reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

dziewczyny odebrałam wyniki badań dzisiaj, i szkoda, ze dałam je mojej położnej by mi je w karte ciąży włożyła, w przychodni, bo wizytę mam na jutro przełożoną... Ale miałam białko w moczu i 89.9mg/dl... czy to normalne?????
Białka nie powinno być w moczu ja też odebrałam wynik i mam ślad białka w moczu ale reszta jest ok. Jeśli puchną Tobie nogi i ciśnienie masz wysokie to napewno lekarz coś bedzie robił w tym kierunku...Jutro masz wizytę wiec się nie martw!
 
reklama
Białka nie powinno być w moczu ja też odebrałam wynik i mam ślad białka w moczu ale reszta jest ok. Jeśli puchną Tobie nogi i ciśnienie masz wysokie to napewno lekarz coś bedzie robił w tym kierunku...Jutro masz wizytę wiec się nie martw!

No zobaczymy jutro... wyczytałam na jakimś forum, że przez białko w moczu dziewczyna rodziła w 36 tc... wystraszyłam się porządnie!! Mam nadzieje, że zleci mi kolejne badania, i już będzie wszystko ok :-)
 
ccaroline85 mnie tez suszy

A my dzis pojechalismy z Malzem kupic zyrandol do salony bo mamy taki zajebiscie nowoczesny ze zarowki do niego kosztuja od groma kasy a wypalaja sie w tempie blyskawicznym, masakra, pojechalismy kupic zyrandol na normalne zarowki, kupilam ten piekna lampke do pokoju malej, taka maksymalnie przeslodzona :sorry2:

Ale nic to , maz zabral mnie na kebaba - "najlpeszy kebab w miescie" , ja generalnie nie lubie kebabow i ich nie jem ale bylam glodna wiec zjadlam, ledwo kurna do lazienki dolecialam...... jak to byl najlepszy kebeb to nie wiem co by bylo po najgorszym :sorry2:
 
robię ryż zapiekany z jabłkami - już mi ślinka cieknie:-D

poza tym straszni echce mi się zimnej wody gazowanej z cytryną:dry::dry::dry:



Marcówki, czy was też tak suszy?? Non stop muszę coś pić, straszne mam pragnienie.

mnie non stop, piję jakbym miała nieustannego kaca... (patrz wyżej:dry:)


No zobaczymy jutro... wyczytałam na jakimś forum, że przez białko w moczu dziewczyna rodziła w 36 tc... wystraszyłam się porządnie!! Mam nadzieje, że zleci mi kolejne badania, i już będzie wszystko ok :-)

tak, jak pisały dziewczyny wcześniej to może byc początek zatrucia...
dobrze, ze masz wizyte jutro - 3mam kciuki, żeby wszystko było ok:-D
 
No nieee znowu tyle naskrobałyscie... ja juz nie daje rady hehe
Własnie zjadłam tatara który mnie meczył od poczatku ciazy- a ze mam przeciwciała toxo to se zaszalałam a co!
A teraz poprawiam kisielem :zawstydzona/y: Oj coś mi apetyt dopisuje wyjatkowo, tak od 2 tygodni jak betoniarka.

Co do wózka to ja nie kupowałam gondoli- fotelik, solidna spacerówka i chce dziecko w chuscie nosić wiec gondola wydaje mi sie zbedna. Zreszta zawsze mozna dokupic.

Mnie tez suszy potwornie- ciagle cos pije, nawet w nocy srednio 2-3 kubki soku wydoje :sorry2:
 
reklama
No zobaczymy jutro... wyczytałam na jakimś forum, że przez białko w moczu dziewczyna rodziła w 36 tc... wystraszyłam się porządnie!! Mam nadzieje, że zleci mi kolejne badania, i już będzie wszystko ok :-)


Nie czytaj lepiej:sorry2: To moze byc jakas infekcja, z tego co pamietam to pod koniec poprzedniej ciazy tez mialam bialko w moczy i z niczym specjalnym to nie bylo zwiazane.
 
Do góry