reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

A to mieliście niespodziankę hihi;-) Gratuluję synka:-):-)
Gdzie robiłaś usg?? Ja idę w czwartek do luxmedu. Miałam iść najpierw do top medicalu ale krzyknęli mi 150zł za zwykłe usg 2d :szok: A luxmedzie 100zł będzie mnie kosztowało.

usg robiłam w top medikalu u dr. mazurka sympatyczny lekarz i zapłaciłam 100zł.A w grudniu idę na 4D i zapłacę 250zł jeszcze dodam ze nie jest to mój lekarz prowadzący.
 
reklama
ionka u mnie dziś nad ranem podobnie,jak się obudziłam to przewracałam się z boku na bok...gdzieś mi się obiło o uszy,że to się zdarza w ciąży.
Co do witamin -ja biorę od początku ale włosy gubię garściami i tak...takie są te nasze uroki ciąży;-)
 
Witajcie dziewczyny :)
U nas tez zimno i bedzie padac i chodze jakos do tylu zrobilam spagetti ale dalej jestem glodna i tak w kolo .
M idzie na 18 do pracy i bedzie znowu nudno echhhh takie zycie .
Jak bede miec kompa bede pisac wieczorem .
Teraz idziemy scinac wlosy ja M i zas bedzie awantura :((
 
usg robiłam w top medikalu u dr. mazurka sympatyczny lekarz i zapłaciłam 100zł.A w grudniu idę na 4D i zapłacę 250zł jeszcze dodam ze nie jest to mój lekarz prowadzący.

witam,

wlaśnie sie zastanawialam nad 4d ale np w luxmedzie koszt to 200 zł i np jak zapisac sie do fajnego lekarza jak np dr. bartosiewicz to mysle ze bylo by ok.

dlaczego wybralas top medical??
 
aha i jeszcze jedno moja kolezanka poszla na usg 4d w 27 tyg ciązy i mowila ze niestety nic jej nie wyszlo bo dzidzius za duzy... lekarz wtedy jej powiedzial ze na takie usg to najlepiej ok 24-25 tydz. ale to pewnie zalezy jak brzad sie ulozy...
 
Cześć dziewczynki właśnie wróciłam z usg i z 80% dziewczynki zrobił się 100% CHŁOPAK!!!!!

Juustyna Gratuluje synka :)

marti mnie znowu wlosy na noga i nie tylko rosna w zdwojonym tempie. Depilatora nawet nie chwam.

babo witaj :-) wsrod marcowek.

neska11 ja to sie jeszcze zastanawiam ile z nas urodzi w marcu a ile w lutym i w kwietniu ;-)

Dzis w nocy zlapal mnie pierwszy skurcz w lydke, myslalam ze sie poplacze. W pierwszej ciazy mialam je co noc, teraz myslalam ze mnie omina, a tu nici. Ide robic sniadanie, dzis nalesniki, nie nie mam weny tworczej na rozmaitosci.
 
Wama to ja do ciebie wpadne na nalesniki.A to polskie czy amerykanskie?

Z lenistwa dzisiaj amerykanskie z tymi malymi kielbakskami sniadaniowymi i jajkiem sadzonym polane syropem klonowym. Moj maz to lubi to czasem sobie takie pozwole zrobic. Typowy IHOP ;-) zapraszam cala rodzinke :tak:
 
reklama
hejo ufff nareszcie po szkole jestem ...c holerci wstalam o 7 zeby zdarzyc na wyklady na 8 i co i jak w tamtym tygodniu facet nie przyszedl i dwa wyklady czyli 3 h siedzielismy i czekalismy na niego kumacie??:szok: koszmar jakis ale na szczesxie szybko nas wypuscili bo juz o 15 a jutro wole nie myslec jak moj tylek wytrzyma siedzenie 12 godzin .... dzisiaj mi juz odpadal i sie wiercilam jakbym owsiki miala a co dopiero jutro :szok: kosmos :no: i to dopiero pierwszy rok i scisk na sali bo cholera nas jest 130 osob w grupie i musze krzeselka przynosic i zastawiac przejscia bo nie ma tyle miejsc masakra... co to szkola dla kasy nie zrobi

co do obiadku to ja dzisiaj kupilam kiszona kapustke i robie lazanki :-) mniam ciekawe czy mi takie dobre jak w realu wyjda ;-):-D w ogole jestem padnieta , malo spalam i zaraz sie zdrzemne... maz po 21 przychodzi wiec z obiadem nie musze sie spieszyc na szczescie :tak: a no i czeka mnie jeszcze cos gorszego :baffled: moj zatkany kibel agggrr no juz sie nie da drugi dzien wytrzymac i sprobuje cos pokombinowac przy nim jak jakiegos druta znajde haha :-D a jak nie to maz sie bedzie trudzil jutro ... ehhh doslownie gowniana robota w niedziele-koszmar:baffled::szok:

ide lulac dobranoc ;-):-)
 
Do góry