reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
Witam z rana:-)
Wy dziewczynki nie macie co po nocach robić he,he...ja o tej godzinie to pewnie zaliczałam drugi bok:-D I znowu nocka przespana bez wstawania do WC:szok:
Jeśli chodzi o czopki to ja nigdy nie używałam bo nie miałam takiej potrzeby:-) Przed porodem to organizm sam się oczyszcza więc chyba nie trzeba robić samemu lewatywy...Będzie na to czas ewentualnie w szpitalu...
 
witam sobotnio

u nas nie wyspanie po raz kolejny:-:)-:)-(
małą zasnęła już o 18.10 ale w nocy się budziła i płakała coś jej się śniło:no:

poza tym wczoraj dzień bez kompa:tak::tak::tak:
brzusio się napina skurczy raczej brak ale bóle w pachwinach i w środku w pochwie takie że hej
mały się wypina pupcią rozpycha nóżkami aż boli ale co tam ważne że nadal 2w1:tak::tak::tak::tak:

troche was poczytam się dowiem co tam u was

czarnuszka dużo zdrówka mało bakterii:tak::tak::tak:
 
Od kilku dni też coś małe mi dokucza,chwilami zastanawiałam się czy to skurcze czy tylko dzidzia rozpycha się we wszystkich kierunkach.Upodobało sobie te momenty gdy idę już spać.
 
witam, nadrobic was to niezla sztuka:tak:

nocka przespana i dzis naprawde dobrze sie czuje, nawet humor mam niezly:-)
dostalam dzis album dla dzidziusia, taki sliczny:-) zdjatka tam mozna wklejac i zapisywac rozne ciekawe rzeczy. Super pamiatka:tak:

Dzis rozpoczelismy 31 tydzien ciazy, jeszcze 9!!:szok:
 
Witajcie!
Ja za chwilkę się wezmę za nadrabianie, chociaż nie wiem kiedy skończę. Po tygodniowym pobycie w szpitalu, wróciłam do żywych w dwupaku.:-) Trafiłam tam z podejrzeniem odejścia plynu owodniowego, na szczęście wykluczyli, ale na miejscu złapałam jakieś miejscowe bakterie i antybiotyk dostałam. Teraz już na stałe Fenoterol.:-:)-(

Moja Mała była ponoć najgłośniejszym lokatorem brzuszka na oddziale, bo podczqas każdego KTG odstawiała takie dzikie charce, że polożne określały ją "stepującym króliczkiem":-):-):-)
Tak więc biorę się za czytanie zaległości;-) Miłego dzionka marcóweczki:-)
 
Dzień dobry :-)

Jakim cudem udało Wam się tyle napisać przez noc?:szok:

Niestety nie dam rady nadrobić, bo za godzinę wyjeżdżam na te moje jasełka, a wypadałoby posprzątać.
Do tego po południu przychodzi kolega przeinstalować system i podłączyć 2 laptopy pod ruter (jak się to pisze...) no i pewnie nie będę mieć jak pisać.

Życzę wszystkim miłego dnia i rozrabiających w brzuchu dzidzioli ;-)
Mój przed chwilą miał czkawkę, a mnie to strasznie śmieszy:-)
 
reklama
Hej i ja wstalam a moglam jeszcze spac tylko ze juz nie moge ulezec wszystko obolale :Do toalety tylko raz :) dokladnie to wstawanie na siku to trening potem zamieni sie w wstawanie do dziecka .tez mi sie nie podoba" posozyt " ale moze naprawde w filmie bylo smiesznie i nieraz tak zostanie :)zaraz mleko-kawa i powoli ide do miasta :) popatrzec i zaczerpnac swiezego powietrza .M idzie na 13 do pracy :)milego dnia brzuszki Rybka fajnie ze wszystko ok :) tak trzymaj jeszcze troszke Mloda mamusia 1 mamy nadzieje ze dajesz rade :)A i teraz juz zapomnialam nasza marcoweczka co urodzila niech sie odezwie co u niej :))
 
Do góry