reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Missiiss - a skąd wiesz że będą jednakowe? Może to dwujajowe? Czy nie?

Zazdroszczę Ci bliźniaków - znaczy teraz to wolałabym nie, ale za pierwszym razem chciałam :tak: Dwójka za jednym zamachem - na początku trudniej ale i podwójna satysfakcja, a dzieci szybko zaczynają sie kumać ze sobą i razem bawić!

Ja samopoczuciowo nieźle, choć drzemkę popołudniową zaliczyłam. Dzieci już zmęczone więc zaraz kolację im zrobię, wykąpię i położę. Mąż uciekł z pola boju i pojechał na zakupy :baffled: no cóż, i tak dzielnie zasuwa jak ja się lenie.
 
reklama
Właśnie wrócilam ze szpitala, niestety straciliśmy nasze maleństwo:-:)-:)-(
Dziekuje za wszelkie słowa wsparcia, miło mi was było wszystkie poznać
Życzę Wam spokojnych m-cy w oczewaniu na maleństwa!! Trzymam za Was kciuki.
 
gosiagro:-( bardzo mi przykro mam nadzieje ze nastepnym razem sie uda :tak:

carolineno nie powiem ze nie mam pietra tym bardziej ze jedna osoba starannie sie stara zeby do teg slubu nie dopuscic, a tak poza tym to sie bardzo ciesze ale obaw tez tyciu tycu mam rowniez przez to co kolejnego wymysli to dziewcze o ktorym pisalam wyzej... a samopoczucie dzisiaj jak nbylo super tak jest okropne :-( boli mnie glowa jak nie wiem oprocz tego zjem cos i nie wiem czy dziwnie w zoladku bo z glodu czy z mdlosci :baffled:

kasiakc gdyby byly blizniaki dwujajowe to by wczesniej sie wykrylo bo bym miala dwa pechezyki w macicy z dzidziami albo byly by czyms oddzielone natomiast moje zyja w jdnym pechezyku czy tam juz lozysku i 3 lekarz potwierdzil ze jednojajowe wiec watpliwosci nie mam skoro lekarze mowia i sie zgadzaja :tak: z jednej strony fajnie z drugiej mam pietra ... ;-)
 
Gosiagro bardzo mi przykro, niestety też wiem, co przeżywasz. Trzymaj się dzielnie, zobaczysz, że czas uleczy rany.

Ja miałam planowaną wizytę na jutro, ale musiałam iść dzisiaj, bo pojawiło się niewielkie krwawienie. Na szczęście lekarz stwierdził, że to nic groźnego, przepisał mi jeszcze dodatkowe tabletki i kazał leżeć. Z wyjazdu nici:-(ale trudno, najważniejszy mały ludek. Miałam dziś USG-od ostatniej wizyty strasznie urósł: ma 2,3cm:-)mam nadzieję, że będzie ok, a te krwawienia miną.
Pozdrawiam Was serdecznie i życzę spokojnego wieczoru.
 
Missiiss no jak 3 lekarzy twierdzi że jednojajowe to raczej nie ma pomyłki :-) Fajnie będziecie mieli - ciekawe czy to dziewczynki czy chłopcy?

silvii - leż grzecznie - mam nadzieję ze czybko krwawienie minie i będzie bezproblemowo do końca. A co dostałaś?
 
Biorę już duphaston i zastrzyki z kaprogestu, teraz dostałam te zastrzyki częściej i cyclonamine na powstrzymanie krwawienia. Mam nadzieję, że pomoże, bo trzeci raz nie przeżyję straty
:( trzymajcie kciuki
 
reklama



Witaj:-) Ja termin mam na 7 marca ale w kartę ciąży położna wpisała 6 marzec:-)Więc wiek ciążowy podobny:tak:;-):-)

Witam ;-) no to witaj w klubie hehe :-D mi już troszkę brzuszek "wywaliło" i się zaokrągla powoli... a jak u Ciebie? a myślałam, że nie będzie widać gdzieś do 4-5 miesiąca, bo mam troszkę ciałka, a tu zaskoczenie...:confused:
 
Do góry