reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Jak czytam te wszystkie wasze wypowiedzi to już nie czuję się odosobniona. Mój N podobnie jak mąż yra245 też reguluje sobie godziny pracy ale mam wrażenie że nie kocha tak bardzo naszej córki. Przecież jeśli facet cieszy się z dziecka to nieważne czy pracuje 4,8 czy 12 godzin - dla niego najważniejsze jest dziecko i chęć by jak najszybciej wrócić do domu i zająć się małą. A tu co - nie dość że nie pomaga w nocnym karmieniu, to jeszcze wstaje sobie o 9, potem siada przed kompa, zje śniadanie i wychodzi do pracy. Wraca o 16-17, oczywiście obiad musi być już zrobiony i znowu na kompa. A jak poproszę by się zajął małą to na chwilę się z nią pobawi ( max 10 min ) i wkłada ją do fotelika , i bujając ją lewą ręką prawą klika myszką wpatrzony w komputer. Dla mnie to beznadziejna sytuacja. Mnie też powiedział że cały dzień pracuje więc w nocy musi się wyspać, a co ja mam powiedzieć - opiekuj się dzieckiem, posprzątaj, ugotuj no i jeszcze po drodze ze spaceru zrób zakupy
 
reklama
Mcgosia83 mam ochotę taj jak Ty postąpić. Z moim partnerem nie jesteśmy małżeństwem, więc łączy nas zuzia ale od tygodnia jestem u mamy i jest mi dobrze bez mojego N, bo i tak mi nie pomagał. A u mamy mam nawet lepsze warunki środowiskowe
 
dziewczyny zaszalałam i kupiłam tą matę co fiołkowa polecała :tak: , bo od kilku dni wodzi oczkami za karuzela wiec dla odmiany niech ma cos innego :tak::-D
A i kupiłam poduszkę o taką - poduszka KLIN dla niemowląt ***BEZPIECZNY SEN*** (1028065634) - Aukcje internetowe Allegro no i nie wiem od kiedy mogę jej używać czy już czy jak mały będzie większy. Używa któraś takiej ?
Nie zamierzam non stop z niej korzystać ale nieraz np. przy katarku - no i nie wiem czy to jednak bedzie bezpieczne dla małego.
 
a kupiłaś tą poduszkę ze względu na ulewanie? aaa i wiecie że czytałam że kłaść dziecko na boczku można tylk do 3 miesięcy co prawda u nas i tak już od jakiegoś czasu się nie sprawdza bo mały już tylko na pleckach lezy i sam sobie reguluje jak chce spać, aaa i zagęszczacz do mleka uczynił cud nic mu się nie ulewa ani nic.


a co do M itp. to dziewczyny nie zazdroszczę, mój M nawet jak mały długo śpi nawet (6 godzin w dzień) to już chodzi i się kręci bo chciałby aby mały się obudził i się nim zajmuje, teraz ma go na kolanach i się z nim bawi, oszalał na jego punkcie, wieczorem go usypia, przygotowanie kąpieli, obcicanie paznokci, usypianie wieczorne wszystko on robi, ale wiecie niewiem ale mój M ma 37 lat i usiadł już na tyłek, nie w głowie mu kumple, piwkowanie z nimi itp.
 
dziewczyny zaszalałam i kupiłam tą matę co fiołkowa polecała :tak: , bo od kilku dni wodzi oczkami za karuzela wiec dla odmiany niech ma cos innego :tak::-D
A i kupiłam poduszkę o taką - poduszka KLIN dla niemowląt ***BEZPIECZNY SEN*** (1028065634) - Aukcje internetowe Allegro no i nie wiem od kiedy mogę jej używać czy już czy jak mały będzie większy. Używa któraś takiej ?
Nie zamierzam non stop z niej korzystać ale nieraz np. przy katarku - no i nie wiem czy to jednak bedzie bezpieczne dla małego.
Ale ja nie polecałam, tylko mi się ta bardzo podobała;-) Ale chyba też taką Kubie kupię - w końcu dostałam becikowe:-D

A u nas straszna burza:szok: Myślałam, że Kuba będzie się bał grzmotów, ale śpi:tak:
Wprawdzie nie walnęło jeszcze ani raz tak porządnie, ale jednak jest odważny;-)
 
mi tez nikt nie kierował do okulisty , nawet czytałam artykuł w aktualnej gazetce apteki dbam o zdrowi i tam jest ze pielegniarka powinna sprawdzac i zglaszac nieprawidlowosci do pediatry a ona dopiero daje skierowanie do okulisty jeśli coś wykryły i samemu trzeba obserwowac - np. w 2 miesiacu dziecko ma skupiac wzrok na chwile w jakims punkcie a w 3 wodzic oczkami np. za zabawką, a okulista jest zalecany wczesniaczkom i dzieciom z niską masą urodzenmiową . Jakby ktoś chciał to jutro jak mały pozwoli zeskanuję ten artykół.
 
reklama
Do góry