reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
Kurde tyle sie napisalam i internet nawalił :wściekła/y:
Wrócilam z miasta, normalnie szok przezylam bo w banku w kolejce wpusciła mnie starsza kobita, zwana moherem :szok: myslalam ze snie heheh jednak są jeszcze jakies przyzwoite mohery ;-)

Czarnuszka Ty to masz przerąbane...bardzo Ci współczuje...ale nie wiem, co |Ci doradzic, ja bym chyba twk powaznie porozmawiala z tesciowka, jesli z mezem sie nie da....trezymaj sie jakos kochana i wytrzymaj jeszcze troszke...sciskam mocniutko:*

K_aralajna ja jako panna mieszkalam na gwiazdach, pozniej z mezem na giszowcu a teraz mieszkamy na janowie. Moja siostra urodzila sie w bogucicach, ale ja bede rodzic na Łubinowej. O szpoitalu w Bogucicach slyszalam tak rozne opinie ze trudno cokolwoiek wywnioskowac.

Moniat84 ja nie wiedzialam ze Ty pochodzisz z K-c :) gdzie dokładnie mieszkalas??

Co do wyjazdów z maluszkiem, to my tez planujemy ale gdzies niedaleko, zobaczymy jak bedzie, mielismy jechac do Tunezji w tym roku, ale z takim maluszkiem troche sie boje, ja z tych panikar jestem wiec moze lepiej jak zostsne w kraju:) Jak bylismy w Egipcie to byla pani z 4miesiecznym synkiem, i z tego co widzialam to dawała sobie niezle rade hehe wiec moze sie skusze:)

Moniskabe gratuluje nowej pracki :))*

Izulka nie martw sie za drugim raqzem naprwno sie uda, naprawde rzadko sie zdaza za 1 razem:) ja zdałam za 4, a byly osoby ktore zdawaly po 13 razy :szok:

Mam pytanie czy spirytus do pepuszka mam kupic w aptece ?
 
ja biorę też tak od 28-29tygodnia wcześniej brałam cordafen ale fenka mam brać do 36tygodnia a teraz leci już 34 tydzień
po co oni chcą ci na koniec robić jakieś cukrowe badanka???
a kto je zlecił???
moj ginekolog zlecil mi te badanka no i mowil ze jeszcze jakies 6-8 tygodni po porodzie bede musiala robic obciążenie glukozą
 
No własnjie a propo glukozy, moj lekarz powiedzial ze jesli z krwi wyszedl mi niski cukier to nie ma sensu robic tego obciazenia , wiec wyglada na to ze nie bede miec tego badania...nie wiemczy sie cieszyc w sumie...
 
reklama
ohh dziewczyny ale wy duuuuuzo piszecie :-D

widze ze wlasnie rozne sa opinie na temat szpitali na slasku ale mimo to ja jednak juz zdecydowalam sie na te bogucice, najlepsza przyjaciolka tam rodzila w zeszlym roku i mimo ciezkiego porodu opieka wspomina bardzo dobrze,
ja tez mialam juz "przyjemnosc" tam lezec wiec generalnie wiem o co chodzi, szpital jest stary ale dla mnie to malo istotne
przypomnialam sobie ze jeszcze jedna kolezanka tam rodzila w wakacje i tez bylo okej a ona miala sporo przejsc bo z dzieckiem byly jakies komplikacje i spedzila tam ze 3 tygodnie!!!

ciekawa tylko jestem jak to jest z tymi szpitalami jak np przyjechalabym a okaze sie ze nie ma wolnych miejsc i co wtedy poczac, bo tej kolezance w wakacje to wlasnie na bogucicach dostawiali lozko bo takie mieli przeciazenie...:baffled:
ale generalnie to z tego co slysze najwiecej chetncych wlasnie na lubinowa lub raciborska wiec moze nie bedzie tak zle...
 
Do góry