reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
Mi ani razu nikt nie robił tych pomiarów, więc nawet nie wiem czy jestem w stanie SN urodzić. A ta duża główka tzn że ile mierzy? To jest ten wymai BPD jeśli się nie mylę. Mi po ostatnim usg w 38 tyg BPD wyszło 95 mm i powiedział że sporo (jak na skończony 39 tydzień )

No moja dzidzia ma prawie 35cm obwód główki i prawie 10 cm średnice..
 
Ostatnia edycja:
Witam brzuszki i znów musze troche nadrobić tego co napisałyście :tak: ja dzisiaj kupiłam ostatnie rzeczy potrzebne do szpitala :tak: wkońcu
Mąż dostał garnitur do porodu rodzinnego :-D bluza, spodnie, czepek - będzie jak lekarz wyglądał ;-)

effaa trzymam kciuki :tak: będzie dobrze uuu własnie doczytałam że dzisiaj nic z tego, ale to kciuki trzymam za jutro :tak:

Myszencja82 super że już w domku :tak: to bardzo szybko małej kikutek pępowinki odpadł

Gagoda no nie dziwie się wcale że talerze prawie leciały :-( jak mógł tak powiedzieć że nie chce dzidzi, oj faceci czasami niemyślą jak cos mówią

moniSkaBe co za burak z tego gina :no: jak można odmówić sprawdzenia czy wszystko oki, przecież po to są brrrrr włos się kurna jeży :wściekła/y:

xXxIzuLQaxXx nie no dosłownie jakiś skandal :wściekła/y: w twojej sprawie, męczysz się kilka dni a oni do domu cię wypuszczają - nie mogą jakoś przyśpieszyć porodu, przecież twoja ciąża jest donoszona

Tabasia no fakt mogliby wkońcu się zdecydować czy pozwolą ci rodzić sn czy nie, zawsze to lepiej wcześniej wiedzieć

rybka_24 super że u Was wszystko oki :tak: napewno mały szybko nadgoni, gratuluje energi i zapału do prac domowych :-)

moniazuber o boziu jaka cudna fotka :tak: mała jest śliczna

patinka_1985 super że dzidzia rośnie :tak: kurcze to moja tez jest duża a jak pytałam gin czy dam rade urodzić to mówi że do 4 kg zazwyczaj próbuje się naturalnie :sorry: ale ja mam stresa że moja przekroczy te 4 a oni dalej mi każą naturalnie

O kurcze ledwo nadrobiłam :-D i zgłodniałam przez to chyba musze iść wrzucic coś na ruszt :tak: no i pranie wywiesić bo wczoraj juz prawie zaczełam pakować torbe a uświadomiłam sobie że ręczniki nie prane a nowe czyli wode kijowo wciągają :wściekła/y:
 
Moni27, no widocznie nie mogli mi przyspieszyć.. Ale dla mnie też to dziwne że tak po prostu w terminie praktycznie wypuszczają ze skurczami (bo nieregularne) i z rozwarciem.. Rozwarcie przecież od skurczy się zrobiło..

Tuttobene, jak trafisz do szpitala to Ci zmierzą na pewno :)
 
Hej :)Po obiedzie jeszcze nie zdazylam zjesc i jak mnie skurcze dopadly zerwalam sie na rowne nogi pochodzilam po pokoju i przeszlo ,poszlam spac i dopiero wstalam :) czuje tylko takie cisniecie na dole mysza sie tam wypycha .Boli brzuszek jejku kiedy sie to skonczy :(kiedyyyyyyyyyyyyyy????MONIZAUBER CUDNA MYSZKA I SUPER WYGLADACIE BUZIAKIIIIIIIIIA teraz ide posprzatac kuchnie bo po obiedzie syf i moze bym placka zamieszala bo mi sie cos slodkiego chce :)
 
reklama
Moniazuber dopiero odkryłam Twoje zdjęcie :-)
śliczności z tej Twojej Zosi :-)

Iza- w szoku jestem, że Cię do domu wyrzucili :szok: ja juz sie nastawiałam, że urodziłąś, a tu o...

i tak właśnie chcę powiedzieć, że jakoś przystopowałyscie z rodzeniem, heheh :-p
dobrze, dobrze, czekajcie do terminów :-)

jesli chodzi o skurcze i aktywność dzidzi, to ja nie pomogę, bo zupełnie nie pamiętam :eek: ja w ogole myslałąm, że te bóle to od biegunki :sorry: a to były skurcze :sorry:
 
Do góry