reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Witam ja dzisiaj już posprzatałam a teraz gotuje obiadek - dzisiaj kapusniaczek jakos na kapuste mnie naszło :-)
Kurcze jutro mam usg genetyczne troche mam pietra a z drugiej strony ciesze się ze zobacze niunie, chyba niunie :tak: bo moze od ostatniego usg siusiaka pokazać :-)
Trzymam kciuki za mamuski które maja dzisiaj usg :-)
 
reklama
Ja dziś robię roladę serową, zobaczymy czy mi wyjdzie:)
Była u mnie babcia, i słuchałyśmy bicia serduszka Gabrysi, i aż babunia się popłakała....
Hihi przyszły mi już ubranka które na allegro zamówiłam, dostałam pare gratisów nawet:-Dtak zerknęłam w moja dzidziusiową szafę i nawet nie jest tak źle, trochę rzeczy już mam
 
Agniesiak- a ja zrobiłam kopytka i mam 3 dni z głowy ;), musi jeść ! Tylko że ja nie znoszę gotowania:no:, natomiast placki mogę piec co dziennie ;)
U mnie kopytka to by posżły w jeden dzień:zawstydzona/y::-D I nie ważnę ile by ich było:tak::-D

Marcóweczki założyłam Grupę dla aktywnych Marcówek na forum, jest to grupa zamknięta, dostępna tylko po zaakceptowaniu zaproszenia, zakładałam ją z myślą, np. o wpisywaniu naszych danych na nk czy numerów telefonów na późniejszy okres kiedy to będziemy rodzić i informować przez sms np. o narodzinach naszych pociech. Akceptację do grupy będziemy wspólnie rozważać, tak więc wszystkie aktywne marcóweczki zapraszam! :-)

Forum BabyBoom - Marcóweczki 2010
Ja bym bardzo chciał należec do tej grupy..:) Więc prosze o wysłanie zaproszenia:) Podam tam swoje namiary na siebie, żebyście mialy jakby co:)
 
Zazdroszczę- a ja nie mam jeszcze nic - normalnie zero czegokolwiek dla maluszka :zawstydzona/y:, ale u mnie w rodzinie jeszcze nikt nic nie wie , wiec na razie zakupy odkładam na później. Ja zmykam odgrzewać obiadek ;) , i jadę do lekarza.
 
zobaczcie jakie piekne mieszkania u nas oferuja do wynajecia.. :eek::eek:

Mieszkanie do wynajęcia - Błonie, Błonie - 51 m˛, 2 pokoje

cytat:
"Duże 2 pokoje, balkon, przedpokój z szafami oraz umeblowana, widna kuchnia."
ta kuchnia mnie rozwaliła :szok: :szok: :szok:
że też ludzie się nie wstydzą takich zdjęć dawać :eek:

ja mam dzis na obiad kluski na parze z bitą smietaną i sosem truskawkowym

to mi smaka narobiłaś :eek: :rofl2:
pamiętam jak babcia takie coś gotowała... :happy:
a jak to się robi??
 
A ja dziś zrobiłam i właśnie zjadłam z Olkiem zapiekankę ziemniaczną z szynką i cebulką zalane śmietanka z czosnkiem.... wszystko zapieczone żółtym serem... :-) pychotka no i czosnek może mojemu choremu przedszkolakowi pomoże... bo już nie mam siły do tych przeziębień :cool:

ale u mnie w rodzinie jeszcze nikt nic nie wie , wiec na razie zakupy odkładam na później. Ja zmykam odgrzewać obiadek ;) , i jadę do lekarza.
jeszcze nikomu z rodziny nie powiedziałaś?? jeju ja bym nie wytrzymała hehe
 
cytat:
pamiętam jak babcia takie coś gotowała... :happy:
a jak to się robi??

A ja dziś zrobiłam i właśnie zjadłam z Olkiem zapiekankę ziemniaczną z szynką i cebulką zalane śmietanka z czosnkiem.... wszystko zapieczone żółtym serem... :-) pychotka no i czosnek może mojemu choremu przedszkolakowi pomoże... bo już nie mam siły do tych przeziębień :cool:
Hej, podzielcie się przepisami w odpowiednim wątku:) te kluchy na parze z truskawkami.. mniam:)
No i zapiekanka ziemniaczana...mmmm.. M mój uwielbia zapiekanki więc może to zrobię.. tylko pliska o przepis:)
 
kluski na parze kupuje i na parze zaparzam, gotuje , bita smietane ubijam z kemówki a sos truskawkowy z rozmrożonych truskawek utartych w robocie z cukrem
 
reklama
mrozik j powielam pytanie co to takiego ten urlop fakultatywny i czy tacierzyski czy jak mu tam przysługuje ojcom nawet jak matki nie rezygnuja z tyg, macierzyśkiego
 
Do góry