reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

a jakie to masaże sa i ćwiczenia??mi tylko te kręgla udaje się zrobić, ale tez nie regularnie niestety
Tak chodzi mi o ćwiczenia Kregla. A masaże to właśnie tą parafiną z witaminą E. Smarujesz, masujesz i rozciągasz -pani mówiła że rozciągać trzeba tak że ma aż szczypać szczególnie w kierunku tyłu...:zawstydzona/y: Przyniosła nawet sztuczną pochwę na zajęcia- śmiechu było trochę, ale to ważne!
 
reklama
Hello!
Rany wkońcu was nadrobiłam!! Przez to, że nie siedzę eraz z wami na bierząco to mam tyle do czytania że nie wiem:szok:

Ja mam od wczoraj więcej wydzieliny.. Wczoraj miałam takiego gęstego upława, taki jak jest podczas jajeczkowania, taki jakby glutowaty (sorka że tak obrazowo:sorry2::sorry2::zawstydzona/y:) i ciagle mam mokro w gaciach i biała wydzielina. Na początku ciąży miałam taką białą wydzielinę (taka serwatka), ale infekcji żadnej nie było i nie miałam też takiego uczucia, ze popuszczam. A teraz mi ciagle leci. No i nie wiem czy to jakaś infekcja czy wszystko w porządku, czy to już organizm zaczyna się oczyszczać przed porodem (wyczytałąm w książce że kobiety kilkanascie dni przed porodem narzekaja na zwiekszenie wydzieliny z pochwy bo organizm sie oczyscza:baffled:). Gina mam za tydzien. Mam tez globulki dopochwowe, ktore przepisal mi gin wrazie gdyby mnie jakas infekcja zlapala, no i sie zastanawiam czy sobie nie zaaplikowac.

Poza tym też mnie tak wczoraj na wieczór dziwnie brzuszek bolał, trochę jak na miesiączke, czasem to tak jakby mnie szpileczki od środka kłuły i tak na biodra i krzyż promieniowało. Musiałam sobie wziać nospe, no i przeszło.. tzn. zasnełam wiec nie czułam. Mam tylko nadzieje ze wszystko jest ok i ze małemu sie nie spieszy, bo ja jeszcze nie gotowa a i obronic sie chce jeszcze:szok:

Jak myslicie wziac sobie ta globulke???



Mam miesko na gulasz i chyba to zrobie.
tylko jeszcze nie wiem czy z ziemniakami czy z ryzem.

Ja do gulaszu bardzo lubię kaszę gryczaną... no i poza tym jest bardzo zdrowa i ma dużo żelaza:tak:

Ja mam ochotę dzisiaj zrobić sobie szpinak z makaronem. Tylko nie wiem czy mi się chce pichcić cokolwiek. Mam dzisiaj totalnego lenia.

Miałam plan poprasować kolejną stertę ciuszków dla małego, ale też mi się nie chce:sorry2:

izulqa dobrze że już jesteś w domu i że zdrówko jako tako dopisuje:tak::tak:

co do zakupów z facetami, to na samą myśl coś mi sie robi.. mój to taki maruda, że nie wiem, zaraz go brzuch boli i wogóle wszystko.. masakra jakaś.
 
Mirosia ja bym nie brała na twoim miejscu,upławy to normalna sprawa a nie jakas infekcja:baffled: chyba tak "w razie czego" to niema co brać w końcu to globulki a nie rutinoscorbin:tak:
 
Tak chodzi mi o ćwiczenia Kregla. A masaże to właśnie tą parafiną z witaminą E. Smarujesz, masujesz i rozciągasz -pani mówiła że rozciągać trzeba tak że ma aż szczypać szczególnie w kierunku tyłu...:zawstydzona/y: Przyniosła nawet sztuczną pochwę na zajęcia- śmiechu było trochę, ale to ważne!
Te cwiczenia to chyba Kegla;-):-) A masaż mozesz wykonywac również oliwą z oliwek:tak: i rozciągac w kierunku odbytu i jak zaszczypie to potrzymac tak z 10s i puscic i tak cwiczyc.. no i najpierw jednym palcem w stronę odbytu, potem dwoma (żeby tez się w poprzek rozciągało) i tak aż dojdziemy do 4 palcy:tak:

Hello!
Rany wkońcu was nadrobiłam!! Przez to, że nie siedzę eraz z wami na bierząco to mam tyle do czytania że nie wiem:szok:

