reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Hejka.Ja jestem wyspana.Bartuś zrobił pobudke o 3 w nocy na mleko wytrąbił 140 i spał do 7 pogaworzył sobie i drzemkuje w łóżeczku.Juz za niecałe 30min bedzie mój męzulek fajnie:tak:Dzisiaj piękna pogoda,ale zostajemy w domku nie chce ryzykowac,Bartus jest świezo po tym wirusie a chce zeby był zdrowy na wizyte do kardiologa.Słonecznego dnia Wam życze;-)
 
reklama
marela a wannę też będziecie mieli ? Jeśli nie to ja bym wybrała z głębokim brodzikiem, dla malucha kąpiel w wannie to sama radocha :)

U mnie noc kiepska pobudka co 2,5 h, dzisiaj spróbuję córci dawać więcej wody, zobaczymy czy pomoże.

Miłego dnia życzę!
 
U mnie noc super.Poszlismy spac o 21.Maly obudzil sie o 3 na cyca,potem o 5.30 na cyca.I spal prawie do 8.Teraz lezy i sobie gada a ja juz cale BB przejrzałam.Zaraz pewnie bedzie glodny.Bo od 5.30 jeszcze nie jadl
 
Dzien Dobry!
Ccaroline, wiem co czujesz, moj znowu nie spal dobrze(tez pobudki co 2godzinki), ale przynajmniej nie krzyczal tak jak poprzednich nocy....poszlam spac o 8, wiec sie wyspalam...
U nas znowu upal dzisiaj, juz maly nie wytrzymuje, w tym roku ta pogoda to przechodzi sama siebie, w calej Europie....
A my za tydzien mamy w koncu zabieg usuniecia przepuklinki. Juz sie nie moge doczekac, tylko sie troche denerwuje podroza, bo to ja bede kierowala, a szpital jest z ok. 70 km od nas, mam nadzieje bedzie dobrze, bo maly musi byc na czczo przed zabiegiem (o 12 dopiero). Oj byle by bylo juz po...
 
Bartusiowi wyskoczyły pryszczyki juz prawie na całym brzuszku,niewiem czy najpierw do pediatry pójsc i ona da skierowanie do dermatologa.Szkoda mi maluszka,teraz go cieniutko ubieram,bo ciepełko i moze mu to swedzieciec,ale nie daje zadnych oznak ze mu to przeszkadza.
 
no niestety bez wany bo nasza łazienka mała;( nie wiem ja ja to zniose bo całe zycie w wannie ;) ale babcia niedaleko ;) - z tym brodzikem to chyba niezly pomysł ;) dzieki
 
reklama
Witajcie,
u nas nocka ok, tak jak zwykle. Mały zasypia o 21, pobuda ok 4-5 na jedzonko i dalej kima , dzisiaj spał do 8.40. Teraz znowu zasnął, a ja jade do centrum Gdyni po rybkę. Musze też kupić materiał na sukienke, bo mamy trzy wesela w te wakacje, a mierzyłam wiele sukienek i wszystkie zbyt ciasne w biuście. Mojego małego znowu wczoraj wysypało na buzi, z tym że w porównaniu do ostatniego wysypu, to nie było aż tak źle, ale swędziało go, bo drapał. Zastanawiałam sie od czego, bo jest już tylko na bebilonie pepti i wiecie co, dawałam mu herbatkę hipp na trawienie. Wróciłam do domu i wyczytałam , że w składzie jest białko. I chyba od tego, bo wczoraj nie pił już herbatki i dzisiaj jest poprawa. Kurcze, muszę nauczyć się czytać etykiete. Ale , żeby w herbatce było białko, to bym nie pomyślała.
Marela co do remontu łazienki, to przechodziłam to dokładnie rok temu. Ja osobiście nie wyobrażam sobie nie mieć wanny, chociaż i tak w 90% biorę prysznic, a nie się wyleguje w wannie. A w rodzinnym mieszkaniu, mieliśmy i wanne i prysznic, no ale niestety teraz łazienkę mamy mniejszą. Kiedy my szukaliśmy wanny do siebie widziałam, że są małe narożne wanny, może pomyślcie o czymś takim. Wpisz sobie w google: galeria łazienek, albo zdjęcia łazienek, albo projekty łazienek - ja tam sobie coś podpatrzyłam.
Dziewczyny miłego dzionka Wam życzę. Nawet nie poczytałam co o Was, mam nadzieję, że wszystko dobrze. Widzę, że Madzia z BArtusiem wróciła, także ucałowania dla maluszka Madziu.
 
Do góry