reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

To wysoką masz bete, ja też pójdę w następnym tygodniu na bete sprawdzić czy przyrasta. A byłaś u lekarza. Ja planuje chyba za dwa tygodnie, żeby było widać już serduszko
 
reklama
Hej dziewczyny .
Widze ze watek sie rozkreca. I dobrze :)
U nas wszystko ok. Objawow praktycznie wcale oprocz wszechogarniajacej mnie sennosci.
Mam mnostwo pracy , poza tym Bartek i cala reszta najrozniejszych spraw i malo czasu na forum narazie. A w sobote jedziemy nad morze :)
Jak wrocimy to ide do gina i na usg . Nie moge sie doczekac bo narazie to czasami to wydaje mi sie ze ja wcale w ciazy nie jestem :sorry2:
podrawiam
Ide usypiac pierworodnego :-)
 
hejka!
co tam u was ciezaroweczki. ja dzis mam pierwsza wizyte i troche sie denerwuje (pierwszy raz ide do gina mezczyzny) ale nie ja pierwsza i nie ostatnia wiec musze to przezyc a bardzo chce zobaczyc moje malenstwo
 
Witajcie z rana :)
Ja z objawów to jestem ciągle zmęczona i rozdrażniona . A i coraz bardziej zaczynają mnie boleć piersi.
Kasaii też bym z chęcią pojechała nad morze, rozumiem że polskie?
Uwielbiam polskie morze, nawet zimą :)
 
hej dziewczyny

my nad jeziorkiem nada odpoczywam śledze was z ukrycia bo tu kiepski zasięg

witam nowe mamy:-):-):-)

dużo zdrówka dla wszystkich;-);-);-)

odezwę się bardziej w poniedziałek
 
Witam dziewczyny, witam rowniez nowe marcoweczki.:-)
Ja w pracy doslownie spie na stojaco. My mielismy jechac teraz w lipcu do Polski na urlop, i wlasnie nad nasze morze ale niestety albo “stety” ze wzgledu na moj stan przelozylismy na wrzesien albo pazdziernik. Tym bardziej ze mamy jechac z UK samochodem wiec wolimy narazie nie ryzykowac. :tak:

joasya koniecznie napisz jak tam bylo u lekarza, i nic sie nie boj facet ginekolog czasem jest lepszy od babki:tak:
rybka_24 oj jak ci zazdroszcze tego jeziorka, ty sie tam nie przysmaz czasem :-D
 
Hej mamusie :) jak samopoczucie? Co do objawów, na razie ich u siebie nie zauważam, może dlatego, że synek poświęca mi tyle czasu, że nie mam kiedy praktycznie odpocząć. Dzisiaj odjechali goście, więc mam nadzieję częściej odwiedzać forum. Do lekarza wybieram się nie wcześniej niż za 2 tygodnie, pójdę już z wynikami krwi i moczu i mam nadzieję, że zobaczę na ekranie maleństwo.

Mam jeszcze pytanko do kobiet, które mają już dzieci, czy się nie orientują jak to jest, jeżeli jestem na wychowawczym, czy mogę wrócić do pracy i od razu iść na zwolnienie? zawsze to parę groszy więcej.
 
reklama
Hej laseczki, byłam dziś u gina w związku z plamieniami, które miałam od kilku dni, pani dr nie stwierdziła nic złego, na wszelki wypadek przepisała duphaston i nospe forte 2 razy dziennie po 1 tabletce, więc jestem spokojna i co najważniejsze widziałam dziś pęcherzyk :-)
 
Do góry