reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

laski, a nie boicie sie, że Wasze dzieci tak się przyzwyczają do chusty, że potem bedzieci musiały dygować 10 kilowe klocki?
 
reklama
ło matko, faktycznie okropnieństwo z tą powodzą!
która karmi butlą, niech się zabezpieczy i kupi mleko na zapas!
 
oj wierzę że się martwisz, a mała reaguje generalnie na hałasy itp? nie martw się na zapas, wiem łatwo mówić ,

Na hałasy reaguje, synek coś stuknie to aż podskakuje, ale może mieć niedosłuch tak jak siostry synek, on również słyszy, ale bardzo słabo słyszy wysokie dźwięki. My byliśmy na powtórnym badaniu i wyszło, że córcia może mieć wadę dlatego jedziemy na dokładniejsze badanie, jestem myśli że będzie dobrze, ale cały czas o tym myślę :(
 
Hejka.Co za dzien,jestem nie wyspana.Mój mały spał mi do 5.15 całą noc i sie obudził w poprzek w łózeczku.Bylismy z nim na badaniach w Gdansku i wszystko jest ok,synek tak płakał,ze ja sie tez rozpłakałam,normalnie sie zanosił ale u mnie było mu dobrze i usnoł i całą droge do domu spał.Ale na szczescie jest ok i tylko mamy obserwowac jak patrzy zasłanic mu jedno oko a potem drugie,sprawdzac czy dobrze widzi,ale to jak bedze wiekszy.Kontrola za rok,ale tutaj u nas u okulisty w Kościerzynie.
 
ja mojego nie noszę już , ponieważ jak pisałam wcześniej widze że mu niewygodnie i zbyt jest ściśnięty do mnie :/



madzia no najważniejsze że wszystko ok :)))
 
czy wasze maluszki też w ciągu dnia w taką pogodę sypiają dłużej niż zazwyczaj? bo moja Zuzia od kiedy zaczęło tak padać ciągle śpi ( zwykle spała 6,5 h w ciągu dnia a teraz potrafi spać nawet 8h ) wczoraj skończyła 2 miesiące i jak przypomnę sobie jak wyglądała tuż po narodzinach to nie poznaje jej zupełnie tak się zmieniła :0
 
Oj nie zazdroszczę takich sytuacji :( U nas na szczęście nie grozi powodzią.

A ja od rana mam zmartwienie :( siostra była na ponownym badaniu słuchu ze swoim synkiem 6 miesięcznym i wyszedł mu niedosłuch, muszą jechać po aparat, strasznie się boję o Natalkę, ponowne badanie mamy 7 czerwca. Czy spotkała się któraś z was z niedosłuchem u dzieci? Czy w rodzinie ktoś może miał taki problem?

U mojego na szczescie jest ok,ale nie martw sie mam nadzieje ze bedzie wszystko dobrze:tak:
 
witam

nadal zle a moze i jeszcze gorzej, czy ten deszcznigdy sie nie skonczy?????????

ccaroline wierze ze wszystko okej bedzie:tak:
ja akurat na ten temat nic nie wiem...

czy wasze maluszki też w ciągu dnia w taką pogodę sypiają dłużej niż zazwyczaj? bo moja Zuzia od kiedy zaczęło tak padać ciągle śpi ( zwykle spała 6,5 h w ciągu dnia a teraz potrafi spać nawet 8h ) wczoraj skończyła 2 miesiące i jak przypomnę sobie jak wyglądała tuż po narodzinach to nie poznaje jej zupełnie tak się zmieniła :0

moj niestety nie:baffled::baffled::baffled: dzis spal w sumie z 2,5h, no i teraz zasnal ale nie wiem czy to lepiej bo po kapieli pewnie znow bedzie aktywny czyt. darcie:szok:, wczoraj dal nam popalic plakal do 24 prawie:dry: obawiam sie ze moj syn to meteopata:-D
 
reklama
Ccaroline mysl pozytywnie, musi byc dobrze!! :tak:
Blueberry jaka to dzielnica? Masakra :-(
Jeszcze mam pytanie o chuste - Ty nosisz Adasia w kieszonce, a dlaczego oni pisza, ze od 4 miesiaca? Tylko o glowke chodzi?

Moj cos zaczal marudzic, chyba spiacy...
 
Do góry