reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
marti8 no moj antek tez wlasnie spac poszedl hehe ;-) ale niech spi bo chyba z godzine sie wiercil :-) jak rucho nie bylo to bylo zle na poczatku ciazy a jak teraz sa i czasem malo to jeszcze gorzej haha ;-) nam kobieta dogodzic :-p

a sztywtow czemu nie wolno?? kurcze to ja sie wykoncze z tym katarem do konca... ej w ogole ogladalam wczoraj porody w wodzie i na kucaka i matko swieta!!! :szok: pozniej jak baba rodzila lozysko do miski to myslalam ze zygne dalej niz widze :sorry: ja nie chce rodzic!!!!! nie da sie inaczej dzidzia wyciagnac niz przez pipe czy brzuch ??:eek::-D
Dziewczyny nie ma co się przerażać porodem poważnie mówi Wam to doświadczona w bojach porodowych mama. Dla mnie mimo wszystko dentysta jest gorszy :)
missiiss1301 gdzie Ty takie rzeczy oglądasz ? zrażasz się nie potrzebnie, lepiej sobie już urodzone maluszki pooglądaj... mówie Ci dasz radę :)

No mnie lekarza też mówił że sztyftów nie wolno, jak nie wolno to nie wolno nawet nie wnikałam czemu...

U nas też na 100% chłopak więc będzie Franek...a nasza córeczka wierzyła że może jednak Gabrysia ale zawiedziona była tylko przez chwilę, poem dumnie zaniosła nowinę do przedszkola :)
















 
Hejka dziewczyny:-)

Ale ostatnio mam spanko, aż wstyd się przyznać ale wstałam sobie dzis po 10:zawstydzona/y:

Wczoraj z mężem ogladalismy Lektora, na końcu tak się wzruszyłam, że emocje przeszły chyba na małą, o przez dobrą godzinkę spać mi nie dała

słuchaj nie wiem co gorsze..ja mieszkam w bloku i w miejscach gdzie sa kaloryfery sa takie jakby dziru w suficie i na ziemi, no takie szpary niezabetonowane do konca...i normalnie od 3/4 miesiecy co noc slysze tak glosne jeczenia, pokrzykiwania wzdechy achy itp....sasiadów w "miłosnym uścisku"..to jest obrzydliwe jak sobie przypomne jak ta babka wyglada na codzien :confused2: i drze sie tak ze nie wiem czy tylko ja to slysze czy cale 10 pieter, tez przez to nie spie:confused2:

Skąd ja to znam! jak mieszkałam z rodzicami, to moja sąsiadeczka jak znalazła sobie jakiegoś gacha, to po nocach spać mi nie dali. Na szczęście szybko od niej uciekali:-D


LIsica suuuuper ten kalendarz! juz sobie obejrzałam mój tydzień

Aguś27 kuruj się;-) pij soczki z malin, wodę z miodem z cytryną może pomogą:tak:

pozdrawiam
 
dziewczyny - czy Wam też sie tak chce spać? Ledwo żyję. Nic mi sie nie chce. Poprostu padam na twarz. Chyba musze sie na zawolnienie zdecydowac. Tylko żeby mały był zdrowy bo siedzenie z nim w domu to trochę w kośc daje. A ja sie muszę w końcu wyspać:eek:. Normalnie krzyczec mi sie chce. :-(
 
No mnie dziś też chce się spać i na dodatek wkurzają mnie sporadyczne powroty mdłości...
Zauważyłam, że mdli mnie po żelazie, ale niestety muszę je brać cały czas...

















 
dziewczyny - czy Wam też sie tak chce spać? Ledwo żyję. Nic mi sie nie chce. Poprostu padam na twarz. Chyba musze sie na zawolnienie zdecydowac. Tylko żeby mały był zdrowy bo siedzenie z nim w domu to trochę w kośc daje. A ja sie muszę w końcu wyspać:eek:. Normalnie krzyczec mi sie chce. :-(



noooooooo ja tak mam wlasnie dzisiaj .... ide se zrobie jakas kawe bo musze wytrzymac do wieczora bo klientka przychodzii i niewiem jak z Nią wytrzymam :/
 
Jak na razie u mnie dobre samopoczucie, słonko świeci, aż żyć się chcę :-) Posprzątałam, wymyłam okna :D jeszcze obiadek zrobić i zmykamy z młodym na spacerek :) teraz ma drzemkę, mam nadzieję, że pośpi z 2 h :)

Kalendarz super :tak:
 
reklama
Do góry