reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
Czesć, a ja tu dzisiaj pierwsza??:szok::-D

Ionka mam nadzieję, że angina szybko ci przejdzie i dzidzi nic nie zaszkodzi. Trzymaj się ciepło i się nie martw.

Moni 27, super że z kruszynką wszystko ok i serducho bije!! Gratuluję.

Ja dzisiaj jestem cała w stresie bo o 16.45 mam pierwszą wizytę....trzymajcie kciuki, żeby było dobrze.
 
Ja dzisiaj jestem cała w stresie bo o 16.45 mam pierwszą wizytę....trzymajcie kciuki, żeby było dobrze.

Trzymam kciuki za wizytę!! Musi być dobrze :) nie ma innej opcji.

U nas dzisiaj zapowiada się słonecznie, synek dał pospać w nocy, a teraz jemy śniadanko i piję zieloną herbatę :) Samopoczucie bardzo dobre oby pozostało do końca dnia :) Miłego dnia życzę!
 
Witam,ja na wizytę to dzisiaj się zaklepię i tak pewnie ze 2 tygodnie będę musiała czekać:baffled:,bo mój gin to dużo pacjentek ma :tak: a teraz to wakacje,to pewnie gdzieś wyjechał:eek:.Dobrze że gabinet blisko to się przejdę:-p:tak:.
 
Agniesiak85 bardzo mi miło :)
Jak u Ciebie z objawami, ja wieczorami mam silne nudnosci i bóle żołądka, jutro mam wizyte u gina, ciekawa jestem który to tydzien u mnie....
 
Wczoraj miałam fatalne popołudnie. Nakrzyczałam na mamę, na mojego P, nawet na koty:crazy: Denerwowało mnie wszystko, nawet stopy mojego P w kapciach...Mam wyrzuty sumienia. I przy okazji czuję absurdalność moich emocji:baffled: wrrr...
Dziś chcę być normalna, pliz...;-)
 
Maborka to dałaś czadu :)
ale chyba wiele z nas ma takie napady zlosci. :-)
moj sie do tego juz przyzwyczail.

ehh.. tamta babe to kopnelabym w dupe :/
i poszlabym do innego lekarza. wredna suka. :wściekła/y:
 
Hello :-)

lekarka powiedziała, że "będzie dzidzia, albo i nie"
jak ona mogła??????????????
Co za kretynka :wściekła/y:

i bedziesz brac ten antybiotyk??? ja bym sie przeszla do innego lekarza, oni na wszystko antybiotyk przepisuja, a moze wcale nie koniecznie go trzeba brac
Na anginę to raczej trzeba, bo może się zrobić coś gorszego.

ionka, spokojnie bierz ten antybiotyk. Lekarze zawsze mówią, że bardziej może infekcja zaszkodzić dziecku niż leki.

maborka dajesz czadu :-D
 
Witam wszystkie mamusie z rana:)) ja własnie wrócilam z badań krwii i moczu. Mam nadzieje, ze wszystko będzie oki:)) wizyta u gina dopiero za tydzień, mam nadzieję, że zrobi mi już usg i zobacze już maleństwo, a przynajmniej pęcherzyk:)

Milego dnia:))
 
reklama
sivill ja wlasnie tez do szczuplutkich nie naleze i jak jeszcze w ciazy nie bylam to mysleli ze w niej jestem haha a potem jak powiedzialam ze to drugi miesiac dopiero to sie wszyscy zdziwili :p i tez juz brzuszka sie nie moge doczekac i teraz nie wiem kiedy go bedzie widac spod warstwy ekhem.. :p :-p:-D

a co do lekarzy no ja juz sie spotkalam z hamstwem ale ze az tak??:crazy: chyba bym jej nagadala ze by jej w piety poszlo ... co za durne babsko!!!
 
Do góry