reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

ja dziś ubrałam, bo było tylko 11 stopni i wiało a byłyśmy z Julką w szkole, nie chciała glizda we wózku to włożyłam do chusty i głowa wystawała :)
 
reklama
Marcia, ale was dopadlo... współczuję. Ja afty miewalam często i teraz mi się zdarza, ale pojedyncze, np jak się uderzę szczoteczką przy myciu zębów. Nie wiedziałam, że to jest zaraźliwe.

Polusia, my też byliśmy dzisiaj z chustą na spacerku ;)
 
Witajcie
katrinka ja już czape ubieram tylko taką cieniutką bawełnianą.
Marciaa ale mi was szkoda. Trzymajcie sie, dużo zdrówka.
Ccaroline Witaj po długiej przerwie. Super, że chrzciny i wyjazd udały sie, widac po zdjęciach. Natalka wyglądała cudnie i juz wiadomo po kim urodę odziedziczyła;)
Fiołkowa pierwsze koty za płoty. Ten prawdziwy egzamin na pewno zdasz!
Polusia moja Pola idzie też do zerówki, ale do swojego przedszkola i już skreśla dni w kalendarzu, bo nie może sie doczekać.

A ja z moimi dziewczynami sama. jakos daje radę, choć myślałam że będzie gorzej. dzisiaj nawet poszłam do zaprzyjaźnionego "ciucholandu", "szmateksu", 'odziezy uzywanej"- jak kto woli i kupiłam parę rzeczy dziewczynom za całe 20 zł. Pójdę jeszcze we czwartek może cos fajnego upoluję. Poczytam co tam u Was i troszkę nadrobie lekturę czasopism, bo Wprost to z tamtego tyg. leży nieprzeczytane.
pa!
 
Marcia, ale was dopadlo... współczuję. Ja afty miewalam często i teraz mi się zdarza, ale pojedyncze, np jak się uderzę szczoteczką przy myciu zębów. Nie wiedziałam, że to jest zaraźliwe.

Polusia, my też byliśmy dzisiaj z chustą na spacerku ;)

To ja mam ich ponad 10 wielkie jak cholera! plukam ciagle buzie
nie wiem czy to zarazliwe. MAly jest ostro wysypany po brozskwini a czytalam ze niektore alergie powoduja afty czasem. Najlepsze jest to ze to samo musi zniknac bo lekarze nie znaja super 100% ksutecznego lekarstwa. Mozemy meczyc sie 2tyg odkupac...
maly wypil soczku&herbatki hippa z koprem 40ml. Maluchy czesto maja moja siostrzenica miala i sie dusila prawie. Zobaczymy jutro cos mi sie wydaje ze nie mam anginy:/

koniec uzalania ide w kimono
dobranocki i 3majcie kciuki :)
 
Jak wczoraj bylismy na spacerku to Bartus miał ubrane body długi rekaw spodnie i na to bluze z kapturem i czapke i jeszcze go przykryłam tak było zimno i mocno wiało.Przyslismy do domku synus miał czerwony nosek,ach ta jesien.
 
Polka moja Julka idzie do zerówki, a stresa mam dlatego że to nowa szkoła nie tamto stare przedszkole co już chodziła. martwię się też tym że znowu zacznie się chorowanie, bo ona to strasznie choruje na jesień i wczesną wiosnę.

moja Pola zjadła 260 mleka i śpi,więc czas dla siebie już mam:)
No u nas nie ma zerówki w szkole, a ja moja wcześniej posłałam do zerówki bo ona luty 2005. Ale ona już pisze i czyta i sama chciała. Żarłok z tej Poli :) Marcia oj szkoda mi Was. 3majcie się ciepło!!!
 
reklama
ale naskrobałyście. spróbuję odpisać ;-)

śpiworek świetna rzecz, my używaliśmy wiosną, jeszcze teraz nie zakładałam, ale chłodno się robi, więc niedługo trzeba będzie wyciągnąć :-)

Ol pełza do tyłu i podnosi tyłeczek, staje na kolankach, ale nie utrzymuje się tak długo. za to bawi się w "akuku" ostatnio jeszcze z okrzykiem ;-) oczywiście nie woła "akuku" tylko jakiś taki dźwięk wydaje ;-) i zaczęła udawać karetkę ;-) eoeoeoeo ;-) a jak sie wkurzy robi dziubek z ust i fuczy przez nos ;-)

Marciaa oj biedni Wy. może to faktycznie przez uczulenie. a tutaj na przykład dzieci chorują na "hand, foot and mouth" o czym nie słyszałam w Pl ;-) i to objawia się lekką temperaturą, właśnie aftami w buzi, na języku i wysypką na stopach i dłoniach. zaraźliwe to jak cholera, ale trwa tylko kilka dni.

fiołkowa, jak Ty zrobiłaś 3 błędy, to ja pewnie zrobię z 5 :-( mobilizujesz mnie, dziewczyno! w każdym razie trzymam kciuki!!
:-)

czapke nałozyłam w sobotę, bo byliśmy na grillu i zrobiło się zimno. a założyłam taką ażurową, więc i tak całą w dziurach ;-0


przenoszenie w trakcie, przenieśliśmy kupę rzeczy, a tutaj wygląda, jakby nic nie ubyło :-( nawet nie wiedziałam, że mamy tyle rzeczy. i wygląda na to, że wszystkie są potrzebne. ech. idę cos pakować.

od jutra mogę nie mieć netu, więc profilaktycznie żegnam się z Wami na kilka dni.
 
Do góry