reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

mój jutro kończy 2 miesiące a od 3 tygodnia miał niesamowite kolki i tak jak u Ciebie nie pomagało nic nawet suszarka na brzuszek.
dopiero gdy kupiłam kropelki BOBOTIC to dopiero przyszła poprawa ipodaje je 3 x dziennie po 8 kropelek mieszm ze swoim pokarmem i kolek niema.
może u Ciebie też zadziałają
POWODZENIA

spróbuję, zobaczymy...
 
reklama
moniskabe a czym smarujesz pupe po tym jak odparzenie zeszlo??
smaruje sudocreamem.
jeju, dziewczyny...padam na ryj normalnie:dry:
mały ma od 3 dni taką kolkę, że aż mi się ryczeć chce, jak patrze na jego męczarnie

nosimy go, masujemy brzuszek przed jedzeniem, ocieplamy brzunio prasowaną pielucha, podajemy herbatkę koperkowa - masakra:sorry2:

wczoraj pomogła ostateczność zalecona przez doktor - termometr w pupci - baki odeszły, a potem walnął mega kupę

ale tego codziennie robić nie wolno - już sama nie wiem, jak mu pomóc:-(

A kladziecie majlca ma brzuszek?
mojemu to pomaga. Nawet czasami tak zasypia i tylko baki slychac.
 
my bylismy u lekarza z tym paskudnym katarem, na szczescie nie jest to nic wiecej i tylko euphorbium dostalam do noska i calciumw syropie, i dowiedzialam sie ze wyznacznikiem tego czy jest to cos powaznego jest apetyt, jesli dziecko ma to raczej nie jest nic powaznego, gorzej jak go traci... pawelek je jak smok wiec dobrze:tak: goraczki moze nie byc powiedzial pan doktor:tak:

ja tez smaruje sudocremem:-) ma nadzieje ze bedzie juz dobrze...
 
Hej Mamuski ;-)
My na kolki stosujemy Infacol. Alex dobrze go toleruje. Zawsze w dzien klade go na brzuszku jak spi, tak ze 2-3h. Nie wiem czy pomaga, bo baczkow to on raczej malo puszcza. Z kupka tez problemow nie mamy. Czasem zrobi kilka w ciagu doby, czasem tylko jedna.
Na szczescie noce przesypia nam pieknie, budzi sie co 3-4h na karmienie i w kime. Oby mu sie nie przestawilo :-D

Niestety nas tez meczy katar :-:)-:)-( Walcze juz z nim tydzien i mam wrazenie, ze jest coraz gorzej :-( W nocy Maly wpadl w szal, bo nie mogl oddychac, a chcialo mu sie jesc. Na sile z Mezem odciagnelismy mu z jednej dziurki i od razu sie uspokoil. Ale serce mnie boli jak widze jak on sie meczy :-( I nie wiadomo skad to paskudztwo sie przyplatalo!

Dziewczyny po cesarce, ktoras pisala o masci na blizny Contractubex. Od kiedy mozna ja stosowac? Mi sie juz prawie rana zagoila, z jednej strony jeszcze jest taka inna.
Aaaa i mam pytanie, czy jak np. kichacie to tez Was boli i ciagnie??? Ja mam wrazenie, jakby mi ktos skore rozrywal, albo na zywca nozem kroil, ale tylko z lewej strony :baffled: Nie wiem czy to normalne...

Ionka ten espumisan tu kupilas? Ja sie wczoraj milo w aptece zaskoczylam, bo maja Infacol, a ten z PL juz nam sie konczyl :blink:
 
Tabasia ja mam to samo. blizna ładnie sie goi ale jak mnie złapało kichanie to myslałam ze mnie za przeproszeniem rozerwie, az pobieglam sprawdzic do lustra czy wszystko jest nadal ok. Tez mysle nad kupnem tej masci, pojde dzisiaj do apteki i zapytam sie o nia. Kurcze blizna widac ladnie sie goi itd tylko u mnie calkiem po prawej taki strupek mały jest i nie wiem czy to rzeczywiscies strupek czy moze mi jednego szwu babka nie wyciagnela:/.///// w kazdym razie z d nia na dzien coraz lepiej, w koncu. bo zaraz po cieciu myslalam ze nic gorszego nie ma na swiecie niz bol po cc:/
 
Adelina no ja mam wlasnie po lewej, mialam szwy samorozpuszczalne, ale z lewej wystawal jeden i polozna kazala go obciac. I zaczelo sie goic, ale teraz stanelo w miejscu i jest wlasnie taki strupek.
Bol byl dla mnie znosny, ale chyba dlatego, ze mialam przepisane dobre dragi przeciwbolowe, gorzej jest wlasnie teraz np. przy kichaniu. No i jeszcze jak zlapie mnie atak smiechu to tak samo boli masakrycznie! :wściekła/y: Ostatnio nie moglam przestac sie smiac i plakalam zarazem, bo myslalam, ze umre tak pieklo, dziwne uczucie! Maz szybko lecial z proszkami. Czasem mam wrazenie, jakby zle mnie zszyli, tzn. wzieli za duzo skory po lewej stronie i stad ten bol :dry: W weekend przejde sie do ginekologa, bo tak naprawde nie ma sie tu kogo zapytac, moze ona cos pomoze...
Krwawienie juz prawie ustalo i tak sie zastanawiam czy moznaby juz jakies przytulanki uskutecznic :-D Moze poczekam do wizyty u lekarza ;-)
Ta masc ponoc jest bardzo dobra.
 
Ionka ten espumisan tu kupilas? Ja sie wczoraj milo w aptece zaskoczylam, bo maja Infacol, a ten z PL juz nam sie konczyl :blink:

nie, przywiozłam sobie z Pl Espumisan.
ja też byłam miło zaskoczona, jak zobaczyłam tutaj Infacol w aptece :)

Olcia obudziła sie w super nastroju, śmiała się od ucha do ucha :D nie mogę sie doczekać, kiedy jeszcze zacznie się śmiać w głos :)
 
reklama
Ionka a powiedz mi jeszcze taka rzecz, czy bedziesz robic usg stawow biodrowych? Tutaj chyba nie wykonuja tego badania i zastanawiam sie czy nie zrobic na wlasna reke, ale nie wiem gdzie... Moze w Dublinie cos znajde...
 
Do góry