reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Dziękuję za gratulację. Będę starała się pisać jak najczęściaj. Póki co maleństw nie mam także czas jakoś znajdę. Ale cholera, ból niesamowity... ; ((
 
reklama
Mycha1 gratuluje i trzymam kciuki napewno tym razem będzie wszystko dobrze :tak:

mloda_mamusia1 bądź dzielna dasz rade, jakoś wytrzymasz w tym szpitalu, w końcu to dla twojego i dzidziowego dobra ;-)

ionka o kurcze :-( trzymam kciuki za maluszka, napewno wszystko będzie dobrze

gosia_ gratulacje :tak: śliczne dziewczynki. Wszystkiego dobrego Wam życze :tak:
 
31.01.2010 r.
Majka - 21:45, 2200g, 10 pkt, 47 cm
Zobacz załącznik 202314

Lenka - 21:46, 1990g, 9 pkt, 46 cm
Zobacz załącznik 202315

Miałam cc, ze względu na wysokie tętno Lenki. Oczywiście pod całkowitą narkozą. A póki co boli jak cholera... Obie leżą już w łóżeczkach, bo na początku Lenka byłą w inkubatorze, ale tylko jedną dobę.

Dziękuję za gratulację. Będę starała się pisać jak najczęściaj. Póki co maleństw nie mam także czas jakoś znajdę. Ale cholera, ból niesamowity... ; ((

Gosiu Wielkie Gratulacje!! Wracaj szybko do zdrowia, pozwoliłam se dodać Twoje śliczne córeczki na naszą listę, mam nadzieję, że nie masz nic przeciwko.
 
O mamuniu ale wieści:szok::szok::szok:

gosia_ gratuluje :tak::tak:dwa cudeńka:-):-)

ionka trzymam kciuki za córę, nastraszyłaś mnie:-:)-(
 
Jejku chwile mnie nie bylo a tu taka niespodzianka GOSIA GRATULACJE PRZESLICZNE MALENSTWA :)Ach az lezka sie w oku kreci tez bym juz chciala :)No to powoli sie rozpakujemy :)kto nastepny ?:)
 
reklama
I pomyśleć, że u nas w brzuszkach siedzą takie cudka:-):-):-)
Niby się wie ,ale nie dociera:szok::szok:
 
Do góry