reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

mysza m a ty cały czas oliwisz główkę ? tzn. cały dzień i po kąpieli też?


a i mam pytanie do tych co jeszcze karmia piersia- czy wy karmicie w dzien maluchy co 2 godziny , czy np.3 , czy tez dopiero jak sprawiaja wrazenie glodnych tzn. placza, marudza????????

i moj ostatnio czesto placze po karmieniu nie wiem czy z bolu brzucha czy z przekarmienia:/

candy ja tylko dwa razy mu oliwiłam głowke, pozniej wyczesalam i tyle, wiec to raczej zabieg jednorazowy kazdego dnia, a co do karmienia to ja nadal karmie na żądanie, więc jak jest marudny, no chyba, ze chce go zostawi i wyjsc np do fryzjera to wtedy go troche moblizuje do jedzenia i przystawiam do cyca. Co prawda moj juz sie tak zaprogramowal, ze je srednio co 2 - 3 godziny.
 
reklama
Niewiem czy ktoś mnie pamięta udzielałam się na forum ale siadł nam net potem przeprowadzka na swoje...i dopiero terez mam znowu neta!!!!! HURA!!!
Urodziłam 20.02.2010 jednak w lutym ale w terminie:-) Nadia ma już prawie 3 miesiące.
 
hej lobuzy :)

dawno mnie tu nie bylo ale mam do was mega dla mnie wazne pytanko

otoz czeka mnie w 16tc zalozenie szwu na szyjke bbrrrr i chcialabym sie zapytac czy ktoras z forum miala zakladany ten szew bo tak pamietam to chyba ktorSMIALA ALE TO NIE WIEM CZY MNIE PAMIEC NIE MYLI . chcialabym sie dowiedziec jak to mniejwiecej wyglada jak sie idze do szpitala czy daja cos przeciwskurczowego przed szwem w ogole jak wyglada w trakcie tzn narkoza jak wyglada bo sie tego bardzo boje i no tego jak to wyglada po jak sie dlugo plami jak trzymaja w szpitalu dlugo... pomoze ktos?? bardzo bym byla wdzieczna jakby ktos opisal mi na priva. dzieki z gory i pozdrawiam :) was i wasze szkraby :)

Ja też niestety nie pomogę...miałam niewydolnośc szyjki macicy w ciąży ale ja miałam leżeć bez szwu:-( Ale znam dziewczynę która miała zakładany i szczęśliwie donosiła ciąże. Zyczę spokojnych 9 miesięcy:-D
 
Niewiem czy ktoś mnie pamięta udzielałam się na forum ale siadł nam net potem przeprowadzka na swoje...i dopiero terez mam znowu neta!!!!! HURA!!!
Urodziłam 20.02.2010 jednak w lutym ale w terminie:-) Nadia ma już prawie 3 miesiące.
Pewnie, ze pamieta ;-)
Pochwal sie swoim Skarbkiem w galerii :happy:
Ale ten czas szybko leci...

E: Mississ chyba Sylwiontko miala zakladany szew, ale nie jestem pewna.
 
Ostatnia edycja:
Czy ktores z waszych malenstw ma jeszze kikucik? Bo moja Oliwia jeszcze ma. Trzyma sie co prawda juz bardzo slabo ale jednak. Denerwuje mnie to juz bo co drugi dzien musimy jezdzic do chirurga i sprawdzac czy nic sie nie dzieje. Narazie jest ok, ale juz mam tego dosyc. Wczoraj pani doktor powiedziala, ze to zalezy od pepowiny i ze nie ma sie czym martwic, ale jak przychodzi do mnie polozna to marudzi mi caly czas, ze to juz zdecydowanie za dlugo.

Moja Lenka ma już osiem tygodni i pępek nadal ma:) i trzyma się i to wcale nie tak słabo. Poza czyszczeniem w koło i nacieraniem wacikiem ze spirytusem zaczęłam go bezpośrednio tym spirolem "zalewać". Położna też się czepiała, ze to za długo i wysłała nas tego samego dnia do pediatry aby ta skierowała nas do chirurga (żeby czymś tam zalać ten pępuszek) a pediatra kazała robić okłady ze spirytusu i tyle... Denerwuje mnie już ten kikut:(
 

Candy
ja staram się karmić "na żądanie" tz wtedy, gdy Mała marudzi, czasem tylko karmię bez "wołania o cyca" ale z reguły tylko gdy gdzieś wychodzę i nie chcę, zeby się obudziła. Nocą przystawiam Lenkę do piersi od razu po jej przebudzeniu, zanim się porządnie wybudzi
 
Ostatnia edycja:
mysza m aa i mam pytanie do tych co jeszcze karmia piersia- czy wy karmicie w dzien maluchy co 2 godziny , czy np.3 , czy tez dopiero jak sprawiaja wrazenie glodnych tzn. placza, marudza????????

i moj ostatnio czesto placze po karmieniu nie wiem czy z bolu brzucha czy z przekarmienia:/

candy ja karmie co 2h i jest to wielki sukces:-) wczesniej jadl non stop:baffled: teraz sie ustabilizowalo ale co 2h czasem zdarza sie 2,5-3, a glodny jest:tak:, chyba, ja tam nie rozrozniam kiedy on marudzi bo marudzi a kiedy bo glodny;-) , jak mijaja 2h to wiem ze marudzenie moze oznaczac ze sie domaga cycka;-) i daje
a jak spi to spi i czekam az sie obudzi:tak:

a dzis to spal mi 8hw nocy!!!!:-):-):-) od 21.45 do 5.45
ciekawe czy to jednorazowe czy mu zostanie;-)

a i mam pyt czy jecie kukurydze?? bo nie wiem czy wolno czy nie a zjadlabym cos z kukurydza, jakies spaghetti :tak:
 
reklama
Do góry