Ja mam od wczoraj więcej wydzieliny.. Wczoraj miałam takiego gęstego upława, taki jak jest podczas jajeczkowania, taki jakby glutowaty (sorka że tak obrazowo:sorry2::sorry2::zawstydzona/y:) i ciagle mam mokro w gaciach i biała wydzielina. Na początku ciąży miałam taką białą wydzielinę (taka serwatka), ale infekcji żadnej nie było i nie miałam też takiego uczucia, ze popuszczam. A teraz mi ciagle leci. No i nie wiem czy to jakaś infekcja czy wszystko w porządku, czy to już organizm zaczyna się oczyszczać przed porodem (wyczytałąm w książce że kobiety kilkanascie dni przed porodem narzekaja na zwiekszenie wydzieliny z pochwy bo organizm sie oczyscza:baffled:). Gina mam za tydzien. Mam tez globulki dopochwowe, ktore przepisal mi gin wrazie gdyby mnie jakas infekcja zlapala, no i sie zastanawiam czy sobie nie zaaplikowac.

Poza tym też mnie tak wczoraj na wieczór dziwnie brzuszek bolał, trochę jak na miesiączke, czasem to tak jakby mnie szpileczki od środka kłuły i tak na biodra i krzyż promieniowało. Musiałam sobie wziać nospe, no i przeszło.. tzn. zasnełam wiec nie czułam. Mam tylko nadzieje ze wszystko jest ok i ze małemu sie nie spieszy, bo ja jeszcze nie gotowa a i obronic sie chce jeszcze:szok:

Jak myslicie wziac sobie ta globulke???
Kochana ja tez tak mam:baffled: Dziś szczególnie normalnie myślałam, że się zsikałam:zawstydzona/y::-D Ale wzięłam wczoraj globulke na noc to może i po tym taka wydzielina...? Bo jakąś infekcję miałam i gin mi globulki przepisał na noc 3szt. Jedna juz poszla to dzis nastepna i zostanie tylko jedna. Poczekam az wezmę ostatnią i zobaczę co się będzie dziac. Już sama nie wiem.. no i mam mokro.. dziwne uczucie:baffled:
 
Dziewczyny taka wydzieline (glutowato-galaretowato-upławową:-D) ma co druga z nas i raczej niema co sie faszerować na zas,lepiej sie gina zapytać czy to infekcja czy normalny objaw:baffled:
ja na początku ciązy brałam globulki ale to ze wzgledu na to że ewidentnie miałam infekcję (gin nie mógł mi przez to cytologii zrobić)i lekarz mi je przepisał
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny taka wydzieline (glutowato-galaretowato-upławową:-D) ma co druga z nas i raczej niema co sie faszerować na zas,lepiej sie gina zapytać czy to infekcja czy normalny objaw:baffled:
Ja nie miałam tego na początku:-p dopiero od dwóch dni to mam. Ale mialam tez infekcję dlatego gin mi przepisał te 3 globulki. Jak zakończę stosowanie to wtedy poobserwuje czy dalej mam tą dziwną wydzielinę i w takiej ilości:-p
 
Hej, nie mam siły niestety was nadrobić, synek powoli zdrowieje, natomiast teraz przeszło na mnie, czuję się jak w pierwszym trymestrze, ciągłe mdłości, w nocy wymiotowałam, drażnią mnie zapachy, na szczęście biegunki nie mam. Mam nadzieję, że u was wszystko w porządku.

Natalka w brzuszku strasznie rozrabia i się rozpycha, czasami aż się z bólu zwijam, może przy tej jelitówce mam bardziej wszystko czułe nie wiem :/

Miłego dnia życzę!
 
Agniesiak jeżeli masz infekcję to pewnie że trzeba brać:tak:ale jeżeli nie jest zdiagnozowana to tak na zaś niema sensu,więc nie martw się Mirosia to pewnie normalny objaw skoro większośc z nas to ma:tak:
 
reklama
hej dziewczyny, ale ja bym chciała juz urodzić (tzn. nie teraz ale już mieć to za sobą) ehh

dziś miałam maraton - musiałam lecieć przez pół miasta pieszo i to dość szybkim tempem bo bym nie zdarzyła do przedszkola po Olka :dry: i całą drogę czułam rozpychanie w kościach miednicy... szok normalnie! A gdzie tam jeszcze cały luty!! ja się chyba rozsypie. W nocy to na siku nie potrafie wstać bo mam wrażenie, że mi te kości się posypią... :cool:

Acha, chyba kupujemy domek do remontu... :szok::baffled::szok::baffled: boję się jak szlak tych kredytów, no i nerwów zaś z tym moim starym :sorry2: wogole nie mam ochoty na załatwianie tego wszystkiego, nawet może nie ochoty co siły... no cóż...

ccaroline współczuje tej jelitówki... to koszmar, jeszcze w ciąży, a jak ma dziecko - ehhh, pełono prania, wszystko w wymiocinach... współczuje. Dużo zdrówka :tak:
 
Do góry