jak ktos się bliżej przyjrzy to też zobaczy główkę, ogonek kijankowy i kikut niby ręka;-):-D)

czesc
jestem juz po wizycie, niestety widzialam tylko pęcherzyk 6mm, obok cos tam jest ale jeszcze za wczesnie zeby stwierdzic czy jest jednoo czy blizniaki, kolejna wizyte mam 3 sierpnia, wiec juz wtedy powinno byc serduszko i bedzie dobrze widac czy jest jedna dzidzia.
Nie martw się Kochana, następnym razem zobaczysz duużo więcej:tak:pęcherzyk masz taki jaki ja miałam a we wtorek moja dzidzia miała serduszko i mierzyła ok 1cm:tak:

Witajcie dziewczyny, dopisuję się do waszego grona mamusiek w marcu 2010. Mój termin to 12.03.2010:)
Pozdrawiam serdecznie
Witaj:tak:

Wkleję wam linka do artykułu o wadach cewy nerwowej.
Kwas foliowy a wady cewy nerwowej :: MediWeb.pl

Z tego wynika że kwasu foliowego nigdy za wiele, chyba kupię sobie ten feminatal 800.
Ja biorę go od wczoraj:tak::-)
 
ja byłam u gineokologa na pierwszej wizycie to mnie nie zbadał, powiedział,że to za wcześnie i nie będzie nic widać.Kazał przyjść za 10dni dla pewności ale traktować się jako kobiete ciężarną.byłam w ten wtorek i widziałam moje maleństwo(6mm) i bijące serduszko;)a widać u mnie było fasolkę 6t3d.
Pozdrawiam was dziewczynki;)
 
reklama
Hej dziewczyny!
Obudzilam sie dzisiaj o 4.30 i nie mogac wytrzymac pobieglam do lazienki zrobic test.
I co zobaczylam - II KRESECZKI :))))))
Wprawdzie ta druga byla blado rozowa, ale mam nadzieje ze to tylko dlatego, ze jest tak wczesnie.
Na poniedzialek chce sie zapisac do mojego ginekologa.
Jestem w szoku, ze tak szybko sie udalo:w sumie cale dwa tygodnie staran!:))

A moje pierwsze objawy to:
-powiększone i bolesne piersi- szczegolnie sutki
-zatwardzienie
-lekkie przebarwienia na twarzy
-sennosc
-no a w ostatnim czasie oczywiscie brak miesiaczki

Juz nie moge doczekac sie wizyty u ginekologa.
Mam nadzieje, ze ten test nie klamal???

Pozdrawiam wszystkie zafasolkowane i staraczki;)))
I dzieki za trzymanie kciukow:)


kochana gratuluje z całego serca !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wiedziałam ze wyjdzie dwie II zapisuj sie szybko do gina i oczywiscie lec do apteki po KWAS FOLIOWY to bardzo wazna witamina przez pierwsze 3 mioesiace ciazy
 
Do góry