reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
jak rozmawialam z polozna to powiedziala ze zrobi wszystko zeby nie nacinac bo u nich sie tego nie praktykuje rutynowo. I nawet powiedziala ze pozwoli mi peknac (bo to lepiej sie goi bo pewkniecie jest tylko powierzchowne a naciecie głebokie) jesli bedzie widziala ze w dobrym kierunku. Ale zastrzegla ze jesli bedzie widziala ze bez tego nie urodze albo ze pekne w strone odbytu to powie mi o tym i bedziemy nacinac zeby pozniej problemu nie bylo. okazuje sie ze polozna widzi dokladnie w ktorym kierunku bedzie pekniecie- podobno taka jasna linia sie robi na naprezonej skórze :confused:
U mnie właśnie tak było - położna zdecydowała że nie ma potrzeby nacinać i pozwoliła pęknąć. Zagoiło się bez problemu :tak:.
 
a co do nacinania....nie boli nacinanie ja poczulam tylko lekkie ukłucie no i zagoilo sie ok tydzien nosilam szwy ale jak je mialam to nawet siadanie bolalo i wogole psychiczny dyskomfort ze sie cos rozejdzie albo cos podobnego no ale jak juz mi zdjeli szwy to nie bolalo
no ale mimo wszystko teraz marze o tym zeby mnie nei nacinali...chociaz wole zeby mi nacieli krocze niz brzuch bo to dopiero boli i szwy i gojenie...koszmar
 
Kochane, odebrałam dziś wyniki z toksoplazmozy. Wiem że późno robiłam, ale no brak kasy, wiecie same jak to jest. I wyniki mnie zmartwiły bo wyszło mi IgG dodatni 56,2 lU/ml a norma jest >3,0. To zły wynik? Bo IgM wyszedł ujemny 0,400 index a norma jest 0,499. Ja sie na tym nie znam ale może Wy coś wiecie.. pomóżcie mi..
 
Cześć kobietki.Ja dzisiaj zdecydowanie późno się pojawiam i pewnie sporo mam do czytania...zamiast klikać to was najpierw nadrobię;-)
Mieliśmy problem z modemem od internetu ale play dał nam zastępczy na szczęście.Nacieszyłam się dzisiaj zakupami dla maleństwa a teraz piorę wszystko co potrzeba.Dla pewności piorę w mydełko pieluchy tetrowe,prześcieradła i nawet materiał z materaca.Wszystko lepiej odświeżyć.Łóżeczko M już złożył i materac też wietrzymy-cuchnął octem czy innym świństwem.:dry:
 
lewatywe to w każdym szpitalu robią przed porodem.

Byłam dzis znowu na zakupach...ech nogi do tyłka mi wlazły :-D
W Reserved są przeceny ciuszków dla dzieciaczków, w SMYKU zreszta też - ale tam i tak drogo.
Przyszły dzis też do mnie paczki z Allegro...te butelki TT (3szt-za 39,90zł) - są świetne. Zapoluję też na All za laktatorem TT bo w Smyku był za 160zł a na All można już od 80zł dostać (nówki).:-D
 
Wlasnie skonczylam wieszac trzecia pralke bambinowych ciuszkow a zostalo mi jeszcze 3 do nastawienia:szok: Masakra jakas!! Moja Lenka bedzie miala wiecej ciuszkow niz ja:-)

Ooo wlasnie musze zapytac polozna o to nacinanie jak beda kolejne zajecia. Przeraza mnie to nacinanie ale perspektywa pekniecia tez nie jest mila


Wcinam jogurt Muller jablko-kiwi pyyyyyyyyyyycha mniam mniam mniam:-):-D
 
IgG (+), IgM (-) – oznacza przebyte zarażenie, jeżeli IgG znacznie podwyższone, powtórzyć badanie po trzech tygodniach – jeżeli poziom jest taki sam, nie trzeba leczyć, ani dalej kontrolować, jeżeli następuje wzrost, należy rozpocząć leczenie. -przeczytałam takie coś na necie. Zaczynam się martwić :(
 
reklama
Kochane, odebrałam dziś wyniki z toksoplazmozy. Wiem że późno robiłam, ale no brak kasy, wiecie same jak to jest. I wyniki mnie zmartwiły bo wyszło mi IgG dodatni 56,2 lU/ml a norma jest >3,0. To zły wynik? Bo IgM wyszedł ujemny 0,400 index a norma jest 0,499. Ja sie na tym nie znam ale może Wy coś wiecie.. pomóżcie mi..

yyyy a ja nie robilam... lekarz mi nic nie mowil a ja nawet nie pomyslalam:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Nie jest za pozno juz??
 
Do góry